Sosyal Tesisler Manisa

Vali Parkı Polis Lokali

 • Kapasite
  100 - 250 Kişi

 • Kişi Başı
  250 TL'den az
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir mekan aradığını anlat, ücretsiz düğün danışmanımız isteklerine uygun 5 düğün mekanıyla seni iletişime geçirsin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Vali Parkı Polis Lokali Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
250 TL'den az
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
250 TL'den az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
Kokteyl Servisi Yoktur
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
Kokteyl Servisi Yoktur

Vali Parkı Polis Lokali Kapasite

Yemekli
Min. 100 - Maks. 250

Vali Parkı Polis Lokali Özellikler

Olanaklar
Yemek servisi Menüde değişiklik Organizasyon sorumlusu Işık, ses ve sahne hizmeti Fotoğrafçı getirme Organizasyon firması getirme Catering firması getirme
Fiziksel Özellikler
Şehir merkezinde
Manzara
Şehir manzaralı

Vali Parkı Polis Lokali Sıkça Sorulan Sorular

Vali Parkı Polis Lokali düğün fiyatları ne kadar?

Vali Parkı Polis Lokali düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.Vali Parkı Polis Lokali düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.

Vali Parkı Polis Lokali kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Vali Parkı Polis Lokali 100 kişiden 250 kişiye kadar yemekli hizmet sunmaktadır.

Vali Parkı Polis Lokali düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Vali Parkı Polis Lokali düğününüz için fotoğrafçı getirme i̇mkanı, menüde değişiklik i̇mkanı, yemek servisi ve catering firması getirme i̇mkanı sunmaktadır.

Vali Parkı Polis Lokali düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Vali Parkı Polis Lokali düğün dışında kurumsal etkinlikler, sünnet düğünü, doğum günü, nişan, kına, bayi toplantısı ve parti hizmeti vermektedir.

Otopark araç kapasitesi ne kadar?

50'den az

Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?

Hayır

Engelli girişi var mı?

Evet

Vale hizmeti var mı?

Hayır

Servis saat kaçta sona eriyor?

24:00

Müzik saat kaçta sona eriyor?

24:00

Özel menü seçenekleriniz neler?

Yok

Mekanın kısıtlamaları neler?

Evcil hayvan kabul edilmiyor

Vali Parkı Polis Lokali Hakkında


Vali Parkı Polis Lokali olarak kurulduğumuz günden beri bilfiil faaliyet gösteriyoruz. Manisalı hemşerilerimize hizmet vermek amacı ile açtığımız lokalimizde çok çeşitli aktiviteler düzenliyor ve farklı türde organizasyonlara ev sahipliği yapıyoruz. Ayrıca düşünüldüğünün aksine sadece emniyet personeline ve polis memurlarına değil, tüm halka hizmet veriyoruz. Tüm faaliyetlerimizden bütün halkımız diledikleri gibi faydalanabilirler. Düğün organizasyonlarını yaptığımız ve davetlileri ağırladığımız Manisa Polis Lokali Düğün Salonu’muz tam 300 kişilik bir konuk ağırlama kapasitesine sahip. Burada ister yemekli isterseniz de yemeksiz olarak organizasyon hizmeti veriyoruz. Yemekli düğünler için damak zevkinize ve bütçenize hitap edebilecek farklı menülerimiz bulunuyor.


Tesisimizde uzun saatler boyunca mesaimize devam ediyor ve gece saat 12’ye kadar açık kalarak dileyen misafirlerimize hizmet veriyoruz. Bu sebeple eğer düğünü burada yapacaksanız ve eğlencenin kısa süreceğinden şüpheleniyorsanız, üzgünüz yanılıyorsunuz. Deneyimli müzisyenler oluşan bir orkestra ile size düğününüzde canlı müzik hizmeti sunuyoruz. Geniş repertuarlar ve harika şarkılar eşliğinde dilediğiniz kadar dans edebilir ve tüm davetlileriniz ile birlikte doyasıya eğlenebilirsiniz.


Manisa merkezde bulunan lokalimiz her yere eşit uzaklıkta olduğu için merkez haricinde diğer ilçelerimizden de misafirlerini ağırlıyor. Merkezde yaşayan konuklarımız toplu taşıma seçeneklerinden birini kullanarak buraya ulaşabilirler. Özel araçları ile gelmek isteyen konuklarımız da gönül rahatlığı ile gelebilir ve otopark hizmetimizden faydalanabilirler.


Eğer uygun fiyata kaliteli bir hizmet alabileceğiniz bir yer arıyorsanız ve düğün gibi hayatınızın en önemli günlerinden birini orada geçirecekseniz doğru adresi bulduğunuzu belirtmek isteriz. Eğer bizimle iletişime geçerseniz merak ettiklerinizi sorabilir, aklınıza takılan detaylar hakkında bilgi alabilirsiniz. En kısa yoldan bize ulaşmak ve Manisa Polis Lokali fiyatları için teklifi almak amacıyla yan tarafta bulunan formu eksiksiz bilgiler ile doldurarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Ekiple Tanışın

İletişim

 • Adres::

  Ayvacık Köyü 2913. Sk. PK:45010, Mevlevihane Mevkii, Merkez / Manisa

 • Haritadaki Konumu

  Vali Parkı Polis Lokali Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.