Keykavus Hotel

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Keykavus Hotel
Kapalı Alan
Yemekli
Min. 100 - Maks. 450
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 625

Keykavus Hotel Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
100 TL'den Az
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
100 TL'den Az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
100 TL'den az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
100 TL'den az

Keykavus Hotel Özellikler

Otel Türü
4* Otel
Mekan Özellikleri
Kolonsuz salon Şehir merkezinde Yüksek tavan
Manzara
Şehir manzaralı
Yemek Servisi
Evet
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Catering firması getirme imkanı var mı?
Hayır
Engelli Girişi
Evet
Dışarıdan fotoğrafçı getirebilir miyiz?
Hayır
After party alanı var mı?
Hayır
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Menü Tadımı
Evet
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menüde Değişiklik
Evet
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Vale Hizmeti
Evet

Keykavus Hotel Sık Sorulan Sorular

Keykavus Hotel düğün fiyatları ne kadar?

Keykavus Hotel düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 100 TL'den Az, hafta içi kokteylli ise kişi başı 100 TL'den az aralığından başlamaktadır.Keykavus Hotel düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 100 TL'den Az, hafta sonu kokteylli ise kişi başı 100 TL'den az aralığından başlamaktadır.


Keykavus Hotel kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Keykavus Hotel 100 kişiden 450 kişiye kadar yemekli hizmet, 100 kişiden 625 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.


Keykavus Hotel düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Keykavus Hotel düğününüz için vale hizmeti, yemek servisi ve menüde değişiklik i̇mkanı sunmaktadır.


Keykavus Hotel düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Keykavus Hotel düğün dışında bayi toplantısı, kurumsal etkinlikler, mezuniyet törenleri, açılışlar ve davet ve resepsiyon hizmeti vermektedir.

Tüm Sorular

Keykavus Hotel Hakkında

Sivas’ta düşlediğiniz düğünü gerçekleştirmek için doğru adres; Sivas Selçuklu Alaaddin Hotel! Gelin, size düğününüz boyunca sağladığımız imkânlardan kısaca bahsedelim, kararın sizi verin.

500 kişi kapasiteli bir balo salonumuz ile karşılıyoruz sizleri. Şık detaylarla dizayn edilen Sivas Selçuklu Alaaddin Hotel Düğün Salonu, bir düğün salonunda olması gereken her aksesuar ve özelliğin bulunduğunu gönül rahatlığıyla söyleyebiliyoruz. Tüm Sivaslıların isteklerini tek bir düğün salonunda karşılamanın mutluluğuyla hizmet veriyoruz. Bu mutluluğumuz ile sizleri kapıda karşılıyor ve gece boyunca aynı mutlulukla taleplerinizi yerine getiriyoruz.

Yüksek tavanımız sayesinde ferah bir salonda olmanın şansına sahip oluyorsunuz. Masalar geniş salonumuza özenle yerleştiriliyor. Aralarında yeterince mesafe bulunuyor, bu sayede sıkışık bir ortamdan uzak oluyorsunuz. Bu masaların giydirilmesi konusunda da çiftlerimize profesyonel bir imkân sağlıyoruz. Belirlediğiniz renk ve konsepti uygulayabiliyor ve hayal ettiğiniz bir düğüne imza atıyoruz.

Ses ve ışık sistemlerimizin son model teknolojik aletlerden oluştuğunu söyleyebiliriz. Geniş pistimizde eğlenceli dakikalar geçirirken görsel şovumuzla unutulmaz dakikalar yaşamanızı sağlıyoruz.

Aynı zamanda teknolojik bir altyapımızın bulunduğunu ve kurumsal etkinliklerde de bizi tercih edebileceğinizi belirtelim. Televizyon, ışık, ses ve projeksiyon ile birçok sunum, lansman ve toplantıları gerçekleştirebiliyorsunuz.

Düğünlerinizden önce ya da sonra otelimizde konaklamak isterseniz, sizlere 47 lüks odayla hizmet ediyoruz. Bu odaların 28 tanesi balkonlu 19 tanesi ise balkonsuz olarak ayrılıyor. Ferah ve büyük odalarımızda yatak konforuyla da yüzünüzü gülümsetiyoruz. Gecenin yorgunluğunu atabilir ve odalarımızda keyifli bir sabaha uyanabilirsiniz. Her zevk ve cebe uygun olan odalarımızı tercih etmek istemez misiniz?

Otelimiz Sivas’ta Bağdat Caddesi üzerinde bulunuyor. Merkezi konumu sayesinde kolaylıkla gelebiliyorsunuz. Birçok toplu taşıma aracını tercih ederek gelebileceğiniz salonumuza özel araçlarınızla gelmek isterseniz de geniş bir otoparkımızın bulunduğunu söyleyebiliriz. Bu otoparkı ücretsiz olarak kullanabiliyorsunuz.
Daha ayrıntılı bilgi almak ve güzel bir otelde unutulmaz bir düğün gerçekleştirmek için sayfanın yanında bulunan iletişim formunu eksiksiz doldurarak “ücretsiz teklif al” butonuna tıklayabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

İletişim

  • Adres:

    Kardeşler, Bağdat Cd. No:3, 58040 Merkez/Sivas

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Keykavus Hotel Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.