Listen Hazır: En Güzel Çiçek Atma Müzikleri

Ebru Doğan tarafından yazılmıştır.

0:34 dakika

17.10.2019

Düğünün en eğlenceli kısımlarından biri çiçek atma anı oluyor! Peki çiçek atma müziğini seçtin mi? Bekar arkadaşların hangi şarkı eşliğinde çiçeği yakalamaya çalışacak? En iyisi senin için hazırladığımız Spotify listelerine göz at!

Çiçek Atma Müzikleri

Türkçe Çiçek Atma Şarkıları Listesi

Çiçek atma esnasında Türkçe sözlü şarkılar çalsın istiyorsan bu listeyi hemen kaydet! Listedeki gelin çiçeği atma müziklerine tüm arkadaşlarınla eşlik edebilirsiniz. Yalnız Kullar’dan Kaçın Kurası’na kadar birbirinden eğlenceli şarkıları şimdi dinle:

Müzik firmaları öneriyor: En İyi Düğün Şarkıları

Yabancı Çiçek Atma Müzikleri Listesi

Sana öyle bir düğünde çiçek atma müzikleri listesi hazırladık ki… Bu şarkıları çalarken davetlilerinin yerinde duramayacağının garantisini verebiliriz. Listeden seçeceğin yabancı şarkıya kendini kaptıran bekarlar çiçeği kapmayı unutmasınlar, aman diyelim! Haydi dinle:

Çiçek atma şarkısı tavsiyelerimizi ve Spotify listelerimizi umarız beğenmişsindir. Seçim yapmakta zorlanırsan bir müzik firmasından destek alabilirsin.

Peki ya ilk dans şarkın? İşte sana keyifli bir liste daha: En İyi Düğün Dans Müzikleri

Orkestra ve DJler

Her yıl 300.000 çift, Düğün.com aracılığıyla firmalarla anlaşıyor. Sen de yüzlerce firma arasından sana uygun olanı bul.

Sıradaki Makaleler

Müzik kategorisindeki diğer yazılara ulaşmak için tıkla!

Vitrindeki Müzik Firmaları

Müzik kategorisinde öne çıkan firmalara buradan ulaş!

0 yorum