Malia Hotel

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Malia Hotel
Kapalı Alan
Yemekli
Min. 100 - Maks. 450
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 450

Malia Hotel Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
100 - 200 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
100 - 200 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
100 TL'den az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
100 TL'den az

Malia Hotel Özellikler

Otel Türü
3* ve altı
Mekan Özellikleri
Kolonsuz salon Şehir merkezinde Teras Yüksek tavan
Manzara
Şehir manzaralı
Yemek Servisi
Evet
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Catering firması getirme imkanı var mı?
Hayır
Engelli Girişi
Evet
Fotoğrafçı Getirme
Evet
After Party Alanı
Evet
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Menü Tadımı
Evet
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menüde Değişiklik
Evet
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Vale hizmeti var mı?
Hayır

Malia Hotel Sık Sorulan Sorular

Malia Hotel düğün fiyatları ne kadar?

Malia Hotel düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 100 - 200 TL, hafta içi kokteylli ise kişi başı 100 TL'den az aralığından başlamaktadır.Malia Hotel düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 100 - 200 TL, hafta sonu kokteylli ise kişi başı 100 TL'den az aralığından başlamaktadır.


Malia Hotel kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Malia Hotel 100 kişiden 450 kişiye kadar yemekli hizmet, 100 kişiden 450 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.


Malia Hotel düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Malia Hotel düğününüz için fotoğrafçı getirme i̇mkanı, menüde değişiklik i̇mkanı ve yemek servisi sunmaktadır.


Malia Hotel düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Malia Hotel düğün dışında kına, davet ve resepsiyon, bayi toplantısı, doğum günü, baby shower, nişan, mezuniyet törenleri, kurumsal etkinlikler, açılışlar, parti ve sünnet düğünü hizmeti vermektedir.

Tüm Sorular

Malia Hotel Hakkında

Yılların verdiği tecrübeyle, geçmişten günümüze kadar sayısız düğün törenine ev sahipliği yaptık ve her geçen gün sektöre kattığımız yeniliklerle varlığımızı sürdürmeye devam ediyoruz. Kusursuz bir düğün için gereken her şeyi düşünerek tasarladığımız mekânımızda aileniz, akrabalarınız ve dostlarınızla hiç sıkılmadan eğlenebileceğiniz bir ortam sunuyoruz.

Melia Hotel Sivas masalarımızı davetli sayınızı göz önünde bulundurarak yerleştiriyoruz. Restoranımızın bulunduğu terasımız 200, otelimizin balo salonumuzun ise 350 kişilik kapasitesi var. Bu alanlarımızda mekân süslemeleri için size birbirinden güzel seçenekler sunuyoruz. Birlikte belirlediğimiz renklerde masa ve sandalyelerinizi giydirebiliyor, teras ve balo salonumuzda farklı bir ambiyans yakalayabiliyoruz. Birbirinden güzel ışıklı şamdan ve mum detaylarımız, modern tasarımızın örneğini göreceğiniz nikâh masası ve gelin yolu süslemelerimizle fark yaratıyoruz.

Yemekli düğünlerinizde, menülerinizi hijyen kurallarını önemsediğimiz restoranımızda yapıyoruz. Birbirinden güzel yemeklerimizi porselen tabaklarımızla meşrubat ikramlarımızı ise cam kadehlerle yapıyoruz. İş ortaklarımız tarafından hazırlanan düğün pastamızı da çok beğeneceğinizden eminiz. Sunumlarımızı güler yüzlü servis ekibimiz yapıyor ve davetiniz boyunca isteklerinizi yerine getirmek için özenle çalışıyorlar.

Gerek terasımızda gerekse balo salonumuzda profesyonel ses sistemi ve ışıklandırma sağlıyoruz. Düğününüzden önce profesyonelce hazırladığımız repertuarlarla, anlaşmalı orkestra gruplarımızın canlı performanslarına yer veriyoruz. Müzik seçimlerimizi çiftlerimizin yörelerine, zevklerine veya özel isteklerine uygun olacak şekilde düzenliyoruz. Bu işin uzmanlığını almış orkestramızın müzik şöleni eşliğinde zamanın nasıl geçtiğini anlamayacaksınız.

Misafirlerimizin memnuniyeti bizim geleceğe olan en büyük yatırımımız ve güvenimiz. Bu yüzden düğün tarihinizde davetlilerinizin bütün isteklerini koşulsuz olarak karşılayan bir ekiple çalışmayı tercih ediyoruz.

Verdiğimiz hizmetler bunlarla sınırlı değil; eğer siz de daha fazla bilgi edinmek ve Malia Otel Sivas iletişim kurmak için sayfanın üst kısmında bulunan iletişim formunu eksiksiz doldurarak ‘’Ücretsiz fiyat teklifi al!’’ butonuna tıklayabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi


İletişim

  • Adres:

    Kardeşler Mahallesi Bağdat Caddesi Üzeri Sivas/Merkez

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Malia Hotel Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.