Bizimle Eğlenir Misiniz?

Düğün.com tarafından yazılmıştır.

1:50 dakika

06.08.2020

Orkestra Musicall’in koordinatörü aynı zamanda orkestra şefi olan Tuncay Sevindik ile 2013 düğün müziği trendleri ve düğün müziği organizasyonu hakkında konuştuk.

Öncelikle Orkestra Musicall’den biraz bahseder misiniz?

Orkestra Musicall düğün ve davet organizasyonları için hazırladığı geniş repertuarı, yetenekli müzisyenlerden kurulu kadrosu ile davetlilerine kusursuz hizmet sunan bir müzik grubu ve firmasıdır. Kurumsal ve profesyonel bir şekilde çalışan, işini ciddiye alan ve işini yaparken de çok eğlenen bir ekibimiz var. Mütevazi hizmet içeriğinden, zengin içerikli paket programlara kadar bir çok seçeneği çiftlerimize sunmaktayız.

bizimle eğlenir misiniz?

Repertuar ve müzik seçimlerinizden de söz eder misiniz?

Biz her düğünü ayrı bir proje olarak ele alır, çiftlerimizin istekleri doğrultusunda her düğüne özel bir repertuar hazırlarız. Bazen yabancı eserlerin ağırlıkta olduğu bir gece, bazen de yöresel müziklerle ve oyun havalarıyla misafirlerimizin beklentilerine en uygun repertuarı icra ederiz. Orkestra Musicall Türkçe ve yabancı oldies, waltz, pop, yöresel ve alaturka eserlerden oluşan çok geniş repertuara sahiptir.

Sahne kostümleri ve görsellik de çok önemli olmalı…

Kesinlikle. Firmamız mevsim, konsept ve trendlere uygun olarak hazırlanan smokin ve kostümler eşliğinde sahne almaktadır. Genç müzisyen kadromuz, solistlerimiz, DJ ve teknik ekibimiz ile görselliğe çok önem veriyor, şıklıkta davetliler ile yarışıyoruz.

bizimle eğlenir misiniz?

Orkestra Musicall dışında da sunduğunuz birtakım hizmetler var mı?

Bir düğün organizasyonunda ihtiyaç duyulabilecek olan ses ve ışık sistemleri, DJ hizmeti, karşılama ve kokteyller için trio ve quartet müzik grupları, fasıl grupları, pasta seremonisi esnasında görev alan davul show grupları gibi tüm hizmetleri Orkestra Musicall bünyesinde en kaliteli şekilde sunmaktayız.

bizimle eğlenir misiniz?

İyi bir müzik organizasyonu için çiftlerimiz neler yapmalı?

Çiftlerimize, düğün tarihlerinden en az 6 ay öncesinde araştırmaya başlamalarını ve 4 ay öncesinde de anlaşmalarını yapmalarını tavsiye ediyoruz. Çiftlerin müzikal beklentilerini firmaya çok net bir şekilde anlatmaları gerekmektedir. Düğünün ardından en çok konuşulan ayrıntının müzik ve eğlence olduğunu unutmamalılar. Bu sebeple müzik konusunda titiz davranmalarını, kaliteli, kurumsal firmalar ile çalışmalarını önemle tavsiye ediyoruz.

bizimle eğlenir misiniz?

Düğün öncesi ve düğün esnasında süreç nasıl işliyor?

Öncelikle bizlerden teklif isteyen çiftlerimize telefon ve mail yolu ile teklif ve alternatiflerimizi sunuyoruz. Teklifimize olumlu yaklaşan çiftlerimiz ile ofisimizde gerçekleştirdiğimiz toplantı neticesinde hizmet içeriğimizi hazırlıyor ve sözleşmemizi yapıyoruz. Akabinde repertuar seçimi, düğün müziği seçimleri, planlama ve koordinasyon çalışmalarımızı gerçekleşiyoruz. Düğün günü ise erken saatlerde ses, ışık ve sound-check gibi teknik hazırlıklar yapıyor ve ilk davetlinin gelişinden son davetlinin mekandan ayrılmasına kadar müziğin hiç durmadan devam etmesini sağlıyoruz.

Çiftlerimize sunduğunuz indirim seçenekleriniz var mı?

Dugun.com vasıtası ile bizlere ulaşan çiftlerimize düğün tarihlerinden doksan gün önce kesinleştirdikleri rezervasyonlarında ve tüm paket programlarda %20 indirim sunuyoruz. Ayrıca hafta içi (Pazartesi – Perşembe) düğünleri için ekstra %10 indirim sağlıyoruz.

Orkestra Musicall ile iletişime geçmek ve fiyat almak için tanıtım sayfasına bir göz atın.

Orkestra ve DJ'ler

En yetenekli müzisyenler Düğün.com’da!

Her 3 çiftten 2'si aradığı firmaları Düğün.com’da buluyor. Sen de onlar arasına katıl!

Müzik firmanı seç

Bunlar da ilgini çekebilir

Müzik kategorisindeki diğer yazılara ulaşmak için tıkla!

Vitrindeki Müzik Firmaları

Müzik kategorisinde öne çıkan firmalara buradan ulaş!

2 Yorum

Saliha Akdana

Düğün Tarihi: 21.10.2014


Düğünümde insanlar eğlenmedikten sonra bende o düğünden zevk alamam haklısınız :)


Fatma Çetinel

Düğün Tarihi: 21.10.2014


Kalite heryerde olduğu gibi müzik konusundada çok önemli kötü müzik düğünü berbat edebilir