En İyi Düğün Dans Müzikleri

Ebru Doğan tarafından yazılmıştır.

1:13 dakika

01.04.2020

Hazırlıkları yaparken sıra düğün müziklerine geldiyse, bu konuda epey bir aşama kat etmiş olmalısınız. Adım adım düğün planını yaparken şarkı seçme işini çok ertelemeden, düğününüze son bir ay kala halletseniz iyi olur. Geniş yelpazede harika bir düğün müzikleri listesi hazırladık. Bu düğün dansı şarkılarını çok seveceksiniz!

en i̇yi düğün dans müzikleri

İlk Dans Müzikleri

Konukların arasına karıştığınız şlk dans şarkısı olarak romantik bir düğün müziği seçebileceğiniz gibi, gönlünüzce dans edebileceğiniz hareketli şarkıları da değerlendirebilirsiniz. Seçim sizin!

Ayrıca "Düğün Orkestrası Seçiminde Önemli Noktalar Neler?" yazısını okumadan dans müziğinizi çalacak ekibe karar vermeyin deriz.

Romantik İlk Dans Şarkıları

Ruhunun derinliklerinde birer romantik barındıran çiftler! Sizi böyle alalım. Morrisey’ler, Fikret Kızılok’lar, Robbie Williams’lar sıradaki parçayı sizin için seslendiriyor.

Düğün müziği arayan çiftler için müzik firmalarından öneriler aldık: Müzik Firmaları Öneriyor: En İyi Düğün Şarkıları

Hareketli İlk Dans Müzikleri

Kanınızı kaynatacak müziklerle sahneye ilk adımınızı atın! Hem sizi hem konuklarınızı coşturacak en hareketli dans şarkıları bu listede!

Bütün davetlileri oynatma garantili Spotify listesi de burada: En Hareketli Düğün Oyun Havaları

Türkçe Düğün Dans Müzikleri

Kim ne derse desin, ana dilde dinlenen şarkıların yerini hiçbir şey tutmuyor. Hislere tercüman olacak, Türkçe duygusal düğün şarkıları var sırada.

Kına şarkılarına bakmayı da ihmal etmeyin: Kına Gecesi Şarkıları ve Kına Türküleri

Yabancı Düğün Dans Müzikleri

İlk duyduğunuz anda vurulacağınız, nokta atışı yabancı dans müzikleri listesi sizi bekliyor şimdi. Bu listede neler var neler!

Birbirinden güzel giriş müzikleri de burada: En İyi Düğün Giriş Müzikleri

Nostaljik Düğün Dans Şarkıları

Belki de uzun zamandır dinlemediğiniz eski şarkılardan oluşan bir liste var bu sefer karşınızda. İşte eskilerden günümüze gelen nostaljik düğün dansı müzikleri!

Nostaljik şarkılar listesinin tamamı da burada: Yılların Eskitemediği Nostaljik Düğün Giriş Müzikleri

Unutulmaz bir düğün geçirmeniz için ihtiyaç duyacağınız dans şarkıları listesinin sonuna geldik. Bundan sonrası artık size kalıyor. Unutmayın, listeden en sevdiğiniz dans şarkılarını seçip, gönlünüzce eğlenmek serbest!

Orkestra ve DJler

En yetenekli müzisyenler Düğün.com’da!

Her 3 çiftten 2'si aradığı firmaları Düğün.com’da buluyor. Sen de onlar arasına katıl!

Müzik firmanı seç

Sıradaki Makaleler

Müzik kategorisindeki diğer yazılara ulaşmak için tıkla!

Vitrindeki Müzik Firmaları

Müzik kategorisinde öne çıkan firmalara buradan ulaş!

1 yorum

CK

Can Kaan

14/09/2018

Merhabalar, Geçen hafta bir düğüne katıldım ve düğün dans şarkısı "Sertaç Balcı - Hayatıma Hoşgeldin" şarkısı çaldı. Düğün dans müzikleri listenizde bence siz de bu şarkıyı çiftlere önerebilirsiniz sayfanızda. İyi çalışmalar diliyorum.

Düğün.com

Düğün.com
Merhaba. Öneriniz için çok teşekkür ederiz. Düğün için müzik listesi hazırlayan çiftlerimizin de faydalanacağını düşünüyoruz.