Hotel Berke Ranch Antalya

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Hotel Berke Ranch Antalya
Açık Alan
Yemekli
Min. 100 - Maks. 350

Hotel Berke Ranch Antalya Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
100 TL'den Az
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
100 TL'den Az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
Kokteyl Servisi Yoktur
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
Kokteyl Servisi Yoktur

Hotel Berke Ranch Antalya Özellikler

Mekan Özellikleri
Bahçe Çim alan Şehir dışında
Manzara
Bahçe manzaralı Doğa manzaralı
Yemek Servisi
Evet
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Catering Firması Getirme
Evet
Engelli Girişi
Evet
Fotoğrafçı Getirme
Evet
After party alanı var mı?
Hayır
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Menü Tadımı
Evet
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menüde Değişiklik
Evet
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Vale Hizmeti
Evet

Hotel Berke Ranch Antalya Sık Sorulan Sorular

Hotel Berke Ranch Antalya düğün fiyatları ne kadar?

Hotel Berke Ranch Antalya düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 100 TL'den Az aralığından başlamaktadır.Hotel Berke Ranch Antalya düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 100 TL'den Az aralığından başlamaktadır.


Hotel Berke Ranch Antalya kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Hotel Berke Ranch Antalya 100 kişiden 350 kişiye kadar yemekli hizmet sunmaktadır.


Hotel Berke Ranch Antalya düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Hotel Berke Ranch Antalya düğününüz için menüde değişiklik i̇mkanı, fotoğrafçı getirme i̇mkanı, catering firması getirme i̇mkanı, vale hizmeti ve yemek servisi sunmaktadır.


Hotel Berke Ranch Antalya düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Hotel Berke Ranch Antalya düğün dışında bayi toplantısı, nişan, sünnet düğünü, doğum günü, kurumsal etkinlikler, davet ve resepsiyon, parti ve kına hizmeti vermektedir.

Tüm Sorular

Hotel Berke Ranch Antalya Hakkında

Hiç Kovboy düğünü gördünüz mü? Hotel Berke Ranch Çamyuva olarak düğün organizasyonlarına farklı bir yorum getirdik. Hazırladığımız düğün organizasyonlarımızca size ilginç bir düğünün kapılarını aralatıyoruz. Kovboy kasabasında gelin ve damat olurken at üstünde gezintiye çıkabilir, Teksas kasabasında farklı bir düğün organizasyonu yaparak bir ilke imza atabilirsiniz.

Hotel Berke Ranch olarak 1995 yılından bu güne Antalya’nın en güzel doğasında Torosların eteklerinde konumlandırılmış otelimizde misafirlerimize unutulmaz bir gün yaşatıyoruz. Doğayla iç içe olabileceğiniz bu günde birçok spor aktivitelerini tek çatı altında toplayarak misafirlerimize eğlenirken rahatlayabileceği bir tatil fırsatı tanıyoruz. Yaratıcı fikirlerimizi düğün organizasyonlarına da bir ilk getirerek kullandık. Alışılmışın dışında klişelerden uzak bir fikir geliştirdik ve Hotel Berke Ranch Antalya düğün mekânları arasında tercih edilen adreslerden biri olma özelliği kazandı.

Düğün, nişan ve özel kutlamalarınızı sizin belirlediğiniz ayrıntılara uygun olarak hazırlıyoruz. Kır bahçesinde doğayla baş başa olabileceğiniz alanı organizasyonunuz için tahsis ediyoruz. Masa ve sandalye giydirmelerinde birçok renk alternatifi sunuyor ve kendi tarzınıza uygun renklerle süslemelerimizi gerçekleştiriyoruz. Farklı bir konsept uygulamak işitiyorsanız anlaşmalı olduğumuz organizasyon firmalarından istediğiniz dekor ve aksesuarları temin ediyoruz.

Ses ve sahne kurulumunu kaliteli ekipmanlar kullanarak gerçekleştiriyoruz. Şarkı listenizi düğünden önce birlikte oluşturuyor ilk dansınızda aşk şarkınızı çalıyoruz. Yemekli bir organizasyon geçirmek istiyorsanız profesyonel aşçılarımızla birlikte menünüzü oluşturuyoruz. Ana yemek, ara sıcak ve mezeden oluşan yemeklerinizi kaliteli ürünler kullanarak hazırlıyoruz. Güvenilir iş ortaklarımızdan temin ettiğimiz ürünleri bizzat kendimizi kontrol ediyor ve uygun koşullarda saklıyoruz. Organizasyonunuzun başından sonuna kadar servis ve hizmet elemanlarımız davetiler ve size güler yüzlü bir şekilde hizmet veriyorlar. Siz de alışılmışın dışında bir gün geçirmek istiyorsanız yandaki formu doldurarak bizimle iletişime geçin.

Ekiple Tanışın

İletişim

  • Adres:

    Çamyuva Kemer Antalya

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Hotel Berke Ranch Antalya Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.