Neşe Beach Club Restaurant

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Neşe Beach Club Restaurant
Açık Alan
Yemekli
Min. 100 - Maks. 350

Neşe Beach Club Restaurant Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
100 TL'den Az
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
100 TL'den Az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
Kokteyl Servisi Yoktur
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
Kokteyl Servisi Yoktur

Neşe Beach Club Restaurant Özellikler

Mekan Özellikleri
Bahçe Deniz kenarında Şehir merkezinde
Manzara
Deniz manzaralı Panoramik manzara Doğa manzaralı
Yemek Servisi
Evet
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Catering Firması Getirme
Evet
Engelli Girişi
Evet
Fotoğrafçı Getirme
Evet
After party alanı var mı?
Hayır
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Menü Tadımı
Evet
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menüde Değişiklik
Evet
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Vale hizmeti var mı?
Hayır

Neşe Beach Club Restaurant Sık Sorulan Sorular

Neşe Beach Club Restaurant düğün fiyatları ne kadar?

Neşe Beach Club Restaurant düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 100 TL'den Az aralığından başlamaktadır.Neşe Beach Club Restaurant düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 100 TL'den Az aralığından başlamaktadır.


Neşe Beach Club Restaurant kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Neşe Beach Club Restaurant 100 kişiden 350 kişiye kadar yemekli hizmet sunmaktadır.


Neşe Beach Club Restaurant düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Neşe Beach Club Restaurant düğününüz için menüde değişiklik i̇mkanı, fotoğrafçı getirme i̇mkanı, yemek servisi ve catering firması getirme i̇mkanı sunmaktadır.


Neşe Beach Club Restaurant düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Neşe Beach Club Restaurant düğün dışında kurumsal etkinlikler, baby shower, davet ve resepsiyon, bayi toplantısı, mezuniyet törenleri, sünnet düğünü, doğum günü, kına, parti ve nişan hizmeti vermektedir.

Tüm Sorular

Neşe Beach Club Restaurant Hakkında

Neşe Beach Club Restaurant olarak uzun yıllardır mekânımızı ilk günkü heyecanı ile işletiyoruz. Büyük bir ekip olarak misafirlerimize hak ettikleri hizmeti layığı ile veriyoruz. İşini güle yüzlülük ile severek yapan ekibimizin tamamına kefiliz. Çünkü herkes alanında uzman profesyonellerdir. Mekânımızda günlük olarak verdiğimiz olağan hizmetlerimiz ve a la carte yemek servisimiz dışında başka faaliyetlerimiz de bulunuyor. Sizin bu yazıyı okumanızdaki ana sebebin de bu olduğunu gayet iyi biliyoruz.

Neşe Beach Club olarak özel gün ve davetlere de ev sahipliği yapıyoruz. Düğünler başta olmak üzere; nişan ve söz törenleri, kına geceleri, evlilik teklifleri, nikâh törenleri, özel toplantı ve yemekler gibi organizasyonlar bunlardan sadece bazıları. Eğer bunlardan bir tanesini yapmaya niyetiniz var ise gözünüz kapalı kendinizi bize emanet edebilirsiniz. Üstelik eğer profesyonel bir yardım almak isterseniz bizim için hiçbir sakıncası yok. Anlaşacağınız organizasyon firması ile tam bir uyum içerisinde çalışarak her şeyin yolunda gitmesi için elimizden geleni yapar ve hayallerinizdeki düğüne sahip olmanız için katkıda bulunuruz.

Eğer hayallerinizdeki o düğün bir “plaj düğünü” ise hayallerinizi gerçekleştirmeniz o kadar da zor değil. Akdeniz’in masmavi ve insanın baktıkça içini açan sularının hemen önünde, beyaz ve incecik kumlarımızın üzerinde sonsuzluğunuzun başlangıcı olan “evet”lerinizi haykırabilirsiniz. Yaratılacak o romantik atmosferde tüm konuklarınız ile birlikte harika vakit geçireceğinizden eminiz. Nikah töreninden sonra özenle hazırladığımız ve çiftimizin zevklerine uygun olarak dekore ettiğimiz masalarımızda servisimize başlıyoruz.

Yemekli bir düğün planlıyorsanız usta aşçılarımızın ve deneyimli mutfak ekibimizin hazırladığı lezzetli yiyeceklerin ve ikramların kalitesinden emin olabilirsiniz.

Eğer bize ulaşmak ve plaj düğünü fiyatları hakkında bilgi almak istiyorsanız sayfada bulunan formu doldurup ücretsiz olarak fiyat teklifi alabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

İletişim

  • Adres:

    Güller Pınarı Mahallesi, İzzet Azakoğlu Cd., 07460 Alanya/Antalya

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Neşe Beach Club Restaurant Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.