Park Aqua Davet

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Park Aqua Davet
Açık Alan
Yemekli
Min. 100 - Maks. 250
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 450

Park Aqua Davet Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
100 - 200 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
100 - 200 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
100 TL'den az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
100 TL'den az

Park Aqua Davet Özellikler

Mekan Özellikleri
Bahçe Havuz başı
Manzara
Şehir manzaralı Doğa manzaralı
Mekan yemek servisi veriyor mu?
Hayır
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Catering Firması Getirme
Evet
Engelli Girişi
Evet
Fotoğrafçı Getirme
Evet
After Party Alanı
Evet
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Düğün öncesi menü tadımı var mı?
Hayır
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menüde Değişiklik
Evet
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Vale Hizmeti
Evet

Park Aqua Davet Sık Sorulan Sorular

Park Aqua Davet düğün fiyatları ne kadar?

Park Aqua Davet düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 100 - 200 TL, hafta içi kokteylli ise kişi başı 100 TL'den az aralığından başlamaktadır.Park Aqua Davet düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 100 - 200 TL, hafta sonu kokteylli ise kişi başı 100 TL'den az aralığından başlamaktadır.


Park Aqua Davet kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Park Aqua Davet 100 kişiden 250 kişiye kadar yemekli hizmet, 100 kişiden 450 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.


Park Aqua Davet düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Park Aqua Davet düğününüz için menüde değişiklik i̇mkanı, catering firması getirme i̇mkanı, vale hizmeti ve fotoğrafçı getirme i̇mkanı sunmaktadır.


Park Aqua Davet düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Park Aqua Davet düğün dışında kurumsal etkinlikler, davet ve resepsiyon, açılışlar, mezuniyet törenleri, kına, doğum günü, parti, nişan ve bayi toplantısı hizmeti vermektedir.

Tüm Sorular

Park Aqua Davet Hakkında

Mutluluğunuzu paylaşacağınız dostlarınızla, kendinizi evinizdeymiş gibi rahat hissedeceğiniz samimi bir ortam oluşturuyor, unutamayacağınız bir düğün yaşamanızı sağlıyoruz. Kaliteli hizmet anlayışımız ve güler yüzlü ekibimizle düğün mekânı arayışınıza en iyi cevabı verecek olan bizler heyecanla siz değerli çiftlerimizi bekliyoruz.

Bizi biraz daha yakından tanımak ister misiniz?

Antalya turizmine önemli katkı sağlayan tesisimiz, Akdeniz Bölgesi’nin en büyük Aqua Parkı olma özelliği taşıyor. Sıcak yaz günlerinde konuklarımıza serinlerken eğlenme fırsatı sağlıyoruz. Park Aquapark Antalya olarak harika tatil olanağımız dışında gerçekleştirdiğimiz düğün organizasyonlarımızla da fark yaratıyoruz.

Peki düğünleriniz için hangi hizmetleri veriyoruz?

-Öncelikle mutlu bir geleceğe evet dediğiniz özel gününüzün akıllarda kalmasını istiyoruz. Bu işin tecrübesine sahip bir ekiple çalışıyoruz ve mümkün olduğunca her istediğinizi yerine getirmeye çalışıyoruz.

-Düğünlerinizi geniş ve ferah yapıda faaliyet gösteren aynı zamanda müthiş doğa manzarasıyla da sizi büyüleyecek havuz başı alanımızda gerçekleştiriyoruz. Düğün mekânınızı hazırlarken her aşamada fikrinizi alıyoruz ve dekorasyon konusunda uzman olan firmalarla çalışmayı tercih ediyoruz. Mekânımızda tarzınızı yansıtacak süslemeler yapıyor, nikah masanızı da bu tarza uygun olacak şekilde hazırlıyoruz.

-Son teknolojiyle üretilmiş ses ve sahne sistemimizle, eğlencenin doruklarına çıkacaksınız. Ayrıca sevdiklerinizle birlikte özgürce dans edebileceğiniz pist alanımızı özenle hazırladığımızın bilgisini de vermek istiyoruz.

-Davetlerinizi yemekli veya yemeksiz şekilde organize ediyoruz. Yemekli davetlerinizde düğün menünüzü özenle hazırlıyoruz. Alkollü-alkolsüz içecek seçeneklerimizle menülerinizi zenginleştirebilirsiniz. Yemek servisimizi profesyonel ekibimizle zamanında ve eksiksiz olarak sunuyoruz. Düğünümde yemek olmasın derseniz de kuru yemiş ve meşrubat ikramlarımızla misafirlerimizi ağırlıyoruz.

Sağladığımız olanaklar bunlarla sınırlı değil. Tesisimiz hakkında daha fazla bilgi almak ve Park Aqua Antalya fiyatlarımızı öğrenmek için hemen formu eksiksiz olarak doldurarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

İletişim

  • Adres:

    Kundu Oteller Bölgesi (Kervansaray Kundu Hotel Yanı) ANTALYA

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Park Aqua Davet Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.