Kulaklarınızın Pasını Silin

Düğün.com tarafından yazılmıştır.

1:30 dakika

29.06.2020

Düğününüzü eşsiz bir eğlence gecesine çevirecek listeyi henüz yapmadınız mı? Düğün mekanı, gelinlik, davetiyeler, nikah şekerleri derken unuttuğunuz, düğünlerin olmazsa olmazı müzik seçiminiz konusunda merak ettiklerinizi Lyra DJ ve Müzik Organizasyon ile konuştuk.

Firmanızdan, özellikle de çalışma ekibinizden biraz bahseder misiniz? Sizi benzerlerinizden ayıran ne gibi özellikleriniz var?

Yurt dışında sekiz sene süresince devamlı yaşadığım dönemde oradaki düğünlerde ve organizasyon işlerinde bulundum. Oradaki deneyimle Türkiye’de bir ekip kurarak bu işe başladım. Yurt dışındaki bazı şirketlerle işbirliğimiz halen devam etmekte. Bu yurtdışı bağlantısı ve deneyimi bizi koşuya bir adım önde başlattı diyebilirim. Neticede yurtdışındaki beğeni ve tercihleri, yeni akımları, yaratıcı fikirleri takip ediyor buradaki işimizle ve mevcut kültürümüzle harmanlayıp çiftlerimize daha ilgi çekici seçenekler sunuyoruz.

kulaklarınızın pasını silin

Müzik/orkestra dışında verdiğiniz başka hizmetler var mı?

Yurtdışında hizmet almak isteyen müşterilerimize yurtdışına yönelik çeşitli organizasyonlar da düzenliyoruz. Kendi tecrübe, deneyim ve bağlantılarımızı da çiftlerimizle paylaşıp organizasyonlarının pürüzsüz olması için elimizden geleni yapıyoruz.

Size başvuran düğün çiftleri ne gibi taleplerde bulunuyorlar?

Her çift kendini farklı ve özel hissetmek ister. Bu sebeple bize gelen talepler öncelikli olarak çiftlerin herkesten farklı bir düğün istedikleri yönünde görüşlerini iletmeleri ile şekilleniyor. Diğer bir talep de davetlilerin beğenilerini de göz önüne alarak orta yolu bulmak, herkesin beğenisine aşağı yukarı hitap etmeye çalışarak gece boyunca eğlenmelerini sağlamak şeklinde oluyor.

Çiftlerin size başvurmaları ve görüşmelere başlanması için en uygun zaman aralığı nedir?

Düğünlerindeki müzik ve orkestra alanında çiftlere yardımcı olabilmemiz için, görüşmelerimize 3 ay öncesinden başlamamız gerekmektedir. Bu görüşmeler müzik zevkleri, repertuar seçimi, birtakım teknik ekipman ve tercihler gibi çeşitli konular ekseninde birkaç defa sürebiliyor. Hem akıllarında tasarladıkları düğün eğlencesini o gece birebir elde edebilmeleri için hem de erken rezervasyon yapabilmiş olmak için üç ay önce iletişime geçmek ideal gibi görünüyor.

Bu senenin trendy düğün müzikleri hakkında bir öngörünüz var mı?

Müzik seçimlerindeki en önemli faktör elbette çiftlerin tarzı ve dinlemekten hoşlandıkları parçalar oluyor. Öte yandan nostaljik yabancı, Türkçe parçaları, yeni versiyonları ile harmanlamak bu senenin trendy müzikleri arasında.

Bu sene için yaklaşık olarak verebileceğiniz bir fiyat aralığı var mı?

Düğün paketlerimiz istenilen hizmete göre 750 TL ile 1000 TL arasında değişmektedir. Elbette bunu net olarak belirlemek için detaylı bir görüşme yapmak, talepleri dinlemek en sağlıklısı olacaktır.

Daha fazla bilgi ve randevu almak için Lyra DJ ve Müzik Organizasyon’un sayfasını ziyaret edin.

Orkestra ve DJ'ler

En yetenekli müzisyenler Düğün.com’da!

Her 3 çiftten 2'si aradığı firmaları Düğün.com’da buluyor. Sen de onlar arasına katıl!

Müzik firmanı seç

Bunlar da ilgini çekebilir

Müzik kategorisindeki diğer yazılara ulaşmak için tıkla!

Vitrindeki Müzik Firmaları

Müzik kategorisinde öne çıkan firmalara buradan ulaş!

Yorum yap