Oteller Samsun

Altınkum Uygulama Oteli

 • Kapasite
  100 - 875 Kişi

 • Kişi Başı
  250 TL'den az
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir mekan aradığını anlat, ücretsiz düğün danışmanımız isteklerine uygun 5 düğün mekanıyla seni iletişime geçirsin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Altınkum Uygulama Oteli Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
250 TL'den az
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
250 TL'den az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
250 TL'den az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
250 TL'den az

Altınkum Uygulama Oteli Kapasite

Yemekli
Min. 100 - Maks. 625
Kokteyl
Min. 200 - Maks. 875

Altınkum Uygulama Oteli Özellikler

Otel Türü
3* ve altı
Olanaklar
Yemek servisi Menü tadımı Menüde değişiklik Organizasyon sorumlusu Işık, ses ve sahne hizmeti Fotoğrafçı getirme Organizasyon firması getirme
Fiziksel Özellikler
Havuz başı Orman içinde
Manzara
Orman manzaralı Doğa manzaralı

Altınkum Uygulama Oteli Sıkça Sorulan Sorular

Altınkum Uygulama Oteli düğün fiyatları ne kadar?

Altınkum Uygulama Oteli düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 250 TL'den az, hafta içi kokteylli ise kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.Altınkum Uygulama Oteli düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 250 TL'den az, hafta sonu kokteylli ise kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.

Altınkum Uygulama Oteli kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Altınkum Uygulama Oteli 100 kişiden 625 kişiye kadar yemekli hizmet, 200 kişiden 875 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.

Altınkum Uygulama Oteli düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Altınkum Uygulama Oteli düğününüz için yemek servisi, menüde değişiklik i̇mkanı, vale hizmeti ve fotoğrafçı getirme i̇mkanı sunmaktadır.

Altınkum Uygulama Oteli düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Altınkum Uygulama Oteli düğün dışında doğum günü, kurumsal etkinlikler, parti, sünnet düğünü, nişan, baby shower, açılışlar, kına, bayi toplantısı, davet ve resepsiyon ve mezuniyet törenleri hizmeti vermektedir.

Otopark araç kapasitesi ne kadar?

50-75

Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?

Hayır

Engelli girişi var mı?

Evet

Vale hizmeti var mı?

Evet

Servis saat kaçta sona eriyor?

24:00

Müzik saat kaçta sona eriyor?

24:00

Özel menü seçenekleriniz neler?

Yok

Mekanın kısıtlamaları neler?

Evcil hayvan kabul edilmiyor

Altınkum Uygulama Oteli Hakkında

Yeşil ile mavinin buluştuğu noktada, denize 100 metre mesafede, kuş sesleri arasında, harika bir manzaranın tadını çıkarmak, huzurlu bir tatil yapmak istiyorsanız ve havuz başı düğün, nişan gibi özel organizasyonlarınızı gerçekleştirmek istiyorsanız, bekliyoruz. Bu meslek hakkında eğitim görmüş öğrencilerimiz ile birlikte hizmet veriyoruz. Memnun olmanız için elimizden geleni yapıyoruz.

Yemyeşil bir manzaranın içerisinde karşılıyoruz sizi. Doğanın ortasında baş başa kaldığınız bir organizasyon sağlıyoruz. Üstelik öğrencilerimiz hizmet konusunda eğitim aldıkları için de oldukça hassas davranıyorlar. Ustalarımızdan servis ekibimize kadar detaylı bir hizmet gerçekleştiriyoruz. Düğün öncesi de bir araya gelmeye özen gösteriyoruz. Bu esnada ihtiyaç ve taleplerinizi konuşuyoruz. Süslemeden orkestra konusuna kadar ayrıntılı bir görüşme gerçekleştiriyoruz. Bunun sonucunda da düğün programınızı hazırlıyoruz. Yemek menüsüne de bu esnada karar veriyoruz. Başlangıçlardan tatlıya kadar tüm seçeneklerimizi değerlendiriyorsunuz. Hatta önceden tadım ve değişiklik de yapabiliyorsunuz. Bu sayede misafirlerinize içinize sinen bir menü sunuyorsunuz. Personelimiz de servis konusunda oldukça hızlı. Programınızda aksama yaşatmadan hizmetlerinizi gerçekleştiriyorlar. Sorularınız ya da ihtiyaçlarınız söz konusu olduğunda ise hazır durumda sizi bekliyorlar. Her bir misafirinizle de tek tek ilgileniyorlar.

Gelelim hijyen konusuna. Otelimizde odalarımızdan yemeklerimize kadar bu konuyu önemsiyoruz. Geldiğiniz andan çıktığınız zamana kadar hijyen konusunda tek bir pürüz yaşatmak istemiyoruz. Bu yüzden oldukça dikkatli çalışıyoruz. Düğün organizasyonu esnasında da yemeklerimizden yerken gönlünüz rahat olsun!

Eğer bizimle iletişime geçmek istiyorsanız yapmanız gereken yandaki fiyat teklifi al butonuna tıklayarak çıkan formu eksiksiz doldurmak kadar basit! Böylece telefon ya da mesajla size geri dönüş sağlıyoruz. Bu esnada fiyat bilgisinden hizmet içeriğine kadar istediğiniz soruyu sorabiliyorsunuz. Havuz başı konseptli bir düğün organizasyonu yaşamak isteyen herkesi otelimize bekliyoruz.

Ekiple Tanışın

İletişim

 • Adres:

  İncesu Yalı Mah. Adnan Kahveci Sok. No:186

 • Haritadaki Konumu

  Altınkum Uygulama Oteli Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.