Oteller Samsun

Samsun Airport Resort Hotel

 • Kapasite
  200 - 875 Kişi

 • Kişi Başı
  250 - 500 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir mekan aradığını anlat, ücretsiz düğün danışmanımız isteklerine uygun 5 düğün mekanıyla seni iletişime geçirsin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Samsun Airport Resort Hotel Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
250 - 500 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
250 - 500 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
250 TL'den az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
250 TL'den az

Samsun Airport Resort Hotel Kapasite

Yemekli
Min. 200 - Maks. 875
Kokteyl
Min. 200 - Maks. 875

Samsun Airport Resort Hotel Özellikler

Otel Türü
3* ve altı
Olanaklar
Yemek servisi Menüde değişiklik Organizasyon sorumlusu Işık, ses ve sahne hizmeti Fotoğrafçı getirme Organizasyon firması getirme
Fiziksel Özellikler
Bahçe Çim alan Havuz başı Teras
Manzara
Orman manzaralı Doğa manzaralı

Samsun Airport Resort Hotel Sıkça Sorulan Sorular

Samsun Airport Resort Hotel düğün fiyatları ne kadar?

Samsun Airport Resort Hotel düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 250 - 500 TL, hafta içi kokteylli ise kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.Samsun Airport Resort Hotel düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 250 - 500 TL, hafta sonu kokteylli ise kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.

Samsun Airport Resort Hotel kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Samsun Airport Resort Hotel 200 kişiden 875 kişiye kadar yemekli hizmet, 200 kişiden 875 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.

Samsun Airport Resort Hotel düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Samsun Airport Resort Hotel düğününüz için menüde değişiklik i̇mkanı, fotoğrafçı getirme i̇mkanı, vale hizmeti ve yemek servisi sunmaktadır.

Samsun Airport Resort Hotel düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Samsun Airport Resort Hotel düğün dışında nişan, kurumsal etkinlikler, parti, baby shower, sünnet düğünü, doğum günü, mezuniyet törenleri, bayi toplantısı, davet ve resepsiyon, kına ve açılışlar hizmeti vermektedir.

Otopark araç kapasitesi ne kadar?

250-500

Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?

Hayır

Engelli girişi var mı?

Evet

Vale hizmeti var mı?

Evet

Servis saat kaçta sona eriyor?

23:00

Müzik saat kaçta sona eriyor?

23:00

Özel menü seçenekleriniz neler?

Yok

Mekanın kısıtlamaları neler?

Evcil hayvan kabul edilmiyor

Samsun Airport Resort Hotel Hakkında

Şehrin havuz başı konseptli düğün yapabilen ilk oteli olma özelliğimizle, en özel gününüzde size unutamayacağınız bir düğün armağan etmek istiyoruz. 1997’den bu yana kendimizi sürekli geliştiriyoruz. Yeni trendlere ayak uyduruyor, düğününüz için en küçük ayrıntıları bile sizin yerinize biz düşünüyoruz. Palmiye ağaçlarının arasında, çimlerin üzerinde kır düğünü yapmak isteyen çiftlerimizi bekliyoruz.

Peki Samsun Airport Resort Hotel düğün organizasyonlarınızda size hangi olanakları sağlıyor hemen açıklayalım…

Öncelikle düğün gününüzün tarihini belirliyoruz. Davetli listenizi oluşturuyoruz; gelecek konuk sayınıza ve vereceğimiz hizmetlere göre bütçemizi hazırlıyoruz.

Sizi otelimize düğün mekânınızı görmeye davet ediyoruz. Tamamen hayallerinizdeki düğünü yaşamanız için mekânımızda beraber düzenlemeler yapıyoruz. Masalarımızı belirlediğiniz kişi sayısına göre havuzumuzun çevresine yerleştiriyoruz. Oturma düzenine göre isim kartları oluşturabiliyoruz. Dilediğiniz renk ve biçimde mekân süslemesi yapabiliyoruz.

Düğün menünüzü usta aşçılarımızın olduğu profesyonel mutfağımızda hazırlıyoruz. Seçtiğiniz muhteşem lezzetteki yemekleri tatmanız için size ikram ediyoruz. Beğendiğiniz yemeklerden düğün menünüzü oluşturuyoruz.

Düğününüzde çalacak müziklere karar veriyoruz ve bir çalma listesi oluşturuyoruz. Düğün dansınızdan başlayarak gece sonunda çalacak müziğe kadar ki bütün şarkılarınızın sıralamasına yine beraber karar veriyoruz. Ayrıca size doyasıya eğlenmeniz için her açıdan rahatlıkla görülebilen bir pist alanı oluşturuyoruz.

Otelimizde konuklamak isteyecek misafirleriniz için konforlu odalarımızı hazırda bekletiyoruz. Dilerseniz kişi sayışana göre rezervasyon yaptırarak düğününüzden sonra misafirlerinizin yorgunluklarını rahatça atmalarını sağlayabilirsiniz.

Düğününüze gelecek minik konuklarımız için davet alanımızda bir çocuk bahçesi bulunuyor. Küçüklerimiz burada eğlenirken aileleri de düğününüzün tadını rahatça çıkarabilirler.

Hizmetlerimiz tabii ki bunlarla sınırlı değil. Daha fazla bilgi ve Samsun Airport Resort Hotel düğün fiyatlarını öğrenmek için formu doldurarak bizimle iletişime geçebilirsiniz. Bu en özel gününüzde size av sahipliği yapmak için şimdiden sabırsızlanıyoruz.

Ekiple Tanışın

İletişim

 • Adres:

  Samsun-Ordu Karayolu 12.Km Tekkeköy

 • Haritadaki Konumu

  Samsun Airport Resort Hotel Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.