Düğün Müziği Firmanıza Sormanız Gereken Sorular

Pinar Karabağ tarafından yazılmıştır.

1:45 dakika

15.03.2022

Düğün müziği ve dj elbette bir düğün töreninin olmazsa olmazlarından. Peki, güzel bir kutlama için profesyonel bir ekip ararken dikkat etmeniz gereken noktaları, sormanız gereken soruları biliyor musunuz? Cevabınız hayırsa okumaya devam edin ve müzik firmanızı kolayca seçin.

Firmanızdan, özellikle çalışma ekibinizden bahseder misiniz?

Düğün müziklerinizi düzenleyecek firmanın kaç kişilik bir ekiple çalışacağı, orkestra ve diğer görevler için ekibin yeterli olup olmadığı ve tecrübeleri, çalışacağınız firmayı seçmek konusunda en ayırt edici özellikler olmalı. Orkestra elemanlarını ve kullandıkları tüm ekipmanın yeterliliğini sorgulamalısınız. Yeterli hizmeti sağlayıp sağlayamayacaklarını portfolyolarına ve ekip bilgilerine hakim olursanız anlayabilir, kolayca karar verebilirsiniz.

Orkestrayla anlaşmadan önce bunlara dikkat: Düğün Orkestrası Seçiminde Önemli Noktalar Neler?

Müzik / orkestra dışında verdiğiniz başka hizmetler var mı?

Eğer düğünde ekstra bir ışık ve ses düzenleme hizmeti almak istemiyorsanız veya bunu planlayacak vaktiniz yoksa düğün müziği firmanıza bu hizmeti verip veremeyeceklerini sormalısınız. Çalışacağınız firma tüm sistemlere hakim ise uygulayacakları düğün müziği paketinde bu detaya da yer veriyor olabilir. Böylece hem tek bir ekiple çalışmış hem de fazladan ücret ödememiş olursunuz.

Size başvuran düğün çiftleri ne gibi taleplerde bulunuyorlar?

İlk kez düğün yaptığınızdan fikirlere ve önerilere ihtiyacınız olacak. Sizi en iyi yönlendirecek ve düğün konseptinize en uygun düğün müzikleri nasıl seçilir bu konuda sizi aydınlatıp, müzik listesini oluşturmanızı sağlayacak kişiler düğün müziği firmalarıdır. Uzman görüşlerinin her alanda önemli olduğunu bilerek, daha önce düğün yapan çiftlerin talepleri doğrultusunda sunacakları öneri ve alternatifleri öğrenerek bu eğlenceli yolda daha kolay ilerleyebilirsiniz.

dugun-muzigi-firmaniza-sormaniz-gerekenler

Daha önce yaptığınız işlerin videolarını izleyebilir miyiz?

Düğün müziğiniz için çalışacağınız ekibe karar verirken, onların daha önce sahne aldıklarında düğünlerin videolarını izlemeniz, ekibin işinde ne kadar başarılı olduğunu anlamanız için bulunmaz fırsat olacaktır. Sahnede eğlenceliler mi, eğlence tarzları sizinkiyle aynı mı, davetli toplamınızın keyif alacakları bir iş çıkartabilirler mi gibi soruların cevaplarını en iyi bu videolarda göreceksiniz.

En trendy düğün müzikleri neler?

Yılın en çok çalınan düğün müzikleri, en çok tercih edilen yılların eskitemediği düğün müzikleri, düğün klasikleri neler firmanızdan bunları öğrenip içinden en sevdiklerinizi seçerek düğün müziği listenizi kolayca oluşturabilirsiniz. Tecrübeleri ve size yardımcı olma istekleriyle severek yönlendirmelerde bulunacaklardır.

Düğün müziğinizin nasıl olduğu düğününüzün seyrini belirleyecek ve nasıl bir gece geçireceğinizin sinyallerini verecektir. Bir düğünü eğlenceli yapan en temel şey, elbetteki müziktir. Bu yüzden işinin ehli ekiplerle çalışmanız hayati önem taşır. Şehrinizdeki en iyi müzik firmalarını sizler için bir araya getirdik. Hemen inceleyip, fiyat teklifi istemeniz için hiçbir engel yok!

Orkestra ve DJ'ler

En yetenekli müzisyenler Düğün.com’da!

Her 3 çiftten 2'si aradığı firmaları Düğün.com’da buluyor. Sen de onlar arasına katıl!

Müzik firmanı seç

Bunlar da ilgini çekebilir

Müzik kategorisindeki diğer yazılara ulaşmak için tıkla!

Vitrindeki Müzik Firmaları

Müzik kategorisinde öne çıkan firmalara buradan ulaş!

4 Yorum

Sinem Pektaş Avcı

Düğün Tarihi: 18.06.2017


20 mayıs tarihinde düğümüze renk katan FMU band ve Fatih Mehmet ÜNAL`a teşekkürü bir borç biliriz..bu kadar özel bir günü son derece profesyonel bir şekilde yöneterek içimizi rahatlattiniz..düğün boyunca misafirlerle birlikte hepimiz çok eğlendik ve çok da mutlu olduk..Herşey için teşekkür ederiz..Düğün için orkestra aramayın FMU`ya gidin..sinem&serkan AVCI


Özge Tan

Düğün Tarihi: 04.08.2015


seneye bunları göz önünde bulunduracam şimdiden teşekkürler


tümay kayalı

Düğün Tarihi: 23.10.2014


mekan da eğlenceli bi ortam yaratıyolarsa srun yok demektir


yazgı çağıltay

Düğün Tarihi: 23.10.2014


güzel yazı olmuş teşekkürler :)