Kıbrıs Abiye ve Nişanlık Moda Evleri

Ünlü tasarımcıları ve en şık abiye modellerini incelemen için Kıbrıs nişanlık moda evlerini listeledik. Kolayca firmaları incele, beğendiğin nişanlık modelleri için ücretsiz teklif al!

Üzgünüz bir sonuç bulunamadı. Devam etmek için tıklayın

Firmanız Burada Yer Alsın.

Her yıl 300.000 çift, Düğün.com'da buldukları firmalarla anlaşıyor, siz de hemen firmanızı ekleyin, çiftlere firmanızı tanıtın!

Firmanı Ekle
Tüm Şehirler Abiye ve Nişanlık Firmaları

Mekana Göre Abiye ve Nişanlık Nasıl Seçilmeli?

Katılacağınız organizasyonun düzenleneceği mekan, abiye ve nişan elbisesi seçiminizi yaparken size yol gösterebilir. Doğayla iç içe bir kır bahçesinde nişan töreninizi yapmayı düşünüyorsanız yırtmaçlı, şifon etekli, A kesim uzun abiye modelleri şık bir seçim olabilir. Havuz başında bir düğüne davetliyseniz işlemeli, V yaka kısa abiye deneyebilirsiniz. “Kısa Abiye Modelleri” başlıklı galerimizi inceleyerek farklı kısa abiyelerden ilham alabilirsiniz. Tarihi bir mekanda nişan töreni yapacaksanız nişan kıyafeti olarak şifon kumaştan, helenistik tarzda, tek omuzlu, kemer işlemeli uzun abiye tercih edebilirsiniz. Görünümünüzü tamamlamak için geniş bukleler ve yaprak motifli bir taç kullanabilirsiniz.

Vücut Tipine Göre Abiye ve Nişanlık Seçimi Abiye ve nişanlık seçiminizi yaparken vücut tipinize göre bir seçim yaparsanız göz alıcı görünebilirsiniz. Sizin için doğru kıyafet en iyi yanlarınızı öne çıkarıp, kusurlarınızı gizleyecektir. Armut vücut tipine sahipseniz öne çıkarmanız gereken bölgeniz beliniz, saklamanız gereken yeriniz ise geniş basenlerinizdir. Bu yüzden nişan töreninizde kemerli A kesim abiye çeşitleri arasından bir seçim yapmanızı öneririz. Dar omuzlarınız varsa düşük omuzlu bir abiye elbise seçmeniz doğru bir tercih olacaktır. Bu kol şekli; illüzyon yaratarak omuzlarınızı daha geniş gösterip, vücudunuzu daha dengeli bir görünüme kavuşturabilir. Kilo probleminiz varsa siyah abiye giyinerek daha zayıf gözükebilirsiniz. Vücudunuza uygun abiye modelini öğrenmek için (“Vücudunuza En Uygun Nişanlık Tarzı” ) isimli makalemizi inceleyebilirsiniz.

Kıbrıs’taki nişanlık ve abiye modelleri satan modaevlerine bu sayfa üzerinden ulaşabilir, ücretsiz fiyat teklifi alarak abiye elbiseler ve fiyatları konusunda kafanızdaki tüm sorulara cevap bulabilirsiniz.