Düğün Müziğinizi Şansa Bırakmayın!

Bihter Tunç tarafından yazılmıştır.

1:32 dakika

29.06.2020

Deneyimli müzisyenlerden oluşan orkestrası ile düğün, nişan, ürün lansmanı, kongre, gala geceleri ve parti davetlerinizde sahne alarak özel organizasyonlarınıza renk katmakta olan Tülay Gürler ve Orkestrası sizin için cevapladı.

Çalışma ekibinizden kısaca bahseder misiniz?

Orkestra elemanlarımız uzun yıllardır beraber çalıştığımız yol arkadaşlarımız aslında. Hepsi konusunda eğitimli ve deneyimli müzisyenler. İş dışında özel hayatımızda da görüştüğümüz için bu samimiyet sahne üzerinde çok büyük bir rahatlık ve kolaylık sağlıyor. Sanıyorum bu özellik bizi diğer gruplardan ayıran en önemli nokta. Ek olarak geniş repertuar seçeneğimiz de bizi diğerlerinden ayırmakta.

tulaygurler1

Müzik/orkestra dışında verdiğiniz başka hizmetler var mı?

Müzik hizmeti dışında verdiğimiz farklı hizmetler de bulunuyor. Trio (karşılama müziği), ses - ışık, DJ hizmeti, dans şovlar, ritim şovlar, çiftlere özel web sitesi gibi farklı hizmetlerimiz de söz konusu.

Size başvuran çiftler ne gibi taleplerde bulunuyorlar?

Çiftler müzik hizmeti yani orkestra dışında en çok ses - ışık, DJ ve karşılama müziği talebinde bulunuyorlar. Bizler de orkestra olarak bu talepleri en uygun ve en kaliteli şekilde karşılamaya gayret gösteriyoruz.

Çiftlerle düğünden kaç ay önce görüşmek uygundur?

Çiftlerin ilk başvuru için düğünden en geç iki ay önce adım atmaları yeterli olacaktır. Düğüne son bir ay kala kararlarını vermiş ve orkestra ile anlaşmış olmaları uygun olacaktır. Olağan dışı durumlar hariç en uygun ajanda bu şekildedir.

2013’ün trendy düğün müzikleri hakkında bir öngörünüz var mı?

Trendy düğün müziği aslında birazda o senenin popüler şarkılarına paralel olarak değişkenlik gösteriyor. Tabii bunun içine çiftin müzik zevkini de eklemek gerekli. Düğün sahiplerinin ve misafirlerinin tepkilerine göre her düğün farklı müzik türünün hakimiyeti altında geçebiliyor. Yani net bir şarkı ya da müzik türü belirtmek doğru olmaz. Fakat Türk düğünlerinin olmazsa olması oyun havaları her daim en trendy düğün müzikleri arasında. Orkestra olarak geniş repertuar seçeneğimiz ve deneyimimiz ile her daim çiftlerimizi ve misafirlerimizi memnun etmekteyiz. Yine de 2013 düğünlerinde en çok talep gören parçalar, Demet Akalın “Türkan”, Gökhan Tepe “Adı Aşk Olsun”.

Bu sene için yaklaşık olarak verebileceğiniz bir fiyat aralığı var mı?

Bu fiyat şehir, davetli sayısı, talep edilen müzik türü, talep edilen ek hizmetlere ve mekana göre değişiklik gösterebilir. Bu yüzden talepleri doğrultusunda Düğün.com üzerinden form doldurup, fiyat teklifi isteyebilirler.

Tülay Gürler ve Orkestrası’ndan daha fazla bilgi ve fiyat almak için tıklayın.

Orkestra ve DJ'ler

En yetenekli müzisyenler Düğün.com’da!

Her 3 çiftten 2'si aradığı firmaları Düğün.com’da buluyor. Sen de onlar arasına katıl!

Müzik firmanı seç

Bunlar da ilgini çekebilir

Müzik kategorisindeki diğer yazılara ulaşmak için tıkla!

Vitrindeki Müzik Firmaları

Müzik kategorisinde öne çıkan firmalara buradan ulaş!

3 Yorum

naciye&okan

Düğün Tarihi: 23.10.2014


faydalı bilgiler. teşekkürler düğün.com


Alara Doğa

Düğün Tarihi: 23.10.2014


Giriş müziği çok önemli tabi ki


kübra yakın

Düğün Tarihi: 23.10.2014


ben djdense canlı müziği tercih ederim..