Müzik Antalya

Riff Orkestra Gelin Alma Bando

Riff Orkestra Gelin Alma Bando

Riff Orkestra Gelin Alma Bando Hakkında

Sektörde geçirdiği yıllarda edindiği tecrübelerle gelişen ve gününüze renk katmak için hazırda bekleyen Riff Orkestra Gelin Alma Bando, size ve konuklarınıza unutulmaz bir gün yaşatacak. Antalya düğün çalgıcıları arasında kendine özel bir yer edinmiş olan orkestra, deneyimli ve eğitimli bir kadroyla çalışıyor. İşini aşkla ve disiplinle yapan bu ekip, düğün tecrübesine güzellik katıyor.

Deneyim

30 yıllık tecrübesi bulunan ekip, şimdiye kadar birçok farklı ünlü isimle birlikte çalıştı. Solistleri, aynı zamanda Sümer Ezgü’nün de vokalistliğini yapıyor. Riff Müzik Organizasyon altyapısıyla çalışan müzik grubu, eğlence dünyasını avucunun içi kadar iyi biliyor. Üstelik düğün organizasyonunun stresini ve telaşesini de yakından tecrübe etmiş olan ekip, çözüm odaklı yaklaşımıyla çiftlere destek oluyor.

Hizmetler

Düğünler, festivaller, şovlar, operalar, banketler gibi birçok alanda profesyonel deneyimi bulunan Riff Orkestra Gelin Alma Bando, hizmette sınır tanımıyor. Hizmet kalitesini her geçen gün arttıran ekip, sanatçı menajerliği de yapıyor. Her türlü teknik sistemleri ve rider’ları sizin için sağlıyorlar. Karşılama, fasıl grubu, Antalya düğün bandosu ve davul gösterileri gibi birçok hizmeti sunabiliyorlar.

Müzik Türleri

Şarkı listesini çiftle birlikte oluşturuyorlar. Böylece konsepte ve zevke yönelik bir liste elde ediyorlar. Türkçe ve yabancı popüler müziklerden arabeske kadar her türlü müzik türünde engin bir tecrübeye sahipler. Dilerseniz nostaljik müziklerle gününüze değişik bir hava katabilir, dilerseniz günümüzün popüler şarkılarıyla sevdiklerinizle dans edebilir, doyasıya eğlenebilirsiniz. Düğününüzde nasıl isterseniz öyle eğlenin!

Ek Hizmetler

Ses, ışık, sahne, truss sistemleri hazır hale getiriliyor. Ekip, 7+1 veya 9+1 olarak şekilleniyor. Şarkı listesine göre bir orkestra sağlanıyor. Grup tarafından çalınabilecek enstrümanlar arasında piyano, trampet, gitar, davul, bass gitar, klavye ve bağlama bulunuyor. Solist ve vokalistler de ekibe dahil oluyor. Dilerseniz dans grubu da getirebiliyorlar. Çifte özel beste yapabiliyorlar.

Düğününüzde eğlencenin ardı arkası kesilmesin diye hevesle hizmet veriyorlar. Antalya düğün müzik grupları arasında sektör tecrübesi ve hizmet kalitesi ile öne çıkan Riff Orkestra Gelin Alma Bando, her zaman en iyi işi yapmak için çalışıyor. Sayfada paylaşılan iletişim adresleriyle veya iletişim formuyla ekibe ulaşabilir, nakit ve havale gibi ödeme seçenekleri konusunda detaylı bilgiyi kendilerinden edinebilirsiniz.

Riff Orkestra Gelin Alma Bando Özellikler

Performans Türü
Fasıl Grubu Orkestra Solo Enstrüman Düğün Bandosu Karşılama/Kokteyl Grubu
Özellikler
Ekipman Açık Havada Performans Şehir Dışında Hizmet Düğün Öncesi Planlama Toplantısı Şarkı Listesi Oluşturma Çifte Özel Beste Ses, Işık, Truss ve Sahne Sistemleri
Konsept Müzikler
Nostaljik (70'ler/80'ler/90'lar) Karadeniz Grek Diğer
Repertuvar Dilleri
Türkçe İngilizce Diğer
Müzik Türü
Türkçe/Yabancı Pop Oyun Havaları Türk Halk Müziği Arabesk/Fantezi Klasik Caz/Blues Konsept Müzikler

Riff Orkestra Gelin Alma Bando Sıkça Sorulan Sorular

Riff Orkestra Gelin Alma Bando düğün müziği fiyatları ne kadar?

Riff Orkestra Gelin Alma Bando düğün müziği minimum fiyatı 40.000-50.000 TL aralığından başlamaktadır.

Riff Orkestra Gelin Alma Bando fiyatlandırmayı neye göre yapıyor?

Riff Orkestra Gelin Alma Bando fiyatlandırmayı müzisyen sayısına göre, performans süresine göre, etkinlik türüne göre yapmaktadır.

Riff Orkestra Gelin Alma Bando performans süresi ne kadar?

Riff Orkestra Gelin Alma Bando performans süresi 3 saat olarak öne çıkmaktadır.

Riff Orkestra Gelin Alma Bando performans öncesi hazırlığı kaç saat sürüyor?

Riff Orkestra Gelin Alma Bando performans öncesi hazırlığı 4 saat sürmektedir.

Riff Orkestra Gelin Alma Bando ile ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

Riff Orkestra Gelin Alma Bando ile 4 hafta önce iletişime geçmeliyiz.

Riff Orkestra Gelin Alma Bando hangi organizasyon türlerinde müzik performansı hizmeti vermektedir?

Riff Orkestra Gelin Alma Bando bayi toplantısı, kurumsal etkinlikler, nişan, sünnet düğünü, açılışlar, mezuniyet törenleri, doğum günü, davet ve resepsiyon organizasyonlarında müzik performansı hizmeti vermektedir.

Riff Orkestra Gelin Alma Bando kaç yıldır düğün müziği alanında hizmet vermektedir?

Riff Orkestra Gelin Alma Bando düğün müziği alanında 10 yıldan fazla tecrübeye sahiptir.

Riff Orkestra Gelin Alma Bando şehir dışında hizmet veriyor mu?

Evet, Riff Orkestra Gelin Alma Bando şehir dışında hizmet veriyor.

Riff Orkestra Gelin Alma Bando hangi ek hizmetleri sunuyor?

Riff Orkestra Gelin Alma Bando şu ek hizmetleri sunuyor: "ses, işık, truss ve sahne sistemleri, ekipman, şarkı listesi oluşturma, şehir dışında hizmet, açık havada performans, çifte özel beste, düğün öncesi planlama toplantısı".

Firma hakkında düşüncelerin neler?

Buse & Kerem

Düğün Tarihi: 18.04.2023


Hiç bir isteğimize yok demeyen, özellikle muhteşem bandosu ve kapıdaki karşılamasıyla düğünümüze farklı bir renk katan, kısıtlı zamanda çözümler üreten, harika orkestrasıyla unutulmaz bir düğün eğlencesi sağlayan Riff Müziğe teşekkür ediyoruz.

Riff Orkestra Gelin Alma Bando

Bir ömür boyu mutluluklar diliyoruz.

Kübra & Ekin

Düğün Tarihi: 20.05.2023

Anlaştığımız tarih itibariyle muhteşem bando ekibiyle, gelin alma tarihine kadar hiç yüzyüze görüşmediğimiz halde inanılmaz güven veren, devamlı iletişimde kalan vizyonuyla bizi yönlendiren, unutulmaz harika bir anımız olmasını sağlayan riff organizasyona teşekkür ederiz.

Sude & Kerem

Düğün Tarihi: 26.04.2023


Dilerseniz daha uygun fiyatlara orkestra ve sistem kuran tanıdık firmalar var yardımcı olur ve görüştürebiliriz diyerek tüm samimiyetiyle bütçemize göre bizi yönlendiren ama asıl konunun fiyat değil kalite olduğunu bize ispatlayan, müthiş eğlenmemizi sağlayan orkestra ve ses sistemi sağlayan riff... devam 

Riff Orkestra Gelin Alma Bando

Öncelikle mutluluklar diliyoruz. Güzel mesajınız ayrıca teşekkür eder en güzel gününüzü unutulmaz kılmak görevimiz olduğunu söylüyoruz. Teşekkür ederiz.

Elif & Mehmet

Düğün Tarihi: 25.04.2023


Günümüze renk katan Bando takımı ve muhteşem orkestrası için Riff Organizasyon'a teşekkür ederiz.

Riff Orkestra Gelin Alma Bando

Bir ömür boyu mutluluklar dileriz. En güzel gününüzde bir parçada olsa güzel bir anı bırakabildiysek ne mutlu bize

Selin & Fatih

Düğün Tarihi: 24.04.2023


İlk başta düğünümüzde müzik eğlence nasıl olacak endişesi taşırken tanıştığımız Riff Müzik kafamızdaki tüm soru işaretlerini bütçemize göre en muhteşem şekilde yanıtladı. İyiki tanışmışız.

Riff Orkestra Gelin Alma Bando

Ömür boyu mutluluklar dileriz. Organizasyonda desteğinizi ve iletişiminizi bir an bile bırakmadığınız için biz teşekkür ederiz.

Aliye & Fehmi

Düğün Tarihi: 11.03.2023

Kalite 5,0 Personel 5,0 İletişim 5,0

Düğünümüzü düğün girişi bandosuyla sadelikten kurtaran riff organizasyona teşekkürlerimizle.

Riff Orkestra Gelin Alma Bando

Bir yastıkta kocamanız dileği ile teşekkürlerimiz sunarız.

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.