Oturmaya mı Geldik: En Hareketli Düğün Oyun Havaları

Ebru Doğan tarafından yazılmıştır.

1:30 dakika

29.09.2020

Düğün oyun havaları listesi oluşturmak için saatlerce müzik sitelerini mi geziyorsunuz? Şarkıları tek tek dinlemek ve en hareketli olanları seçmek gerçekten uzun iş. Biz sizin için birbirinden güzel listeler hazırladık. Seçin, beğenin, bir köşeye kaydedin!

oturmaya mı geldik: en hareketli düğün oyun havaları

Düğün Oyun Havaları

Davetlilerinin pistten inmeyeceği, “Ben oynamayı bilmem” diyenlerin bile en güzel figürleri sergileyeceği, uzun süreler ne kadar eğlendiğinizi konuşacağınız bir düğüne hazır ol! Yeni evlenecek çiftler için hazırladığımız düğünlerde çalınan oyun havaları Spotify listesini dinlerken oynamadan duramayacaksın.

Ankara Oyun Havaları Listesi

Ankara oyun havaları düğünlerin vazgeçilmezleri! Gelin ve damat nereli olursa olsun düğünlerde mutlaka bir Ankara havası çalar. Ankara’nın Bağları’ndan Misket’e kadar birçok şarkı bu listede:

Müzik firmalarından çiftler için öneriler aldık: En İyi Düğün Şarkıları

Trakya Oyun Havaları Listesi

Sen de Trakya oyun havası duyunca duramayanlardan mısın? Hangimiz duyarsız kalabiliyoruz ki o 9/8’lik ritimlere. Trakya Çiftetellisi mi istersin yoksa Çiçekçi Kız mı? Hepsi bu listede:

Kına gecelerini hareketlendiren şarkılar burada: Kına Gecesi Şarkıları ve Kına Türküleri

Karadeniz Oyun Havaları Listesi

Karadeniz deyince akla ilk horon geliyor. Ama Kolbastı’dan tutun da Giresun Karşılama’ya kadar birçok farklı oyunları var. Bol kemençeli ve tulumlu bu listeyi seveceksin:

Müstakbel eşinle salona ilk girişinizde arka planda ne çalacak? Bu şarkılara göz at: En İyi Düğün Giriş Müzikleri

Gaziantep Oyun Havaları Listesi

Gösterişli ve bol bol oynamalı Gaziantep düğünlerinde oturmak yok, haydi herkes piste! Davul zurnalar, zılgıtlar, çiftetelliler ve karşınızda Gaziantep düğünü için şarkı listesi:

Halay listesi de burada: 55 Şarkılık Düğün Halayları Listesi

Kürtçe Oyun Havaları Listesi

Halaysız geçen bir düğün düşünebiliyor musun? Gerçekten hayal etmesi bile zor. Bu Kürtçe düğün şarkıları, oturduğun yerden bile omuz sallama garantili! İşte Kürtçe oyun havası şarkıları:

Son yıllarda düğünlerde eski şarkılara yer verildiğine dikkat etmişsindir. Bunlar da en güzel örnekleri: Yılların Eskitemediği Nostaljik Düğün Giriş Müzikleri

Rumeli Oyun Havaları Listesi

Hayde Male desem? Peki “Ramo Ramo sevgilim” cümlesi? Dur tahmin edeyim, kafanda Rumeli ezgileri çalmaya başladı bile. Listede birbirinden güzel Rumeli oyun havası şarkıları var:

Düğünde çalınan oyun havaları için hazırladığımız listeleri umarım beğenmişsindir. Aralarında sevdiğin şarkılar olursa veya tamamını düğününde çalmak istersen listeleri kaydetmeyi unutma! Ayrıca çalışacağın müzik firmasından da bu listeleri çalmasını isteyebilirsin.

Orkestra ve DJler

En yetenekli müzisyenler Düğün.com’da!

Her 3 çiftten 2'si aradığı firmaları Düğün.com’da buluyor. Sen de onlar arasına katıl!

Müzik firmanı seç

Sıradaki Makaleler

Müzik kategorisindeki diğer yazılara ulaşmak için tıkla!

Vitrindeki Müzik Firmaları

Müzik kategorisinde öne çıkan firmalara buradan ulaş!

2 yorum

SK

Sena Küçükaslan

26/05/2020

Çok güzeller


GD

Gözde Demirci

28/09/2019

Hani Ege yöresi nerde çok ayıp