Side Otelleri

Adrenalin ve huzur dolu bir balayı tatili için Side balayı otellerini kolayca incele, ücretsiz teklif al!

Side Otelleri|tr_locativeSuffix Balayı

Tarihle denizin beraberliği hiç böyle uyumlu olur mu, dediğiniz noktada karşınıza Side çıkacaktır. Side’nin hem tarihi önemi hem de bir tatil beldesi olarak önemi 1950’li dönemlerde Roma döneminden kalma eserlerin gün yüzüne çıkarılmasıyla ortaya çıkmıştır.

Side’nin bir diğer güzelliği ise ‘nar’larıdır. Bolluk ve bereketin göstergesi nar da Side’de bol bol yetişir. Side’ye gidip de narlarını tatmadan dönmemek lazım.

Hem tarihi güzelliği hem de doğa güzelliğini bir arada barındıran Side, oteller açısından da oldukça zengindir. Özellikle balayınızda sessizliği, sakinliği ve huzuru arıyorsanız Side balayı otelleri tam da size göre… Her şey dâhil sistemini içeren, lüksü ve konforu size sunan bu otellerde düğün sonrası yorgunluğunu ve karmaşasını iç huzuruyla atabilirsiniz.

Tarihe ve kültüre önem veren ve meraklı bir çiftseniz Side’de hem kültür gezisi yapabilir hem de denizin, kumun ve güneşin keyfini çıkarabilirsiniz. Side çevresindeki tarihi kalıntılara ve doğal güzelliklere zarar vermeden kurulmuş bir tatil beldesidir. Bu nedenle hem tarihi hem doğayı iç içe yaşayabilirsiniz.

Side’nin bir diğer güzelliği ise yılın 8 ayı güneşli geçmesidir. Bu nedenle Side’de mayıs ayından itibaren tatil yapmanın güzelliğini yaşama şansınız bulunuyor.

Side otellerinin her biri balayı çiftlerine özel hizmetler sunmaktadır. Balayı çiftlerinin odaları özel olarak hazırlanmakta ve çiftler otele giriş yaptıklarından itibaren özel karşılama ve jestlerle tatilleri boyunca şımartılmaktadırlar. Düğününüzdeki rüyayı balayında da devam ettirmek isterseniz Antalya balayı yerlerinden Side’yi tercih edebilirsiniz.

Sportmen bir çiftseniz Side’de rafting, dalış, golf ve at safari gibi sporlar da yapabilirsiniz. Balayınızı heyecanlı ve eğlenceli hale getirmek sizin elinizde.

Side otelleri size eğlenceli bir gece hayatının da kapılarını açar. Otelde bulunan disco ve barlarda dilediğinizce eğlenebilir ya da özel animasyon showlarla hoşça zamanlar geçirebilirsiniz. Otel dışında Side gecelerini tecrübe etmenizi öneririz.

Side otelleri hem Türk hem de Dünya vatandaşları tarafından oldukça ilgi görmesi nedeniyle balayı rezervasyonunuzu erken rezervasyon döneminde yapmanızı öneririz. Güzel bir balayı tatili geçirmeniz dileğiyle…


Ne Zaman Gidilmeli?