Shilla Hotel

E-posta Gönder

  • Çorlu, Tekirdağ.

Kapasite Bilgileri

Shilla Hotel
Açık ve Kapalı Alan
Yemekli
Min. 100 - Maks. 350
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 350

Shilla Hotel Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
100 - 200 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
100 - 200 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
100 - 200 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
100 - 200 TL

Shilla Hotel Özellikler

Otel Türü
4* Otel
Mekan Özellikleri
Bahçe Yüksek tavan
Manzara
Şehir manzaralı
Yemek Servisi
Evet
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Catering firması getirme imkanı var mı?
Hayır
Engelli Girişi
Evet
Fotoğrafçı Getirme
Evet
After Party Alanı
Evet
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Menü Tadımı
Evet
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menüde Değişiklik
Evet
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Vale hizmeti var mı?
Hayır

Shilla Hotel Sık Sorulan Sorular

Shilla Hotel düğün fiyatları ne kadar?

Shilla Hotel düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 100 - 200 TL, hafta içi kokteylli ise kişi başı 100 - 200 TL aralığından başlamaktadır.Shilla Hotel düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 100 - 200 TL, hafta sonu kokteylli ise kişi başı 100 - 200 TL aralığından başlamaktadır.


Shilla Hotel kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Shilla Hotel 100 kişiden 350 kişiye kadar yemekli hizmet, 100 kişiden 350 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.


Shilla Hotel düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Shilla Hotel düğününüz için fotoğrafçı getirme i̇mkanı, yemek servisi ve menüde değişiklik i̇mkanı sunmaktadır.


Shilla Hotel düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Shilla Hotel düğün dışında sünnet düğünü, kına, kurumsal etkinlikler, davet ve resepsiyon, bayi toplantısı, parti, mezuniyet törenleri, baby shower, doğum günü, açılışlar ve nişan hizmeti vermektedir.

Tüm Sorular

Shilla Hotel Hakkında

2011 yılından bu yana Shilla Hotel Çorlu’da faaliyet gösteriyor. Son teknoloji ile donatılmış otelimizde yüksek kalite standartlarında hizmet sunuyoruz. Konaklama veya özel organizasyonları için bizi tercih eden konuklarımıza ev rahatlığı ile konforlu bir ortam sağlıyoruz. Ayrıca personel eğitimi ve hijyen konusunda da daima hassas davranıyoruz. Planlı ve disiplinli bir çalışma düzeni ile de konuklarımızın hiçbir eksik olmadan tatillerini gerçekleştirmelerini sağlıyoruz.

Shilla Hotel bünyesinde 33 standart oda, 8 suit oda ve 4 superior olmak üzere 55 oda ve toplamda 250 kişilik konaklama imkânı bulunuyor. Lüks tasarlanmış odalarımızda kullandığımız son teknoloji sistemler sayesinde ferah ve güvenli bir konaklama gerçekleştirebileceksiniz.

Akdeniz mutfağı başta olmak üzere dünya mutfağından seçkin tatlar ile geniş bir yelpaze sunan menülerimizden arz ettiklerinizi tercih edebileceksiniz. Restaurantımız romantik organizasyonlar gerçekleştirmek veya nikah sonrası yemek düzenlemek isteye konuklarımız için şehrin huzursuzluğundan uzak ve şık bir tercih oluyor.

Otelimizde bulunan konferans salonumuz iş toplantılar, eğitim ve seminerler için de sıkça tercih ediliyor. Farklı oturma düzenleri ile tasarlanabilen konferans salonumuzda 250 kişiye kadar ve toplantı salonumuzda 50 kişilik toplantılar gerçekleştirebiliyoruz. Kurumsal firmaların toplantıları için tercih ettiği salonumuzda gerekli teknolojik donanım da bulunuyor.

Sıra özel organizasyonlarınıza gelindiğinde ise otelimiz bünyesinde bulunan kapalı ve açık restaurantlarımızda düğün, nişan, kına veya iş toplantılarınızı düzenliyoruz. Oturma düzeninde 300 – 350 kişilik davetlerinizi gerçekleştirebiliyoruz. Özel anlarınızı ölümsüz kılabilmek için konseptlerinizi tasarlıyor farklı renklerde süslemeler yapıyoruz. Çiftlerimize Tekirdağ’da düğün salonları arasında nezih bir tercih sunuyoruz.

Üstelik balayı çiftimizi de ağırlayabiliyoruz. Şehir dışından gelen konuklarınızın konaklaması için de bir alternatif oluyoruz. Shilla Hotel’i tercih eden konuklarımız başka bir çözüm ortağı aramadan her isteklerine ve hayallerine kavuşabiliyor. Siz de bizi tercih etmek isterseniz, formu doldurarak banket birimimiz ile irtibat sağlayabilirsiniz.

Ekiple Tanışınİletişim

  • Adres:

    Çorlu Çerkezköy Yolu Velimeşe İstasyon Karşısı 1. Cadde No:1 Velimeşe

  • E-posta

    E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.