Efes Bandosu ile Düğününüzde Pist Eskiyene Kadar Dans Edin

Ebru Doğan tarafından yazılmıştır.

4:00 dakika

12.09.2022

Davetlilerinize, yanlarına yedek ayakkabı almalarını şimdiden söyleyin. Çünkü Efes Bandosu sayesinde gece boyunca dans pistinden ayrılamayacaklar! Ekip; sahne enerjisi, her çifte hitap eden yerli / yabancı repertuvarı ve özel şovlarıyla kendine hayran bırakıyor! Diğer detaylar için sizi yazıya alalım.

Efes Bandosu

2014 yılından beri organizasyonlarda sahne alan Efes Bandosu; birbirinden başarılı müzisyenleri, farklı enstrümanları ve sahne şovlarıyla hem kulağınıza hem de ruhunuza hitap ediyor. İzmirli ekip; tamamen çiftin tarzına uygun bir şekilde repertuvar hazırlıyor ve onlara unutulmaz bir düğün gecesi yaşatıyor! Sadece düğün de değil; nişan ve kına gecesi organizasyonlarınız için de firmayla çalışabilirsiniz.

Şimdi dilerseniz Efes Bandosu’nu ve hizmetlerini daha yakından inceleyelim:

efes bandosu ile düğününüzde pist eskiyene kadar dans edin

Efes Bandosu’nun Öne Çıkan Özellikleri

 • Tamamen canlı performans

 • Geniş repertuvar (Türkçe & Yabancı)

 • Karşılama müziği

 • Özel bando şovları

 • 4 farklı kostüm seçeneği

 • Şehir ve yurt dışında hizmet

 • Çiftlere özel sürpriz şovlar

 • Pasta seremonisi esnasında bando şovu

18 Kişilik Geniş Bir Ekip

Efes Bandosu’nda 10 farklı müzisyen bulunuyor. Teknik ve asistan kadrosunu da bu listeye eklediğimizde ortaya 18 kişilik bir ekip çıkıyor!

Peki neden teknik kısımda bu kadar kişi çalışıyor? Hemen açıklayalım: Ekip, kendi ses, ışık ve sahnesini kullanıyor. Böylece anlaştığınız düğün mekanından bu hizmetleri karşılamalarını beklemenize gerek kalmıyor. Fonunda Efes Celsus Kütüphanesi’nin görseli olan, kuyruklu piyanodan kontrbasa kadar birçok farklı enstrümanın bulunduğu bir sahne hazırlanıyor. Üç kademeli özel tasarım sahne ve ışık sistemi kullanıyorlar. Bunun için de kalabalık bir ekibin çalışması gerekiyor.

Efes Bandosu ekibinin içerisinde DJ de yer alıyor. Dilerseniz canlı müzikten sonra DJ ile after partiye devam edebiliyorsunuz.

Ekipte çalan müzisyenler, senelerdir bu alanda çalışıyor. Hatta ekibin davulcusu İzzet Tokay, Efes Bandosu’nun yanı sıra Selda Bağcan ile sahne alıyor. Bu sayede dünya genelinde sayısız konser ve festivalde yer almış. Sahne dinamizmi, repertuvar tercihi ve disiplinli çalışmanın mantığını da özel isimlerle çalışarak kazanmış. Tabii bu bilincin tamamı ekibin genelinde hakim durumda.

Efes Bandosu

Ne Kadar Çok Enstrüman, O Kadar Renkli Bir Sahne!

Düğününde kalabalık bir orkestranın sahne alması, neredeyse her çiftin hoşuna gider. İşte bu enerjik ekibi size Efes Bandosu sunuyor! Farklı enstrümanlarının yanı sıra birbirinden şık kostümleri de bir uyum içerisinde olmalarını sağlıyor.

Sahnede kullandıkları enstrümanlar; davul, Latin ve Türk perküsyon, elektro ve klasik gitar, piyano ve tuşlu çalgılar, keman, bass gitar, kontrbas, saksafon ve klarnet şeklinde. Enstrümanlardan bahsetmişken, Efes Bandosu müzisyenlerini de tanımadan geçmeyelim:

Ayça Gümrükçü – Vokal

Hüseyin Yanar – Vokal

Şebnem Kor – Vokal

Tuba Kemeç – Keman ve back vokal

İzzet Tokay – Davul

Emrah Şen – Piyano ve tuşlu çalgılar

Erkin Akaya – Elektro ve klasik gitar

Tuna Payzıner – Bass gitar ve kontrbas

Fırat Kemeç – Latin ve Türk perküsyon

Doğan Kandanış – Saksafon ve klarnet

Efes Bandosu

Karşılama Müziği Fiyata Dahil

Efes Bandosu’nun çiftlerin yüzünü güldüren bir düğün paketi var. Birçok orkestradan ekstra ücret karşılığında alacağınız hizmeti, Efes Bandosu paket dahilinde sunuyor! İçerik şöyle:

 • Ses,

 • Işık,

 • Sahne,

 • Teknik destek ve kurulum,

 • Karşılama müziği,

 • DJ,

 • Canlı müzik.

Efes Bandosu

Papyon Atma Seremonisini Çok Seveceksiniz!

Her ekibin kendine özgü sürprizleri, şovları oluyor elbette. Ancak Efes Bandosu’nda bizim ilgimizi çeken en keyifli detaylardan biri papyon atma merasimi oldu! Gelinlerin buket atma etkinliğini biliyorsunuz. İşte Efes Bandosu ile çalışan damatlar da bekar arkadaşlarını heyecanlandıracak bir papyon atma etkinliği düzenliyor.

Papyon atma merasimi esnasında orkestra, ortama uygun keyifli şarkılarla eşlik ediyor. Gözünüzde canlandırmakta zorlandıysanız, video size yardımcı olacak:

Düğünden Önce Çiftle Toplantılar Yapıyorlar

Diyelim ekiple anlaştınız! Düğününüzden önce sizinle 2 farklı toplantı yapıyorlar. Organizasyon boyunca uygulanacak tüm akışı ve repertuvarı Efes Bandosu’nun yetkilileriyle konuşuyorsunuz. Kendi repertuvarlarını dayatmıyor, tamamen sizin zevkinize uygun olacak ve eğlenmenizi sağlayacak bir liste oluşturuyorlar.

Repertuvarları gerçekten çok geniş. Hangi şarkılar olduğunu sorduğumuzda ise “Acı ve mutsuzluk içeren arabesk ve fantezi hariç her tarz müziği çalıyoruz” diyorlar.

Kaç saat sahne alacaklarına da toplantıda konuşup, beraber karar veriyorsunuz. Dilerseniz 2 saat sahnede kalıyorlar dilerseniz de after partiyle gecenin ilerleyen saatlerine kadar devam ediyorlar.

Düğün mekanınızı ve kullanacakları sahneyi organizasyon tarihinden önce keşfediyorlar. Alanın genişliğine göre özel çalışmalar yapıyor ve hazırlıklı bir şekilde geliyorlar.

Efes Bandosu

Organizasyon Günü Ödeme Yapmanız Yeterli

Efes Bandosu, çiftlere ödeme konusunda büyük kolaylıklar sağlıyor. Öncelikle peşinat konusunda sizi hiçbir şekilde zorlamıyorlar. Ödemeyi de nakit olarak veya kredi kartıyla yapabiliyorsunuz. Ödemenin tamamını düğün günü, organizasyon başlamadan önce yapmanız yeterli oluyor.

Fiyatlarına, ulaşım ve konaklama ücretlerini de dahil ediyorlar. Yani uzak bir noktaya çağıracaksanız bunun için ekstra ödeme yapmanız gerekmiyor.

Efes Bandosu’nun fiyatları, organizasyonun yapılacağı noktaya olan mesafelerine göre belirleniyor. Buradan da İzmirli çiftlerin firmayla gayet uygun rakamlara anlaşabileceğini çıkarabiliyoruz.

Firmanın, Düğün.com çiftlerine özel indirimler ve kampanyalar uyguladığını da söylememizde fayda var!

Efes Bandosu

Çiftler Efes Bandosu Hakkında Ne Diyor?

Düğünlerinde Efes Bandosu ile çalışan çiftler, firma sayfasında tecrübelerini paylaşmışlar. Bu yorumlardan birkaç tanesini fikir vermesi açısından buraya bırakıyoruz:

Eda & Akif: "Düğünümüzü sıradan olmaktan çıkararak; enerjileriyle, şarkılarıyla ve performanslarıyla harika bir eğlence yaşattılar. Baştan sona kadar eğlence seviyesi hiç düşmedi. En sakin konuklarımızın bile elleri hep havadaydı. Kaliteniz, dürüstlüğünüz ve samimiyetiniz için çok teşekkürler."

Aslı & Murat: "Bitmeyen bir enerjiye sahipsiniz. Eğlence anlayışımıza bu kadar uygun bir düğün olacağını hayal bile edemezdik. Tek tek teşekkür ediyoruz hepinize. Sevgiler."

Efes Bandosu

Efes Bandosu ile ilgili paylaşmak istediklerimiz bunlardı. Ekibi siz de sevdiyseniz fiyat teklifi almayı ihmal etmeyin. Ne kadar erken görüşürseniz, o kadar iyi!

Bu arada Efes Bandosu ile anlaşırsanız, bizim için de bir dans figürü yapmayı unutmayın.

Yorum yap