Adana’da Yeşillikler İçinde Düğün Yapabileceğin Mekanlar

Bürde Özkök tarafından yazılmıştır.

2:42 dakika

03.11.2021

Adana'da güzel havanın ve doğanın tadını çıkarabileceği bir alanda evlenmek isteyen çiftlerin ilgisini çekecek bir yazı hazırladık! Şehirde faaliyet gösteren, kır düğünü mekanlarını senin için bir araya getirip, özelliklerinden bahsettik. Sana uygun firmayı bulmak için hemen incelemeye başla!

adana kır düğünleri

1- B&B Anka Wedding

Adana'da doğayla iç içe bir düğün yapmak istersen B&B Anka Wedding'i düşünebilirsin. Mekan, davetlilere birçok konsept sunuyor. Bu konseptler firmanın profesyonel ekibi tarafından itinayla hazırlanıyor. Yemekli bir düğün yapacaksan B&B Anka Wedding'in lezzet ve sunuma özen gösterdiğini, ayrıca menü tadımı ve menüde değişiklik gibi özellikleri bulunduğunu da belirtelim.

B-B Anka Wedding

2- Nis Pera Davet

Yemyeşil bir manzaraya karşı büyük bir bahçede yaz düğünü ile evlenmek isteyen çiftlere önerilerimiz arasında Nis Pera Davet de var. 1000 kişilik davetli kapasitesine sahip mekanın kapalı alanı sayesinde farklı hava koşullarından etkilenmeden eğlenceye devam edebilmek mümkün. Fotoğraftan organizasyona, catering'den dekorasyona kadar, çiftlerin tüm ihtiyaçlarına çözüm sunduğunu da belirtelim.

Nis Pera Davet

Nispera Davet

Nispera Davet

Firmayı İncele

3- Kale Vip Wedding

Çukurova’da yer alan Kale Vip Wedding, göl manzaralı bir kır düğünü mekanı. Yemyeşil çimenlerin üzerinde, göl manzarası eşliğinde düğün yapmak isteyen çiftler için ideal bir alanı var. Yaklaşık 700 kişilik davetli kapasitesi olan mekanın kapasitesinin 400-500 kişi olduğunu da belirtelim.

Kale Vip Wedding

4- Beyaz Saray Hasbahçe & Havuzbaşı

Adana'da popüler kır düğünü mekanı Beyaz Saray Hasbahçe & Havuzbaşı, Çukurova'da faaliyet gösteriyor. Şehir merkezinde, göl manzaralı bir kır düğünü yapmak istersen bu mekanı tercih edebilirsin. Mekanın yemekli kapasitesi 750-1.000 kişi arasında.

Hasbahçe

5- Liza Garden

Liza Garden 750-1000 kişilik düğünlere ev sahipliği yapıyor. Adana’da yeni evlenecek çiftlerin sıklıkla tercih ettiği bu mekan ulaşım açısından Merkez ilçede çok rahat bir noktada konumlanmış. Mekanın şık ve orijinal konsept çalışmalarına da göz atmanda fayda var.

Liza Garden

Liza Garden

Liza Garden

Firmayı İncele

6- Eflin Kır Düğünleri

Çukurova’nın Kabasakal mevkiinde bulunanEflin Kır Düğünleri'ne Adana merkezinden otobüsle bile rahatlıkla ulaşılabilmek mümkün. 600 kişiye kadar davetli ağırlanabilen mekanın düğün boyunca çiftlerle ilgilenecek bir ekip tahsis ettiğini de belirtmeden geçmeyelim.

Eflin Kır Düğünleri

7- Panorama Park

Panorama Park da Çukurova’da faaliyet gösteren kır düğünü mekanlarından. Panoramik göl ve doğa manzaralı kır bahçesinin yanı sıra 500 kişilik kapasiteye sahip kapalı alanı da bulunuyor. Şık dekorasyon çalışmalarıyla dikkat çeken firmanın mutfağı da en az dekorasyonu kadar iddialı.

Panorama Park

Panorama Park

Panorama Park

Firmayı İncele

8- Çukurova Green Park

Çukurova Green Park, panoramik Göl manzarası ve doğal bir kır ortamına sahip. Çukurova'da yer alan mekan kalabalık davetler için de ideal. Bu alanda 750-1.000 kişiye kadar davetli ağırlayabilirsin. Mekanın mutfağında çocuklara özel, kosher gibi farklı menüler de hazırlanabiliyor.

çukurova green park

9- Dream Day

Dream Day de Adana'da açık hava düğünleri için ideal seçeneklerden biri olmasının yanı sıra çiftlere sunduğu düğün koçluğu hizmetiyle de öne çıkıyor. Gelinlikten, mekan süslemesi, menü seçimi, müzik gibi detaylarla firmanın profesyonel ekibi senin yerine ilgilenebiliyor.

Dream Day

Dream Day

Dream Day

Firmayı İncele

10- Atosev

500-750 kişilik kır alana sahip Atosev'de, 350 kişilik kapalı salon seçeneği de bulunuyor. Şık bir açık hava mekanında düğün yapmak isteyen çiftlere uygun Atosev, konsept çalışmaları, mutfağı ve hizmet kalitesi konusunda oldukça iddialı!

atosev


Adana'da doğayla iç içe bir düğün için çiftlerin tercih edebileceği mekanları derledik. Ancak seçeneklerin bunlarla sınırlı değil. Sen kapsamlı bir araştırma yapmak istiyorsan Adana düğün mekanlarını sana uygun özelliklere göre listeleyebilir, ilgini çeken firmalardan fiyat teklifi alabilirsin.

Şunlar da ilgini çekebilir:

Adana'da Düğün Mekanı Fiyatları

Adana'da Göl Manzaralı Düğün Mekanları

Adana'da Gelinlik Fiyatlarını Araştırdık!

Geniş Katılımlı Davetler İçin Adana Düğün Salonları ve Fiyatları

Adana'da Düğün Fotoğrafçısı Fiyatları

Kır Düğünü Mekanları

Her bütçeye uygun en şık düğün mekanları burada!

Her 3 çiftten 2'si aradığı firmaları Düğün.com’da buluyor. Sen de onlar arasına katıl!

Mekanını bul

Sıradaki Makaleler

Kır Düğünü kategorisindeki diğer yazılara ulaşmak için tıkla!

Vitrindeki Kır Düğünü Firmaları

Kır Düğünü kategorisinde öne çıkan firmalara buradan ulaş!

0 yorum