Düğün için Dans Müzikleri

Belgin Yetiş tarafından yazılmıştır.

Okuma Süresi: 4:20 DK

05.10.2018

Düğün hazırlıklarını yaparken sıra, düğününde çalınacak şarkılara geldiyse, bu konuda epey bir aşama kat etmiş olmalısın. Adım adım düğün planını yaparken şarkı seçme işini çok ertelemeden, düğününe son bir ay kala halletsen iyi olur. Çünkü sen de göreceksin ki, en sevdiğin şarkılar üzerinde düşününce asla akla gelmez ve iyi bir düğün ancak güzel müziklerle mümkündür. Ben de ‘müziksiz düğün, tuzsuz çorba gibidir’ dedim ve senin için Edith Piaf’tan Tarkan’a kadar uzanan geniş yelpazede harika bir liste hazırladım. Hepsine bayılacağına eminim. Başlayalım mı?

Düğün Dans Müzikleri

Üzerinden yıllar geçip de düğününe ait anlar hafızandan yavaş yavaş silinmeye başlayınca, düğün müzikleri devreye girecek. Her şeyi unutsan bile emin ol, düğün dans müziklerini ve o şarkıların sana hissettirdiklerini hiç unutmayacaksın. Bu nedenle düğünün için şarkı listesi oluştururken, hayatında yeri olan ve senin için hiç eskimeyenleri seçmen önemli.

cjzmazxbqovzrlc3 - düğün için dans müzikleri

Eminim kafanda, “Düğünümde mutlaka çalmalıyım” dediğin şarkılar vardır. Ama ortalama bir düğünün nereden baksan 4-5 saat süreceğini hesaba katınca, geniş bir listeye ihtiyacın olacağını da göz önünde bulundurmalısın. Düğün şarkıları listesi hazırlama konusunda sana destek olacak bir müzik şirketi ya da DJ ile anlaşmış olsan bile, müzik zevkin ile ilgili kontrolü tamamen kaybetmemeni öneririm. Öyleyse düğününde çalacak şarkıları birlikte arayalım mı?

İlk Dans Müzikleri

Düğününde müstakbel eşinle birlikte ilk dansınızı sergilerken, kuşkusuz hayatında tekrarı olmayan eşsiz anlardan birini yaşıyor olacaksın. Bu nedenle ilk dans müzikleri, tarifi olmayan bu mutlu dakikaları en iyi şekilde yansıtmalı. Bu arada konu ilk dans müziklerinden açılmışken, kusursuz bir dans gösterisi ile konuklarını büyülemek istiyorsan, sizi o özel geceye hazırlayacak dans kursları arasından istediğin birini seçebilirsin. Mesela bu konuda sana İstanbul dans kursları ve Ankara dans kursları yardımcı olabilir. İlk dans şarkısı olarak romantik bir düğün müziği seçebileceğin gibi, hayatını birleştireceğin kişiyle gönlünce dans edebileceğin en sevdiğin hareketli şarkıyı da değerlendirebilirsin. Seçim senin!

lkql5mt0jwm9bxam - düğün için dans müzikleri

Hareketli İlk Dans Müzikleri

Kanını kaynatacak müziklere imzasını atan Shakira, Rihanna gibi starların, sahneye ilk adımınızı attığınız o büyülü andan itibaren konuklarınızı da coşturacak en hareketli dans şarkılarını bu listede derledim. Şimdi artık susuyorum, şarkılar konuşsun.

iy9nvnr2ecfamtpb - düğün için dans müzikleri

Nostaljik İlk Dans Şarkıları

Klasiklerden asla vazgeçmem diyenlerden misin? Öyleyse yıllarca severek dinlenen ve bugün de etkisini hala kaybetmeyen, birbirinden nefis nostaljik dans şarkılarını dinlemek ve içlerinden en beğendiklerini seçmek için acele et.

8au1lcflsh4bkuv7 - düğün için dans müzikleri

Romantik İlk Dans Şarkıları

Ruhunun derinliklerinde birer romantik barındıran çiftler! Sizi böyle alalım. Morrisey’ler, Fikret Kızılok’lar, Robbie Williams’lar sıradaki parçayı sizin için seslendiriyor.

ns2jezkaipkwuiv8 - düğün için dans müzikleri

Eğer ilk dans şarkısınızdan önce çalacak olan düğün giriş müziğini de hala seçemediysen, ilgili makalemizi de okuyabilirsin.

Düğün Dans Şarkıları

İlk dansı atlattınız. Şimdi sıra, tüm sevdikleriniz etrafınızı sarmışken, müstakbel eşinin gözlerinin içine bakarak duygusal şarkılarla romantik anlar yaşamak, hareketli müziklerde ise gönlünce zıplayıp eğlenmekte. Hazırlan, harika düğün dans şarkıları seni bekliyor.

h6seqkmdyobfzapq - düğün için dans müzikleri

Türkçe Slow Düğün Dans Müzikleri

Kim ne derse desin, ana dilde dinlenen şarkıların yerini hiçbir şey tutmuyor. Hislerine tercüman olacak, duygusunu iliklerine kadar hissedebildiğin Türkçe duygusal düğün şarkılarını senin için sıraladım.

wrggw45lnfgidutt - düğün için dans müzikleri

Yabancı Düğün Dans Şarkıları

"En sevdiğin şarkılar hangileri?" diye sorsam belki aklına hiçbirisinin gelmeyeceği ama dinleyince ne kadar güzel olduğunu hatırlayacağın nokta atışı bir liste seni bekliyor şimdi. Adele mi dersin, İbrahim Ferrer mi? Listede neler var neler!

25bfnyuu08khfpup - düğün için dans müzikleri

Nostaljik Düğün Dans Şarkıları

Şimdi hatırlatınca bana teşekkür edeceğin, uzun zamandır dinlemediğin eski şarkılardan oluşan bir liste var bu sefer karşında. Aslında kuru kuru teşekkürle olmaz ama nostaljik şarkılar benden, düğününde iyi vakit geçirmek senden olsun bu sefer!

luhgnrpelsjor2fg - düğün için dans müzikleri

Düğünün için daha fazla nostaljik şarkı önerisi istersen, Yılların Eskitemediği Düğün Müzikleri başlıklı makalemize de göz atabilirsin.

Senin için hazırladığım ve unutulmaz bir düğün geçirmen için ihtiyaç duyacağın dans şarkıları listesinin sonuna geldik. Bundan sonrası artık sana kalıyor. Unutma listeden en sevdiğin dans şarkılarını seçip, gönlünce eğlenmek serbest. Bunlar hiç güzel değil ne kötü bir liste diyorsan buyur yorum alanına... Ekle şarkını, göster zevkini!

* Yukarıda verilen Youtube.com linkleri, parçalar hakkında bir fikir edinmeniz için verilmiştir. Eğer kendi organizasyonunuzda kullanmak istediğiniz bir parça var ise, orijinal CD ya da internetten satın alınmış parçaları kullanmanız önerilir.

Şehrindeki En İyi Müzik Firmaları

Her yıl 300.000 çift, Düğün.com aracılığıyla firmalarla anlaşıyor. Sen de yüzlerce firma arasından sana uygun olanı bul.

ORKESTRA VE DJLER

Yorumlar (1)

CK

Can Kaan

14/09/2018

Merhabalar, Geçen hafta bir düğüne katıldım ve düğün dans şarkısı "Sertaç Balcı - Hayatıma Hoşgeldin" şarkısı çaldı. Düğün dans müzikleri listenizde bence siz de bu şarkıyı çiftlere önerebilirsiniz sayfanızda. İyi çalışmalar diliyorum.

Düğün.com
Merhaba. Öneriniz için çok teşekkür ederiz. Düğün için müzik listesi hazırlayan çiftlerimizin de faydalanacağını düşünüyoruz.