Oteller Tekirdağ

Shilla Hotel

  • Kapasite
    100 - 350 Kişi

  • Kişi Başı
    250 - 500 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir mekan aradığını anlat, ücretsiz düğün danışmanımız isteklerine uygun 5 düğün mekanıyla seni iletişime geçirsin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Shilla Hotel Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
250 - 500 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
250 - 500 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
250 - 500 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
250 - 500 TL

Shilla Hotel Kapasite

Yemekli
Min. 100 - Maks. 350
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 350

Shilla Hotel Özellikler

Otel Türü
4* Otel
Olanaklar
Yemek servisi Menü tadımı Menüde değişiklik Organizasyon sorumlusu Işık, ses ve sahne hizmeti Fotoğrafçı getirme Organizasyon firması getirme
Fiziksel Özellikler
Bahçe Yüksek tavan After Party alanı
Manzara
Şehir manzaralı

Shilla Hotel Sıkça Sorulan Sorular

Shilla Hotel düğün fiyatları ne kadar?

Shilla Hotel düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 250 - 500 TL, hafta içi kokteylli ise kişi başı 250 - 500 TL aralığından başlamaktadır.Shilla Hotel düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 250 - 500 TL, hafta sonu kokteylli ise kişi başı 250 - 500 TL aralığından başlamaktadır.

Shilla Hotel kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Shilla Hotel 100 kişiden 350 kişiye kadar yemekli hizmet, 100 kişiden 350 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.

Shilla Hotel düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Shilla Hotel düğününüz için fotoğrafçı getirme i̇mkanı, yemek servisi ve menüde değişiklik i̇mkanı sunmaktadır.

Shilla Hotel düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Shilla Hotel düğün dışında sünnet düğünü, kına, kurumsal etkinlikler, davet ve resepsiyon, bayi toplantısı, parti, mezuniyet törenleri, baby shower, doğum günü, açılışlar ve nişan hizmeti vermektedir.

Otopark araç kapasitesi ne kadar?

50-75

Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?

Hayır

Engelli girişi var mı?

Evet

Vale hizmeti var mı?

Hayır

Servis saat kaçta sona eriyor?

23:30

Müzik saat kaçta sona eriyor?

24:00

Özel menü seçenekleriniz neler?

Çocuklara özel

Mekanın kısıtlamaları neler?

Evcil hayvan kabul edilmiyor

Shilla Hotel Hakkında

2011 yılından bu yana Shilla Hotel Çorlu’da faaliyet gösteriyor. Son teknoloji ile donatılmış otelimizde yüksek kalite standartlarında hizmet sunuyoruz. Konaklama veya özel organizasyonları için bizi tercih eden konuklarımıza ev rahatlığı ile konforlu bir ortam sağlıyoruz. Ayrıca personel eğitimi ve hijyen konusunda da daima hassas davranıyoruz. Planlı ve disiplinli bir çalışma düzeni ile de konuklarımızın hiçbir eksik olmadan tatillerini gerçekleştirmelerini sağlıyoruz.

Shilla Hotel bünyesinde 33 standart oda, 8 suit oda ve 4 superior olmak üzere 55 oda ve toplamda 250 kişilik konaklama imkânı bulunuyor. Lüks tasarlanmış odalarımızda kullandığımız son teknoloji sistemler sayesinde ferah ve güvenli bir konaklama gerçekleştirebileceksiniz.

Akdeniz mutfağı başta olmak üzere dünya mutfağından seçkin tatlar ile geniş bir yelpaze sunan menülerimizden arz ettiklerinizi tercih edebileceksiniz. Restaurantımız romantik organizasyonlar gerçekleştirmek veya nikah sonrası yemek düzenlemek isteye konuklarımız için şehrin huzursuzluğundan uzak ve şık bir tercih oluyor.

Otelimizde bulunan konferans salonumuz iş toplantılar, eğitim ve seminerler için de sıkça tercih ediliyor. Farklı oturma düzenleri ile tasarlanabilen konferans salonumuzda 250 kişiye kadar ve toplantı salonumuzda 50 kişilik toplantılar gerçekleştirebiliyoruz. Kurumsal firmaların toplantıları için tercih ettiği salonumuzda gerekli teknolojik donanım da bulunuyor.

Sıra özel organizasyonlarınıza gelindiğinde ise otelimiz bünyesinde bulunan kapalı ve açık restaurantlarımızda düğün, nişan, kına veya iş toplantılarınızı düzenliyoruz. Oturma düzeninde 300 – 350 kişilik davetlerinizi gerçekleştirebiliyoruz. Özel anlarınızı ölümsüz kılabilmek için konseptlerinizi tasarlıyor farklı renklerde süslemeler yapıyoruz. Çiftlerimize Tekirdağ’da düğün salonları arasında nezih bir tercih sunuyoruz.

Üstelik balayı çiftimizi de ağırlayabiliyoruz. Şehir dışından gelen konuklarınızın konaklaması için de bir alternatif oluyoruz. Shilla Hotel’i tercih eden konuklarımız başka bir çözüm ortağı aramadan her isteklerine ve hayallerine kavuşabiliyor. Siz de bizi tercih etmek isterseniz, formu doldurarak banket birimimiz ile irtibat sağlayabilirsiniz.

Ekiple Tanışınİletişim

  • Adres:

    Çorlu Çerkezköy Yolu Velimeşe İstasyon Karşısı 1. Cadde No:1 Velimeşe

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.