Oteller Tekirdağ

Tekirdağ Süleymanpaşa Uygulama Oteli

 • Kapasite
  200 - 1500 Kişi

 • Kişi Başı
  250 - 500 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir mekan aradığını anlat, ücretsiz düğün danışmanımız isteklerine uygun 5 düğün mekanıyla seni iletişime geçirsin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Tekirdağ Süleymanpaşa Uygulama Oteli Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
250 - 500 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
250 - 500 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
250 TL'den az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
250 TL'den az

Tekirdağ Süleymanpaşa Uygulama Oteli Kapasite

Yemekli
Min. 200 - Maks. 875
Kokteyl
Min. 200 - Maks. 1500

Tekirdağ Süleymanpaşa Uygulama Oteli Özellikler

Otel Türü
3* ve altı
Olanaklar
Yemek servisi Menü tadımı Menüde değişiklik Organizasyon sorumlusu Işık, ses ve sahne hizmeti Fotoğrafçı getirme Organizasyon firması getirme
Fiziksel Özellikler
Şehir merkezinde
Manzara
Şehir manzaralı

Tekirdağ Süleymanpaşa Uygulama Oteli Sıkça Sorulan Sorular

Tekirdağ Süleymanpaşa Uygulama Oteli düğün fiyatları ne kadar?

Tekirdağ Süleymanpaşa Uygulama Oteli düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 250 - 500 TL, hafta içi kokteylli ise kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.Tekirdağ Süleymanpaşa Uygulama Oteli düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 250 - 500 TL, hafta sonu kokteylli ise kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.

Tekirdağ Süleymanpaşa Uygulama Oteli kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Tekirdağ Süleymanpaşa Uygulama Oteli 200 kişiden 875 kişiye kadar yemekli hizmet, 200 kişiden 1500 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.

Tekirdağ Süleymanpaşa Uygulama Oteli düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Tekirdağ Süleymanpaşa Uygulama Oteli düğününüz için vale hizmeti, fotoğrafçı getirme i̇mkanı, yemek servisi ve menüde değişiklik i̇mkanı sunmaktadır.

Tekirdağ Süleymanpaşa Uygulama Oteli düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Tekirdağ Süleymanpaşa Uygulama Oteli düğün dışında sünnet düğünü, mezuniyet törenleri, parti, bayi toplantısı, açılışlar, baby shower, kına, davet ve resepsiyon, nişan, kurumsal etkinlikler ve doğum günü hizmeti vermektedir.

Otopark araç kapasitesi ne kadar?

50-75

Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?

Hayır

Engelli girişi var mı?

Evet

Vale hizmeti var mı?

Evet

Servis saat kaçta sona eriyor?

24:00

Müzik saat kaçta sona eriyor?

24:00

Özel menü seçenekleriniz neler?

Yok

Mekanın kısıtlamaları neler?

Evcil hayvan kabul edilmiyor

Tekirdağ Süleymanpaşa Uygulama Oteli Hakkında

1996 yılında hizmete giren uygulama otelimizde, bu mesleğin eğitimini almış personeller yer alıyor. Bu sebeple hizmet konusunda oldukça profesyonel bir şekilde karşınıza çıkıyoruz. Otelimizdeki bütün hizmetler; idareci, öğretmen ve usta öğretici gözetiminde öğrenciler tarafından yapılıyor.


Şehir merkezine, havaalanına ve tarihi yerlere yakın bir konumda yer alıyoruz. Bu yüzden otelimize geldiğinizde aynı zamanda çevreyi gezebilme şansınıza da sahip olabiliyorsunuz. Bunun dışında bölge otellere göre özel organizasyon ya da konaklama açısından daha uygun fiyatlarla hizmet veriyoruz. Bu yüzden düğün organizasyonunuz için ayırdığınız bütçenin belki de tamamını harcamanıza gerek kalmayacak!


Misafirlerimizin hizmetinde olan 150 kişi kapasiteli restoranımızda, işinin uzmanı aşçılarımız çalışıyor. Bu yüzden düğün menüsü konusunda ortaya çıkacak lezzetleri beğeneceğinize eminiz. Banket salonumuz masa düzeninde 250, toplantı düzeninde 350 ve kokteyl düzeninde 400 kişi kapasiteli olup yemekli ya da yemeksiz toplantı, seminer gibi kurumsal organizasyonlar dışında düğün, nişan, kına gibi bireysel olanlar için de hizmet veriyor. Kapalı alanlarımız dışında Haziran-Eylül ayları arasında 750 kişi kapasiteli açık hava alanımız da var. Burada bireysel ya da kurumsal her çeşit organizasyonunuzu gerçekleştirebiliyorsunuz. 30 kişilik bir toplantı ve 45 kişilik bir seminer salonumuz daha var. 30 kişilik salonumuz projeksiyon ve teknik donanım açısından yeterli olmakla birlikte diğerinde ise, kolçaklı sandalye veya u masa düzeninin yapılabildiği gibi teknik ekipmanlar da yer alıyor.


Otelimiz, Tekirdağ Süleymanpaşa düğün salonları arasında yer alıyor. Hem uygun fiyatlı hizmetimiz hem de profesyonelliğimiz sebebiyle de çokça tercih edildik. Bu sebeple sizi de aramızda görmekten mutluluk duyarız. Bunun için de yandaki fiyat teklifi al butonuna tıklayarak çıkan formu eksiksiz doldurursanız bizimle iletişime geçebilir ve organizasyonunuz için otelimizi seçip seçmeyeceğinize karar verebilirsiniz.

Ekiple Tanışın

İletişim

 • Adres:

  100.Yıl Mahallesi Atatürk Bulv. Onursal Sok. No:267

 • Haritadaki Konumu

  Tekirdağ Süleymanpaşa Uygulama Oteli Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.