İsme Özel Kına Şarkısı Nasıl Yapılır?

Ebru Doğan tarafından yazılmıştır.

1:06 dakika

23.08.2019

Kına gecende seni çok özel hissettirecek bir tavsiyede bulunacağız. İsmine özel bir kına şarkısıyla geceye başlamaya ne dersin? Fikir hoşuna gittiyse, detaylar yazıda.

İsme Özel Kına Şarkısı

İsme özel kına gecesi şarkısı, son dönemlerde gelin adaylarının yoğun ilgisini görüyor. Ancak kafa karıştıran şöyle bir soru var ki; bu şarkılar nasıl yapılıyor?

Anonim parçalar veya firmanın hazırladığı şarkıların belirli bölümlerine gelinin ismi ekleniyor. Mesela ismin Ayşe ise davetlilerin arasına “Hazır edin kınasını, geliyor Ayşe” şeklinde başlayan bir şarkıyla giriş yapıyorsun.

İsimli kına şarkısı, gelin adayının kendini özel hissetmesinin dışında davetlilerin yüzünde de keyifli bir şaşkınlık ifadesi ortaya çıkarıyor.

”Benim ismim var mıdır” diye düşünmeye başlamış olabilirsin. Firmaların, içerisinde neredeyse 2.000 kadın isminin şarkılarını barındıran geniş arşivleri var. Yani sen de ismini kolaylıkla bulabilirsin!

İsme Özel Kına Türküsü ve Özel Gün Şarkıları

Kına gecesi şarkısı isme özel olur da diğerleri olmaz mı? Firmalarda sadece kına gecesine özel şarkılar bulunmuyor. Düğün, doğum günü, sünnet, evlilik teklifi ile ilgili hazırlanmış birçok parçaları var.

İsme Özel Şarkı Hazırlayan Firmaların Hizmetleri

  • Şarkı düzenlemekle kalmıyor, dilersen size özel video da hazırlayabiliyorlar.

  • Şarkıları arasında dokunaklı türküler, hareketli parçalar ve romantik dans şarkıları gibi birçok seçenek bulunuyor.

  • Uygun fiyatlar karşılığında bu şarkılara sahip olabiliyorsun.

  • İsme özel sipariş verdiğin andan kısa bir süre sonra sana şarkıyı gönderiyorlar. Yani beklemekle uğraşmıyorsun.

  • İsmine özel şarkıyı indiriyorsun ve sana kına gecenden güzel bir hatıra kalıyor. Dilersen ileride çocuğuna bile dinletebilirsin.

İsme özel kına şarkısı fikrini sevdiysen, bu tarz alternatif fikirler için yazımızı inceleyebilirsin: Düğünde Farklı Ne Yapılabilir Diyenlere Yaratıcı Düğün Fikirleri

Orkestra ve DJler

Her yıl 300.000 çift, Düğün.com aracılığıyla firmalarla anlaşıyor. Sen de yüzlerce firma arasından sana uygun olanı bul.

Sıradaki Makaleler

Müzik kategorisindeki diğer yazılara ulaşmak için tıkla!

Vitrindeki Müzik Firmaları

Müzik kategorisinde öne çıkan firmalara buradan ulaş!

5 yorum

NA

Nazlı Akbaş

30/07/2019

Nazlı nin kına gecesi


ET

Ebru Tas

01/09/2019

Yağiz ve omer isminin gectigi muzik var mi

Düğün.com

Düğün.com
Merhaba, Firmalarda birçok isme özel yapılmış şarkı listesi bulunuyor. Ayrıca talep edeceğiniz isimler için de kına gecesi şarkısı hazırlayabiliyorlar.


NT

Nadire Turan

09/09/2019

Nadire ismine kına gecesi şarkısı yaparmısınız

Düğün.com

Düğün.com
Merhaba, firmalarda birçok isme özel yapılmış şarkı listesi bulunuyor. Ayrıca talep edeceğiniz isimler için de kına gecesi şarkısı hazırlayabiliyorlar.


DO

Derya Ocak

12/09/2019

Merhaba derya ismine özel kına gecesi şarkısı yaptırmak istiyorum nasıl yaptırabilirim ve n kadar sürede hazır olur ? Birde kargo ile cd olarak mı gönderiyorsunuz yoksa mail yolu ile gönderme şansınız var mı ?

Düğün.com

Düğün.com
Merhaba, Firmalarda birçok isme özel yapılmış şarkı listesi bulunuyor. Ayrıca talep edeceğiniz isimler için de kına gecesi şarkısı hazırlayabiliyorlar.


BY

Berkay Yıldırım

04/10/2019

Rica etsem oğlumun 06/10/2019 yani bu pazar sünnet düğünü var fakat şarkılarınızda BERKAY ismini bulamadık yapabilir misiniz şimdiden teşekkürler?