Lazer Endüstrisine Hoş Geldiniz!

Düğün.com tarafından yazılmıştır.

1:36 dakika

29.06.2020

Hayalinizdeki düğünü lazer şovları ile gerçeğe dönüştürün.

Effect Ses Işık&Lazer, düğününüz için seçtiğiniz mekan neresi olursa olsun lazer şovlarıyla konuklarınızı etkilemek için burada!

Büyüleyici Lazer Şovları

Çarpıcı görsel etkinliklerin bir numaralı mimarı olan lazer şovları, eğlence ve organizasyon sektörünün vazgeçilmez bir parçasıdır. Lazer şovları konser, açılış, konsept parti gibi organizasyonlardan düğünlere kadar çeşitli özel gecelerde sıklıkla karşımıza çıkıyor. Çiftlerin düğün organizasyonlarında lazer gösterilerini ilk sıraya almasının elbette pek çok nedeni var. Lazerle yapılabilecek sayısız uygulama vardır. Örneğin isimlerin yazılabilmesi, istenen grafik, şekil veya animasyonların anında yansıtılabilmesi... Kendi seçtikleri bir şarkı üzerine senkronize lazer şovu uygulaması çiftleri en çok cezbeden sebeplerden bir diğeri. Bu sayede çiftler ilk danslarını hayallerindeki kadar romantik yaşıyorlar. Üstelik aynı anda havai fişek gösterisi ile muhteşem bir ambiyans yaratılabiliyor.

lazer endüstrisine hoş geldiniz!

Düğününüzü Kişiselleştirmenin Yepyeni Bir Yolu!

Özellikle son yıllarda kır düğünleri lazer ışıkları ile büyüleyici bir hale getirilebilir. Bu sayede sadece size özel, farklı bir düğün konsepti yakalayarak, hayatınızda bir kez yaşayacağınız bu değerli günü masalsı bir kutlamaya dönüştürebilirsiniz. Dini düğün tercih eden çiftler için tasavvuf müzikleri ile şovlar sunulabilir. En dikkat çekici olan nokta ise, lazer ışıkları eşliğinde Semazen gösterileridir. Semazenlerin büyüleyici gösterisi lazer ışıkları ile birleştiğinde oluşan renkler ve müzik hafızalarınızdan bir ömür silinmeyecek, düğününüz unutulmaz bir gösteriye sahne olacaktır. Tüm bunların yanında lazer ışıkları ile düğün mekanınızı istediğiniz gibi renklendirebilir, hayal edemeyeceğiniz güzellikte bir gece yaratabilirsiniz.

lazer endüstrisine hoş geldiniz!

Lazer Şovunun Detaylarını Uzmanından Dinledik

Antalya’da faaliyet gösteren EFFECT’in ortaklarından Olga ESER; “Bilindiği üzere lazer kullanımı eğitim, bilgi, tecrübe ve dikkat gerektirmektedir. Bu anlamda şovun yapılacağı mekan ile lazerin gücü arasında bir orantı olmalıdır. Mekanın açık ya da kapalı olması, büyüklüğü, konsepti gibi pek çok değişkene bağlı olarak lazerin konumlandırılacağı nokta profesyonel bir şekilde ayarlanmalıdır. Aksi taktirde, amatörce lazer kullanımı geri dönüşü olmayan çeşitli tehlikelere yol açabilir. Özellikle standartlara uygun olmayan şekilde kullanılan lazerler sonucu önemli göz hasarları oluşabilir. Bir firma yüksek çıkış gücüne sahip lazerler kullanıyor ise o firmadan lazer kiralarken bakmamız gereken ilk nokta bu alanda yeterli eğitim ve tecrübe sahibi olup olmadığıdır. EFFECT lazer sektöründe, uluslararası standartlarda eğitim ve sertifika sahibi tek firma olarak, şovlarında güvenliği garanti altına almaktadır” dedi.

lazer endüstrisine hoş geldiniz!

Effect Ses Işık&Lazer’in tanıtım sayfasına ulaşmak ve fiyat teklifi almak için tıklayın!

Orkestra ve DJ'ler

En yetenekli müzisyenler Düğün.com’da!

Her 3 çiftten 2'si aradığı firmaları Düğün.com’da buluyor. Sen de onlar arasına katıl!

Müzik firmanı seç

Bunlar da ilgini çekebilir

Müzik kategorisindeki diğer yazılara ulaşmak için tıkla!

Vitrindeki Müzik Firmaları

Müzik kategorisinde öne çıkan firmalara buradan ulaş!

1 Yorum

ayşıl

Düğün Tarihi: 24.10.2014


çok önemli bi hususa değinmişsiniz. kesinlikle amatör ellere bırakılacak bir iş değil