Abiye ve Nişanlık

Kırklareli Abiye ve Nişanlık

Lüleburgaz Taylan Butik

Lüleburgaz Sosyete Butik

Lüleburgaz Erbay Moda

10.000 TL'den fazla

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Her yıl 400.000 çift, Düğün.com'da buldukları firmalarla anlaşıyor. Siz de hemen firmanızı ekleyin, işinizi katlayın!

Firmanızı Ekleyin

Nişanlık Ne Renk Olmalı?

Düğününüzün bir provası niteliğinde olan nişan töreninizde giyeceğiniz abiye üzerinde özenle düşünülmüş olmalı. Çünkü emin olun, o gün bütün gözler sizin üzerinizde olacak. Işıl ışıl parlamak ve tüm davetlileri kendinize hayran bırakmak için nişanlık elbisenizin rengini doğru seçmelisiniz. Buna karar verirken vücut özelliklerinizi, nişan töreninizin yapılacağı mekan ve nişan konseptinizi, nişan yaptığınız mevsimi dikkate alabilirsiniz. Eğer “Kısa boylular nasıl nişanlık giymeli?” diye düşünüyorsanız, önerimiz fazla bol olmayan, vücudunuzu saran, V yaka nişanlık modellerinden yana. Ayrıca tek renk elbiselerin de sizi daha uzun göstereceğine emin olabilirsiniz. Kısa boyluların uzak durması gereken abiye çeşitleri dizin altında biten midi boy kıyafetlerdir. Bu tarz elbiseler boyu keserek, bacak boyunun daha kısa gözükmesine neden olur. Bunun yerine diz üstündeki mini boy, kısa abiye modelleri çok daha doğru bir tercih olacaktır. Vücudunuza en uygun nişanlık modelleri hakkında daha detaylı bilgi almak isterseniz makalemize de göz atabilirsiniz.

Abiye renginizi seçerken, nişan töreninizin olduğu mevsimden de ilham alabilirsiniz. Örneğin kışın şık bir restoranda nişan yapacaksanız, bordo renkli uzun abiye elbise modelleri arasından vücudunuza uygun olanı seçebilirsiniz. Eğer evde gold konseptli bir nişan töreni organize edecekseniz, pembe renkli nişanlık abiye modelleri size göre olabilir.

“Kiralık abiye nerede bulunur?” diye düşünüyorsanız doğru yerdesiniz. Çünkü bulunduğunuz sayfa aracılığı ile şehrinizdeki abiye ve nişanlık satın alacağınız ya da kiralayacağınız modaevi ya da butik mağazaları listeleyebilirsiniz. Abiye elbiseler ve fiyatları hakkında araştırma yapıyorsanız, dilediğiniz firmalardan ücretsiz fiyat teklifleri isteyebileceğinizi de unutmayın.

Tüm İlçeler Abiye ve Nişanlık Firmaları

Tüm Şehirler Abiye ve Nişanlık Firmaları