En Tarz Püsküllü Gelinlik Modelleri

Bürde Özkök tarafından yazılmıştır.

2:37 dakika

05.08.2021

Romantik, bohem, nostaljik... Hareketli tasarıma sahip tasarımlardan hoşlanan gelin adaylarının ilgisini çekecek, her tarzdaki püsküllü gelinlik modellerini bir araya getirdik! Hemen incele, beğendiğin tasarımlar için firmalarla hızlıca iletişime geç!

Çırağan Couture

1-Şeyda Eliyatkın Modaevi

İhtişamlı bir gelinlik arıyorsan hem ışıltılı hem de kabarık bir model tercih edebilirsin. Bir de bu tasarıma ışıl ışıl püskülleri eklersek, düğününde tüm bakışların üzerinde toplanacağından şüphen olmasın! Böyle bir tasarımı nereden bulurum diyorsan Şeyda Eliyatkın Modaevi'nin gösterişli tasarımlarını mutlaka incelemeni öneriyoruz.

Şeyda Eliyatkın Modaevi

2-Buket Evcimen White House

Püskül detaylar, hareketli tasarımlardan hoşlanan gelin adayları için çok uygun! Tüm dans figürlerine eşlik edecek püsküllerle hareketlendirilen tasarımlar ilgini çekiyorsa Buket Evcimen White House'ın profilini ziyaret etmeyi unutma! Firmanın göz alıcı koleksiyonu arasında yer alan bu gelinliğin püskül detaylarını dilersen etek kısmına da ekletebilirsin.

Buket Evcimen White House

3-Mediha Cambaz

Bohem ve vintage tasarımlarda püsküller sıklıkla kullanılıyor. Bu tarzda tasarımların en şık örneklerine imza atan Mediha Cambaz da bu detayları ustalıkla kullanıyor. Modaevinin, uçları püsküllü omuz detaylarına sahip A kesim bu gelinliğini, bohem konseptli bir kır düğününde giyebilirsin. Geniş basenlerini kamufle etmesi de cabası!

Mediha Cambaz

Mediha Cambaz

Mediha Cambaz

Firmayı İncele

4-Elif Platin Haute Couture

Bulunduğu tasarıma hareket katan püskül detaylar, gelinliğin kol kısmında sıklıkla kullanılıyor. Işıl ışıl taşlarla süslenmiş bu gelinlik püskül detayının kullanıldığı tasarımların şık bir örneği. Modeli beğendiysen Elif Platin Haute Couture ile iletişime geçebilirsin.

Elif Platin Haute Couture

5-Glamour Bridal

Farklı ve şık püsküllü gelinlik modellerini araştırıyorsan ziyaret etmen gereken firmalar arasında Glamour Bridal'ü de eklemelisin. Firmanın hakim yakalı, dar kesim, transparan bu gelinliğini, iddialı vücut hatlarına sahip, cesur gelin adaylarına tavsiye ediyoruz.

Glamour Bridal

6-Pınar Bent

İddialı tasarımlarıyla öne çıkan Pınar Bent, birbirinden şık püsküllü gelinliklere sahip firmalar arasında yer alıyor. Transparan detayları kamufle etmek için püsküllerin kullanıldığı, uzun kollu, balık kesim bu gelinliğin tarihi mekan düğünleri için uygun olduğunu da söyleyelim.

pınar bent

Pınar Bent

Pınar Bent

Firmayı İncele

Firmaya dair her şey şu yazımızda: İddialı Gelinlerin Adresi: Pınar Bent Gelinlik

7-Müleyke Wedding

Vintage tarzda, farklı tasarımlarıyla dikkat çeken Müleyke Wedding'in püsküllü gelinliklerine de göz atmanda fayda var. Markanın, ışıltılı püsküllerin kullanıldığı, gümüş rengi ışıltılarla işlenmiş prenses model bu gelinliği ihtişamlı bir düğün yapacak gelinler için ideal seçenekler arasında yer alıyor.

Müleyke Wedding

8-Studio Bride

Studio Bride'ın en yeni koleksiyonlarında bohem ve vintage gelinlikler öne çıkıyor. Hal böyleyken marka, püsküllü gelinlik bulabileceğin firmalar arasındaki yerini alıyor. İllüzyon yakalı, A kesim bu gelinliğin kol uçlarında kullanılan boncuklu püsküller sence de çok hoş görünmüyor mu?

Studio Bride

Studio Bride

Studio Bride

Firmayı İncele

Bohem gelinlikler için tercih edebileceğin firmalara da göz atmak ister misin: İstanbul’da Bohem Gelinlik Nereden Alınır?

9-Mesemias

Mesemias, dünyaca ünlü gelinlik markalarıyla yarışır şıklıkta bohem tasarımlara imza atıyor. Bu tasarımlar arasında püsküllü modeller de yer buluyor. Kol ve etek bölgelerinde kullanılan püsküllerle bohem ve romantik bir hava kazanan sırt dekolteli bu gelinliği kır ve kumsal düğünlerinde giyebilir, tarzını konuşturabilirsin!

Mesemias

Mesemias

Mesemias

Firmayı İncele

10-Saraylı Moda

Tüyler, püsküller ve danteller... Saraylı Moda hepsini bir arada bulabileceğiniz gelinliklere imza atıyor. İllüzyon yakalı bu hareketli tasarımı omuzlarını daha geniş göstermek isteyen gelinler gönül rahatlığıyla tercih edebilir.

Saraylı Moda

Saraylı Moda

Saraylı Moda

Firmayı İncele

Birbirinden şık püsküllü gelinlikleri bulabileceğin firmalar bu şekilde. Ancak seçeneklerinin bunlarla sınırlı olduğunu düşünme! Sen daha detaylı bir araştırma yapmak istersen şehrindeki gelinlikçilerin tasarımlarına göz atabilirsin. Firmaları, sana uygun özelliklere göre filtreleyerek listeleyebileceğini ve ilgini çeken firmalarla kolayca iletişime geçebileceğini de unutma!

Gelinlik Firmaları

Tarzına ve bütçene uygun en iyi gelinlik firmaları Düğün.com’da!

Her 3 çiftten 2'si aradığı firmaları Düğün.com’da buluyor. Sen de onlar arasına katıl!

Gelinlik firmalarını incele

Bunlar da ilgini çekebilir

Gelinlikçi kategorisindeki diğer yazılara ulaşmak için tıkla!

Vitrindeki Gelinlik Firmaları

Gelinlik kategorisinde öne çıkan firmalara buradan ulaş!

0 Yorum