Muğla Abiye ve Nişanlık

Aradığın nişanlık modelini kolayca bulman için Muğla'nın tüm nişanlık moda evlerini bir sayfada topladık, hemen incele beğendiğin modellerden ücretsiz teklif al!

Firmanız Burada Yer Alsın.

Her yıl evlenen 3 çiftten 2'si, Düğün.com'da 50.000'in üzerinde firmayla tanışıyor. Siz de burada yerinizi alın, çiftlerle anlaşmaya başlayın!

Firmanı Ekle
Tüm İlçeler Abiye ve Nişanlık Firmaları
Tüm Şehirler Abiye ve Nişanlık Firmaları

Kilolular Nasıl Nişanlık Giymeli?

Kilo problemi yaşıyorsunuz ve yaklaşan nişan töreninizde nasıl bir nişanlık giyeceğinizi kestiremiyorsanız, doğru yerdesiniz. Çünkü size, bu konuda birkaç tüyo vereceğiz. Öncelikle vücudunuzu tanımalı, en çok hangi bölgelerde kilo sorunu yaşadığınızı doğru tespit etmeli ve buna uygun bir nişanlık elbise seçmelisiniz. Siyah her zaman kurtarıcı bir renktir ve sizi bir iki beden daha zayıf gösterir. Bu nedenle siyah abiye modelleri arasından tarzınıza ve vücut tipinize uygun modelleri seçebilirsiniz. Armut vücut tipine sahipseniz, sizin kilo sorunu yaşadığınız bölgeniz basenlerinizdir. Dolayısıyla seçeceğiniz elbisede bu bölgeyi gizlemeli, ince belinizi ön plana çıkarmalısınız. Sizin kıyafetiniz kesinlikle A kesim ya da prenses kesim abiye modelleri olmalı. Mesela şık bir otelin balo salonunda nişan töreni düzenleyecekseniz, straplez yaka, eteği tüllerden oluşan A kesim uzun abiye elbiseler arasından seçiminizi yapabilirsiniz. Fazla kilo sorunu olanlarda ve kısa boylularda prenses kesim gibi daha kabarık modelleri çok önermiyoruz. Çünkü prenses kesim elbiseler, baseni gizlemekle birlikte, sizi daha kilolu ve kısa gösterecektir. “Kısa boylular nasıl nişanlık giymeli?” diye kafanızda soru işareti oluştuysa, üzerinize fazla bol gelmeyen, tek renk kıyafetlere yönelmeniz gerektiğini hemen söyleyelim. Ayrıca dizin altında biten midi boy abiyeler yerine, diz üstündeki mini boy kısa abiye modelleri, bacak boyunuzun daha uzun görünmesine neden olacaktır. Konu ile ilgili daha fazla bilgi edinmek isterseniz “Vücudunuza En Uygun Nişanlık Tarzı” başlıklı yazımızı da okumanızı öneriz.

Bulunduğunuz sayfa aracılığı ile şehrinizde abiye ve nişanlık satan modaevi ve butikleri kolayca listeleyebilirsiniz. Dilediklerinizden ücretsiz fiyat teklifleri almayı unutmayın.