Düğün Müziklerinizde Fark Yaratın!

Düğün.com tarafından yazılmıştır.

1:40 dakika

29.06.2020

Orkestra Musicall, kaliteli müzik – kaliteli eğlence sloganı ile düğünleri şenlendiriyor.

Kaliteli ve eğleceli repertuarı ile başarılı düğün-davet organizasyonlarına imza atan Orkestra Musicall, 2012 yılında yaratıcı fikirler ve kreatif çözümler ile sahne yolculuğuna devam ediyor. Tuncay Sevindik ile 2012 düğün müziği trendleri ve seçimi hakkında konuştuk.

düğün müziklerinizde fark yaratın!

Öncelikle biraz Orkestra Musicall’den bahseder misiniz?

Sahne aldığı her düğün organizasyonunda aynı heyecan ve enerji ile dinleyenlerinin takdirini toplayarak kısa zamanda güzel başarılar elde etmiş olan Orkestra Musicall, kaliteli müzik – kaliteli eğlence sloganı ile çıktığı müzikal yolculuğunda geniş repertuarı, yaratıcı fikirleri, genç ve dinamik kadrosu ile yoluna devam etmektedir.

düğün müziklerinizde fark yaratın!

Ekip olarak bir düğüne nasıl hazırlanıyorsunuz, özel olarak yaptığınız çalışmalar var mı?

Her düğün organizasyonu farklı değişkenlere sahiptir. Dolayısı ile her düğüne özel planlama yapıyoruz. Çiftlerimiz ile gerçekleştirdiğimiz toplantılarda repertuar seçiminden, düğün müziği seçimlerine, planlama ve koordinasyon çalışmalarından çiftlerimizin özel isteklerine kadar tüm detayları belirliyoruz.

düğün müziklerinizde fark yaratın!

Her düğünün yapısı farklı, peki sizler farklı kadro seçenekleri sunabiliyor musunuz?

Sizin de belirttiğiniz gibi her düğün organizasyonunun davetli sayısı ve müzikal beklentileri birbirinden farklı. Bizler de bu farklılıkları göz önünde bulundurarak 5 müzisyenden oluşan Orkestra Musicall Junior kadromuzdan, 10-12 müzisyenden oluşan Orkestra Musicall Allaturca ve Orkestra Musicall Bigband seçeneğine kadar farklı alternatif ve çözümler sunuyoruz.

düğün müziklerinizde fark yaratın!

Düğün müziği seçimlerinde çiftlerimize sunduğunuz alternatifler nelerdir?

Düğün müziği seçimini 4 ayrı başlıkta sınıflandırmak gerek. Çıkış, ilk dans, pasta müziği seçimleri ile gelin buketi fırlatma seremonisi için çiftlerimize her başlıkta onlarca şarkı seçeneği sunuyoruz. Aynı zamanda çıkış, ilk dans ve pasta seremonileri esnasında çiftlerimize eşlik etmek üzere Italian Wedding Consept, Davul Show ve nefesli enstrümanlardan oluşan ekibimiz ile bir çok yaratıcı seçenekler sunuyoruz. Seçilen tüm şarkılarının editing ve mix işlemleri de tarafımızca gerçekleştirilmektedir.

düğün müziklerinizde fark yaratın!

Çiftlere orkestra ya da DJ seçiminde tavsiyeleriniz nelerdir?

Öncelikle şunu belirtmeliyim ki müzik düğünün en önemli unsurlarından biridir. Davetin kalitesinden düğünün eğlencesine kadar en belirleyici unsurudur. Bu bağlamda çiftlerimize çalışmak istedikleri orkestranın bireysel ve kurumsal referanslarını muhakkak sormalarını, video görüntülerini izlemelerini ve ciddi profesyonel firmalar ile çalışmalarını tavsiye ediyorum.

Orkestra Musicall’in çiftlere özel kampanyaları yada özel indirimleri var mı?

Düğün tarihinden 60 gün önce kesin rezervasyonunu gerçekleştiren tüm çiftlerimize %20 erken rezervasyon indirim fırsatı sunuyoruz.

Size başarılar diliyor ve bu güzel bilgiler için Düğün.com olarak teşekkür ediyoruz…

Orkestra Müzikal’in sayfasına gitmek için tıklayın!

Düğünde çalacak müzisyenleri seçip fiyat teklifi istemek için tıklayın.

Düğün müzisyenlerinin indirimleri ve kampanyaları için tıklayın.

Ajandam Aracı'na gitmek için tıklayın.

Orkestra ve DJler

En yetenekli müzisyenler Düğün.com’da!

Her 3 çiftten 2'si aradığı firmaları Düğün.com’da buluyor. Sen de onlar arasına katıl!

Müzik firmanı seç

Sıradaki Makaleler

Müzik kategorisindeki diğer yazılara ulaşmak için tıkla!

Vitrindeki Müzik Firmaları

Müzik kategorisinde öne çıkan firmalara buradan ulaş!