Düğününüzün Tınısını Seçin

Bihter Tunç tarafından yazılmıştır.

1:59 dakika

29.06.2020

Mr Music Düğün Müzik Organizasyon’dan Uğur Karan: “Telafisi olmayacak bir gecenin en büyük kozu, çiftin ve davetlilerin beğenilerine uygun, ortamı kucaklayabilen eğlenceli bir müziktir.”

Firmanızdan, özellikle çalışma ekibinizden bahseder misiniz?

Mr Music bünyesindeki DJ’lerimiz, özel arşivleri, tecrübeleri ve görünümlerine gösterdikleri özenle benzerlerinden kolayca ayrılırlar. Kullandığımız müzik programları ve arşiv içerikleri, müşteri isteklerine geniş bir yelpazede profesyonel seçenekler sunar. Mr Music olarak her türlü davette ses ve müziğimizin kalitesiyle, %100 müşteri memnuniyeti oranıyla benzer firmalardan farkımızı her zaman gösterdik ve göstermeye devam ediyoruz.

dj_kolaj

Müzik/orkestra dışında verdiğiniz başka hizmetler var mı?

Profesyonel DJ, müşteri talebine göre değişen orkestra kadroları, perküsyon show, balkan orkestrası, oryantal, yöresel folklor ekipleri, trio karşılama grupları gibi her türlü davetin niteliğine uygun kalitede farklı hizmetlerimiz mevcuttur.

Size başvuran çiftler ne gibi taleplerde bulunuyorlar?

Bilgi almak için bize başvuran çiftler ilk olarak fiyatları soruyorlar. Oysa her düğün farklı nitelikte olacağından elbette hizmetlerimizin fiyatları da farklı olacaktır. Gene de ilk başvuru esnasında ön bilgi vermeye gayret ediyoruz. Düğün mekanı, kişi sayısı ve benzeri bazı detayları öğrendikten sonra ücrette genel bir çerçeve belirleme şansımız oluyor. İnternet sitemiz vasıtasıyla çiftlerimize bazı örnek videolar izletme fırsatımız oluyor. Gene de görüşmelerin nihayete ermesi çoğunlukla karşılıklı görüşme esnasında oluyor. Bizler bize gelen çiftlerin beklentilerini dinliyoruz ve düğünlerinde verilecek müzik hizmetinin nasıl olması gerektiği konusunda yol gösterici bilgiler veriyoruz.

Müzik İndirimleri

Mete Can Orkestrası
%10 İNDİRİM
10 8 2
Mete Can Orkestrası

Eğlence Garantili Düğün Anlaşmaları %10 İndirimle 10.000 TL!

Enjoy Music
HEDİYE
10 8 6
Enjoy Music

Gelin Alma Bandosu Ya Da Karşılama Müziği Bizden Hediye!

Çiftlere düğünden kaç ay önce görüşmelere başlamalarını önerirsiniz?

Düğün tarihi çok yaklaşmadan çiftlerimizin bizimle görüşmesi uygun olur. Düğün tarihlerini belirleyen her çift müzik tercihini ortaya koyabilir. Düğün mekanlarını seçmeden önce bile bize gelmiş çiftlerimiz olmuştur. Kendilerine bu konuda da öneriler sunabiliriz. Düğün sezonu başladığında takvim sıkışık olacağından, müzik rezervasyonunu en az bir ay önce yaptırmak uygundur. Müzik seçiminin yapılması için daha kısa bir süre de verilebilir ancak düğün yaklaştıkça çiftlerin de düğün koşuşturması yoğunlaşacağından, yeterli zamanı rahatlıkla ayırabilecekleri bir tarihte müzik seçiminin bitirilmesini tavsiye ediyoruz.

Bu senenin öne çıkan düğün müzikleri hakkında bir öngörünüz var mı?

Mr Music olarak, arşivimizi yerli ve yabancı her türlü yeniliği takip ederek sürekli güncelliyor ve canlı tutuyoruz. Unutmamak gerekir ki düğünler için bir standart sekans yoktur. Her düğünün müziği kendine özel olacaktır. Evlenecek çiftin ve davetlilerin beğenilerine uygun, ortamı kucaklayabilen müzik, eğlenceyi ve dolayısıyla memnuniyeti arttıracaktır. Düğün müzikleri içinde en önemli olan nokta giriş müziğinin belirlenmesidir. Firmamız bu konuda yeni ve arşiv değeri taşıyan oldukça geniş bir repertuarla hizmet vermektedir.

Düğün müziği sizin için ne ifade ediyor?

Düğün müziği ciddi ve profesyonel hizmet isteyen bir olgudur. Telafisi olmayacak bir gecenin acemi ellerde harcanması sadece kötü hatırlar bırakır. Mr. Music bu bilinçle tecrübesini her davete aynı özeni ve hizmeti sunarak pekiştirmektedir.

Bu sene için yaklaşık olarak verebileceğiniz bir fiyat aralığı var mı?

Davetli kişi sayısı, mekan özellikleri ve müşteri taleplerine göre olabilecek en uygun fiyat verilmektedir.

Mr. Music Düğün Müzik Organizasyon ve Ses Işık Sistemleri’nden daha fazla bilgi almak için tıklayın.

Orkestra ve DJler

En yetenekli müzisyenler Düğün.com’da!

Her 3 çiftten 2'si aradığı firmaları Düğün.com’da buluyor. Sen de onlar arasına katıl!

Müzik firmanı seç

Sıradaki Makaleler

Müzik kategorisindeki diğer yazılara ulaşmak için tıkla!

Vitrindeki Müzik Firmaları

Müzik kategorisinde öne çıkan firmalara buradan ulaş!

1 yorum

A

Akın

22/10/2014

çok iyisiniz