Tekirdağ Süleymanpaşa Uygulama Oteli

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Tekirdağ Süleymanpaşa Uygulama Oteli
Açık ve Kapalı Alan
Yemekli
Min. 200 - Maks. 875
Kokteyl
Min. 200 - Maks. 1500

Tekirdağ Süleymanpaşa Uygulama Oteli Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
100 - 200 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
100 - 200 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
100 TL'den az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
100 TL'den az

Tekirdağ Süleymanpaşa Uygulama Oteli Özellikler

Otel Türü
3* ve altı
Mekan Özellikleri
Şehir merkezinde
Manzara
Şehir manzaralı
Yemek Servisi
Evet
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Catering firması getirme imkanı var mı?
Hayır
Engelli Girişi
Evet
Fotoğrafçı Getirme
Evet
After party alanı var mı?
Hayır
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Menü Tadımı
Evet
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menüde Değişiklik
Evet
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Vale Hizmeti
Evet

Tekirdağ Süleymanpaşa Uygulama Oteli Sık Sorulan Sorular

Tekirdağ Süleymanpaşa Uygulama Oteli düğün fiyatları ne kadar?

Tekirdağ Süleymanpaşa Uygulama Oteli düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 100 - 200 TL, hafta içi kokteylli ise kişi başı 100 TL'den az aralığından başlamaktadır.Tekirdağ Süleymanpaşa Uygulama Oteli düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 100 - 200 TL, hafta sonu kokteylli ise kişi başı 100 TL'den az aralığından başlamaktadır.


Tekirdağ Süleymanpaşa Uygulama Oteli kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Tekirdağ Süleymanpaşa Uygulama Oteli 200 kişiden 875 kişiye kadar yemekli hizmet, 200 kişiden 1500 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.


Tekirdağ Süleymanpaşa Uygulama Oteli düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Tekirdağ Süleymanpaşa Uygulama Oteli düğününüz için vale hizmeti, fotoğrafçı getirme i̇mkanı, yemek servisi ve menüde değişiklik i̇mkanı sunmaktadır.


Tekirdağ Süleymanpaşa Uygulama Oteli düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Tekirdağ Süleymanpaşa Uygulama Oteli düğün dışında sünnet düğünü, mezuniyet törenleri, parti, bayi toplantısı, açılışlar, baby shower, kına, davet ve resepsiyon, nişan, kurumsal etkinlikler ve doğum günü hizmeti vermektedir.

Tüm Sorular

Tekirdağ Süleymanpaşa Uygulama Oteli Hakkında

1996 yılında hizmete giren uygulama otelimizde, bu mesleğin eğitimini almış personeller yer alıyor. Bu sebeple hizmet konusunda oldukça profesyonel bir şekilde karşınıza çıkıyoruz. Otelimizdeki bütün hizmetler; idareci, öğretmen ve usta öğretici gözetiminde öğrenciler tarafından yapılıyor.


Şehir merkezine, havaalanına ve tarihi yerlere yakın bir konumda yer alıyoruz. Bu yüzden otelimize geldiğinizde aynı zamanda çevreyi gezebilme şansınıza da sahip olabiliyorsunuz. Bunun dışında bölge otellere göre özel organizasyon ya da konaklama açısından daha uygun fiyatlarla hizmet veriyoruz. Bu yüzden düğün organizasyonunuz için ayırdığınız bütçenin belki de tamamını harcamanıza gerek kalmayacak!


Misafirlerimizin hizmetinde olan 150 kişi kapasiteli restoranımızda, işinin uzmanı aşçılarımız çalışıyor. Bu yüzden düğün menüsü konusunda ortaya çıkacak lezzetleri beğeneceğinize eminiz. Banket salonumuz masa düzeninde 250, toplantı düzeninde 350 ve kokteyl düzeninde 400 kişi kapasiteli olup yemekli ya da yemeksiz toplantı, seminer gibi kurumsal organizasyonlar dışında düğün, nişan, kına gibi bireysel olanlar için de hizmet veriyor. Kapalı alanlarımız dışında Haziran-Eylül ayları arasında 750 kişi kapasiteli açık hava alanımız da var. Burada bireysel ya da kurumsal her çeşit organizasyonunuzu gerçekleştirebiliyorsunuz. 30 kişilik bir toplantı ve 45 kişilik bir seminer salonumuz daha var. 30 kişilik salonumuz projeksiyon ve teknik donanım açısından yeterli olmakla birlikte diğerinde ise, kolçaklı sandalye veya u masa düzeninin yapılabildiği gibi teknik ekipmanlar da yer alıyor.


Otelimiz, Tekirdağ Süleymanpaşa düğün salonları arasında yer alıyor. Hem uygun fiyatlı hizmetimiz hem de profesyonelliğimiz sebebiyle de çokça tercih edildik. Bu sebeple sizi de aramızda görmekten mutluluk duyarız. Bunun için de yandaki fiyat teklifi al butonuna tıklayarak çıkan formu eksiksiz doldurursanız bizimle iletişime geçebilir ve organizasyonunuz için otelimizi seçip seçmeyeceğinize karar verebilirsiniz.

Ekiple Tanışın

İletişim

  • Adres:

    100.Yıl Mahallesi Atatürk Bulv. Onursal Sok. No:267

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Tekirdağ Süleymanpaşa Uygulama Oteli Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.