Oteller Tekirdağ

Hilton Garden Inn Çorlu

 • Kapasite
  100 - 350 Kişi

 • Kişi Başı
  1.500 - 2.000 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir mekan aradığını anlat, ücretsiz düğün danışmanımız isteklerine uygun 5 düğün mekanıyla seni iletişime geçirsin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Hilton Garden Inn Çorlu Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
1.500 - 2.000 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
1.500 - 2.000 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
1.000 - 1.500 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
1.000 - 1.500 TL

Hilton Garden Inn Çorlu Kapasite

Yemekli
Min. 100 - Maks. 250
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 350

Hilton Garden Inn Çorlu Özellikler

Otel Türü
4* Otel
Olanaklar
Yemek servisi Menü tadımı Menüde değişiklik Organizasyon sorumlusu Işık, ses ve sahne hizmeti Fotoğrafçı getirme Organizasyon firması getirme
Fiziksel Özellikler
Şehir merkezinde Yüksek tavan
Manzara
Doğa manzaralı

Hilton Garden Inn Çorlu Sıkça Sorulan Sorular

Hilton Garden Inn Çorlu düğün fiyatları ne kadar?

Hilton Garden Inn Çorlu düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 1.500 - 2.000 TL, hafta içi kokteylli ise kişi başı 1.000 - 1.500 TL aralığından başlamaktadır.Hilton Garden Inn Çorlu düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 1.500 - 2.000 TL, hafta sonu kokteylli ise kişi başı 1.000 - 1.500 TL aralığından başlamaktadır.

Hilton Garden Inn Çorlu kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Hilton Garden Inn Çorlu 100 kişiden 250 kişiye kadar yemekli hizmet, 100 kişiden 350 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.

Hilton Garden Inn Çorlu düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Hilton Garden Inn Çorlu düğününüz için fotoğrafçı getirme i̇mkanı, vale hizmeti, yemek servisi ve menüde değişiklik i̇mkanı sunmaktadır.

Hilton Garden Inn Çorlu düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Hilton Garden Inn Çorlu düğün dışında bayi toplantısı, parti, kurumsal etkinlikler, açılışlar, sünnet düğünü, kına, nişan ve davet ve resepsiyon hizmeti vermektedir.

Otopark araç kapasitesi ne kadar?

100-150

Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?

Evet

Engelli girişi var mı?

Evet

Vale hizmeti var mı?

Evet

Servis saat kaçta sona eriyor?

23:00

Müzik saat kaçta sona eriyor?

24:00

Özel menü seçenekleriniz neler?

Çocuklara özel

Mekanın kısıtlamaları neler?

Evcil hayvan kabul edilmiyor

Hilton Garden Inn Çorlu Hakkında

Şıklığıyla dikkat çeken, tarzını her otelinde belirgin bir şekilde gösteren Hilton Garden Inn ailesinin bir üyesi olan otelimiz; Çorlu’da düğünlerinize ev sahipliği yapıyor. 4 yıldız statüsündeki otelimizde profesyonel ekibimizde davetlerinizi en iyi şekilde tasarlıyoruz. Gelin, size düğününüz için önemli olan detaylardan bahsedelim:

Öncelikle davetleriniz için nasıl bir konsept tercih ettiğinizi öğreniyoruz. Bunun için detaylar hakkında konuştuğumuz toplantılar düzenliyoruz. Belirlediğimiz konsepte ve mevsime göre davet alanını seçiyoruz. Açık ve kapalı alanlarımızda farklı düzenlemeler yapıyoruz. Yemekli düzende veya kokteyl tarzı bir düğünde 300 kişiye kadar konuklarınızı ağırlayabiliyoruz.

Düğünlerinizi kişiselleştirmek için zarif detaylarla süslemelere ve tarzınızı yansıtacak aksesuarlarla dokunuşlara yer veriyoruz. Masaları beyaz renk ağırlıklı dekore ediyor, bu sayede her konsepte rahatlıkla uyum sağlıyoruz. Sandalyeleri de kumaş veya kurdelelerle farklı şekillerde tasarlayabiliyoruz... Nikâh töreni için yine konseptinize uyumlu olan bir platform stilize ediyoruz! Çiçeklerle bezenmiş, LED aydınlatmalı arka fonla ayakta nikâh alanı oluşturabiliyoruz. Davetli masalarına yerleştirilen çiçeklerle ve şamdanlara benzerlik gösteren süslemeler kullanarak nikâh masası tasarlama şansımız da var.

Hilton Garden Inn Çorlu düğünlerinde yemek listesi de her yerde kolaylıkla bulamayacağınız lezzetlerden oluşuyor. Alanında uzman mutfak ekibimiz ve maharetli aşçılarımızın hazırladığı davet menülerinde, Türk ve dünya mutfağından özel tatları bir araya getiriyoruz. Elbette tercih yapmanızı kolaylaştırmak için menü tadımları da düzenliyoruz. Bu sayede karşılama ikramlarından kokteyllere, ana yemekten düğün pastasına her lezzeti seçebiliyorsunuz.

Gece boyunca kesintisiz eğlence ve müzik ziyafeti için orkestramız sahnede yerini alıyor. Enstrümantal müzik ve ziyafetleriniz hayallerinizin ötesinde bir düğün töreninde sizi bekliyor…

Acele edin! Hilton Garden Inn Çorlu iletişim formunu doldurarak veya sayfanın üst kısmındaki bilgileri kullanarak bizimle irtibat sağlayın. Biz de banket birimiyle yaptığınız görüşmeler sonunda hazırlıklarımıza başlayarak hayallerinizi gerçeğe dönüştürelim!

Ekiple Tanışın

 • Satış Müdürü

İletişim

 • Adres:

  Kazımiye Mah. Omurtak Cad. No: 2 Çorlu/ Tekirdağ

 • Haritadaki Konumu

  Hilton Garden Inn Çorlu Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.