Beygua Restaurant*

Beygua Restaurant
Beygua Restoran 1992'den beri edindiği tecrübesi ile en özel gününüzde yanınızda olmak hem sizin hem de konuklarınız için unutulmaz dakikalar yaşatmak mutluluğunuza mutluluk katmak için İzmir'in doğa harikası körfezinde Urla İskelesi, adalar ve sanatçılara (Necati Cumali, Tanju Okan v.b ) ilham kaynağı olmuş gün batışı manzaralı deniz kıyısında; iskeleli, palmiyeler altındaki bahçesi, sıradışı mimarisi ile çok duygulanacağınız bir mekanda sizleri bekliyor.

*Aradığın firmanın detayları bulunmamaktadır.

BENZER FİRMALAR


YORUMLAR (3)

+ Yorum Yaz
EC Ecem Düğün Tarihi: 25/07/2015

300 kişilik yemekli bir organizasyon gerçekleştirdik, servisleri ilgileri çok iyiydi, zamanında servis yapmaları sıcak bir menü gelmesi gibi. Mekan görsel olarak gayet şık bir mekandı, manzarası deniz görseline sahipti. Mekanın pist alanları genişti müzikte yeterli, ulaşım olarak kesinlikle rahat bir mekan, otoparkı da mevcut, yeni evlenecek çiftlere de kesinlikle tavsiye ederim bu mekanı.

ON Onur Düğün Tarihi: 31/05/2015

Mekan zaten izmirde bilinen bir düğün mekanıydı ve bizde bu açdıan tercihe tmiştik konum sıkıntısı yaşamamak için davetlilerimin ulaşım problemi olmasın diye mekana ulaşımımızı toplu taşımaylada rahat bir şekilde gerçekleştirmiştik ve mekanın ulaşım sorunu yoktu.Mekan zaten çok güzeldi organziayson olarakta mekanın sahibi çok ilgilenmişti herşeyle kendisi birebir ilgilenmişti bizimle ilgilenmesi içinde bir garson arkadas vermişlerdi herşeyimizle bizzat ekndisi ilgilenmişti yemekli bir roganziasyondu ve yemekleri çok güzeldi biz ne kadarda yiyemesekte o geceki eğlenceden dolayı misafirleirmizden aldığım yorumalr çok güzeldi ve çok eğlendikelrini söylemişlerdi.

EM Emel Düğün Tarihi: 19/09/2014

Deniz kenarında olması mekanla ilgili en hoşuma giden şey. İç açıcı manzaraya sahip ferah bir mekan. Personelin gece boyunca bize gösterdiği ilgi çok iyiydi.

.
Evleneceklere Destek Hareketi
Beygua Restaurant ile çalışmak isteyen çiftler için yorumların çok önemli

Lütfen onların doğru seçim yapmasını kolaylaştırmak için Beygua Restaurant hakkında yorumlarını paylaş.

Yorum Yap