Düğün Müziğinizde Doğru Enerjiyi Yakalayın

Düğün.com tarafından yazılmıştır.

1:26 dakika

29.06.2020

Kaliteli müzik ve şov anlayışından ödün vermeden sayısız düğün, davet ve organizasyonda sahne alan Grup Aloha, 2000 yılında Özgür Arıca tarafından kuruldu.

Firmanızın en temel özellikleri arasında neleri sayabilirsiniz?

Grup Aloha’nın en büyük özelliği on üç yıldır “Grup Aloha” adı altında, her biri dalında uzman, sabit bir ekiple çalışması; yani toplama grup oluşturmaması. Ayrıca misafirlerimizin düğünlerine verdiğimiz önemden dolayı aynı gün sadece bir organizasyonda sahne alıyor, tüm enerjimizi tek bir etkinliğe veriyoruz.

ALOHA_GORSEL

Ne tür hizmetleriniz var?

Canlı müzik Grup Aloha dışında bu sene bir de DJ Aloha adlı bir çalışmamız başladı. DJ eşliğinde Aloha solist ve ritm ekibi ile canlı müzik… Bu sayede repertuar ve görsel şov çeşitliliğimiz arttı. Kişi sayısı azaldığı için de daha uygun bütçelere karşılık gelecek paketler ortaya çıktı. Tabi ki karşılama (trio quartet ekipleri) gruplarımız var. Ve tüm bu organizasyonlar için gerekli olan ses ışık sistemi hizmetini verebiliyoruz.

Çiftlerin sizden ne gibi talepleri oluyor?

Çiftlerimiz öncelikle eğlenceli bir müzik talebinde bulunuyorlar. Bizle beraber giriş, ilk dans, pasta ve çiçek atma müziklerini seçmek istiyorlar. Bu konuda kendilerine halihazırda müzikler dışında, onlar için bestelediğimiz özel müziklerle de cevap verebiliyoruz.

Size ne kadar önce başvurmalarını öneriyorsunuz?

Bize başvurmaları için en önemli şart, düğün günlerinde Aloha’nın müsait olmasıdır. Bir hafta önce başvurana da, bir yıl önce arayana da organizasyon günü müsaitsek yardımcı olabiliyoruz.

Son dönem düğün müziklerinde trendler neler?

Trendy düğün müziği konusunda belirleyici kişi düğün sahibidir. Biz güncel veya nostaljik bir repertuarı düğün sahipleri ve müşterisine göre belirliyoruz. Belli bir listemiz veya tarzımız olmuyor. Her sahne için kendine özgü bir tarz ve enerji yakalıyoruz.

Çiftlerimize verebileceğiniz bir fiyat aralığı var mı?

Fiyat aralığımız bizden istenen hizmete göre 3 bin TL ile 15 bin TL arasında değişiyor. Canlı müzik, DJ, karşılama grupları, ses ve ışık sistemi, özel şovlar, giriş şarkısı bestelemek gibi taleplerle değişkenlik gösteriyor.

Grup Aloha’dan daha fazla bilgi ve randevu almak için tıklayın.

Orkestra ve DJ'ler

En yetenekli müzisyenler Düğün.com’da!

Her 3 çiftten 2'si aradığı firmaları Düğün.com’da buluyor. Sen de onlar arasına katıl!

Müzik firmanı seç

Bunlar da ilgini çekebilir

Müzik kategorisindeki diğer yazılara ulaşmak için tıkla!

Vitrindeki Müzik Firmaları

Müzik kategorisinde öne çıkan firmalara buradan ulaş!

2 Yorum

sezgi p.

Düğün Tarihi: 23.10.2014


müsait oldukları gün hizmet vermeleri hoş sanatçı kaprisleri yok en azından


Tuğba

Düğün Tarihi: 23.10.2014


Fiyat sanki pahalı biraz ya