Orkestra Seçiminde Önemli Noktalar

Adnan Bulu’dan muhteşem öneriler!

Yılların Tecrübesi Sizin İçin Anlatıyor

Adnan Bulu, başta İzmir müzik yaşantısının zirvesindeki Aegean Band olmak üzere 150 kişilik müzisyen kadrosuyla Zeytin Sanat Organizasyon’un da kurucusu. Aynı zamanda Aegean Band’in solisti de olan Adnan Bulu, Düğün.com çiftleri için düğün orkestrası seçilirken nelere dikkat edilmesi gerektiğini anlattı.

aegean_band1.jpeg - Aegean band

Düğünün En Önemli Detayı Müzik Diyorsanız...

Müzikal kaliteyi ve nitelikli eğlenceyi bir arada sunabilen iyi bir orkestra sayesinde yaşanan coşkulu saatler, düğün sonrası hafızalarımızda en fazla kalan anılardandır. Misafirleriniz, düğün gecenizde sunulan yemeği unutabilir ama yaşadıkları eğlence yıllar geçse de hatırlanır.

Konsept Bir Düğün mü İstersiniz? Ya da Sürekli Dolu Bir Dans Pisti?

İyi bir düğün orkestrası, müzikal kalite ve eğlenceyi iç içe sunabilen orkestradır. Çok iyi müzisyenlerden oluşan bir orkestra sayesinde konuklarınıza güzel bir konser sunmuş olursunuz. Düğün müziği konusunda orkestranızı seçmeden önce aday orkestranın müzikal yeteneğinin yanı sıra canlı performanstaki başarısını da gözlemlemelisiniz.

Müzik İndirimleri

aegean_band2.jpeg - Aegean band

Orkestranız Müziğin Her Rengini Sunabilmeli!

Yemek müziğinde, farklı dillerde klasik şarkılar ve Latin müzikleriyle başlayan geceniz, dans ve eğlence bölümleriyle devam eder ve doğru bir repertuar seçilmişse düğününüzde aralıksız bir eğlence yaşanır! Orkestranız alternatif dünya müziklerini ne kadar iyi çalıyorsa, zengin Türk kültürüne ait müzik tarzlarını da aynı şekilde icra ederek tüm beklentileri karşılayacak nitelikte olmalıdır.

aegean_band3.jpeg - Aegean band

Zamanlamanın Önemi

Mekan, mönü, dekorasyon ve müzik... Yıllarca hayallerinizde yaşattığınız düğün gecenizi mutlulukla tamamlamak için seçmeniz gereken dört önemli detay. Tarih belirlenir, mekan ve mönü seçilir. Müzik detayları ve düğünde çalacak orkestranın seçimi ise çoğunlukla son aşamaya bırakılır. Orkestra seçimini ön sıralara almalısınız. Çünkü çiçek ya da organizasyon firmaları tükenmez, ama her müzik grubundan bir tane vardır.

Aegean Band’in sayfasına ulaşmak için tıklayın!

İzmir’de bulunan diğer müzik firmaları için tıklayın!

Şehrindeki 236 Müzik Firması Düğün.com’da!

Ücretsiz Fiyat Teklifi Almak İçin Hemen Tıkla!
Bu makale Anıl Balkan tarafından yazılmıştır.

Yorumlar (1)

+ Yorum Yaz

Yorumunuz başarıyla alınmıştır, editörlerimizin onayından geçtikten sonra yayınlanacaktır.

AB Aysel Bal

kesinlikle tutacağınız orkestranın canlı performansını dinlemiş olun arkadaşlar.