Adana’da Yeşillikler İçinde Düğün Yapabileceğin Mekanlar

Bürde Özkök tarafından yazılmıştır.

2:56 dakika

03.07.2020

Adana'da güzel havanın ve doğanın tadını çıkarabileceği bir alanda evlenmek isteyen çiftlerin ilgisini çekecek bir yazı hazırladık! Şehirde faaliyet gösteren, kır düğünü mekanlarını senin için bir araya getirip, özelliklerinden bahsettik. Sana uygun firmayı bulmak için hemen incelemeye başla!

adana kır düğünleri

B&B Anka Wedding

Adana'da doğayla iç içe bir düğün yapmak istersen B&B Anka Wedding'i düşünebilirsin. Mekan, davetlilere birçok konsept sunuyor. Bu konseptler firmanın profesyonel ekibi tarafından itinayla hazırlanıyor. Yemekli bir düğün yapacaksan B&B Anka Wedding'in lezzet ve sunuma özen gösterdiğini, ayrıca menü tadımı ve menüde değişiklik gibi özellikleri bulunduğunu da belirtelim.

B-B Anka Wedding

Nis Pera Davet

Yemyeşil bir manzaraya karşı büyük bir bahçede yaz düğünü ile evlenmek isteyen çiftlere önerilerimiz arasında Nis Pera Davet de var. 1000 kişilik davetli kapasitesine sahip mekanın kapalı alanı sayesinde farklı hava koşullarından etkilenmeden eğlenceye devam edebilmek mümkün. Fotoğraftan organizasyona, catering'den dekorasyona kadar, çiftlerin tüm ihtiyaçlarına çözüm sunduğudu da belirtelim.

Nis Pera Davet

Şehirdeki düğün mekanlarının fiyatları ne durumda diye merak ediyorsan şu yazımıza göz atabilirsin: Adana'da Düğün Mekanı Fiyatları

Kale Vip Wedding

Çukurova’da yer alan Kale Vip Wedding, göl manzaralı bir kır düğünü mekanı. Yemyeşil çimenlerin üzerinde, göl manzarası eşliğinde düğün yapmak isteyen çiftler için ideal bir alanı var. Yaklaşık 700 kişilik davetli kapasitesi olan mekanın kapasitesinin 400-500 kişi olduğunu da belirtelim.

Kale Vip Wedding

Adana'da göl manzarasına sahip mekanları da incelemek istersen seni şöyle alalım: Adana'da Göl Manzaralı Düğün Mekanları

Hasbahçe

Beyaz Saray Hasbahçe Kır Düğün Salonu, Adana'da popüler bir kır düğünü mekanı. Hasbahçe, Adana’nın Çukurova ilçesinde faaliyet gösteriyor. Şehir merkezinde, göl manzaralı bir kır düğünü yapmak istersen bu mekanı tercih edebilirsin. Mekanın yemekli kapasitesi 750-1.000 kişi arasında.

Hasbahçe

Liza Garden

Liza Garden 750-1000 kişilik düğünlere ev sahipliği yapıyor. Adana’da yeni evlenecek çiftlerin sıklıkla tercih ettiği bu mekan ulaşım açısından Merkez ilçede çok rahat bir noktada konumlanmış. Mekanın şık ve orijinal konsept çalışmalarına da göz atmanda fayda var.

Liza Garden

Gelinliğini henüz almadıysan şu yazımız da ilgini çekebilir: Adana'da Gelinlik Fiyatlarını Araştırdık!

Eflin Kır Düğünleri

Çukurova’nın Kabasakal mevkiinde bulunan Eflin Kır Düğünleri'ne Adana merkezinden otobüsle bile rahatlıkla ulaşılabilmek mümkün. 600 kişiye kadar davetli ağırlanabilen mekanın düğün boyunca çiftlerle ilgilenecek bir ekip tahsis ettiğini de belirtmeden geçmeyelim.

Eflin Kır Düğünleri

Firmayla ilgili detaylı bilgiye ulaşmak istersen şu yazımıza bakabilirsin: Adana’da Doğayla İç İçe Bir Mekan: Eflin Kır Düğünleri

Panorama Park

Panorama Park da Çukurova’da faaliyet gösteren kır düğünü mekanlarından. Panoramik göl ve doğa manzaralı kır bahçesinin yanı sıra 500 kişilik kapasiteye sahip kapalı alanı da bulunuyor. Şık dekorasyon çalışmalarıyla dikkat çeken firmanın mutfağı da en az dekorasyonu kadar iddialı.

Panorama Park

Rüya Park Tesisleri

Rüya Park Tesisleri, panoramik Seyhan Gölü manzarası ve doğal bir kır ortamına sahip. Çukurova'da yer alan mekan kalabalık davetler için de ideal. Bu alanda 1000-2000 kişiye kadar davetli ağırlayabilirsin. Mekanın mutfağında çocuklara özel, diyabet, kosher, vegan, vejetaryen gibi farklı menüler de hazırlanabiliyor.

Rüya Park Tesisleri

Şehirde kalabalık düğün yapabileceğin mekanları öğrenmek istersen şu yazımıza bakabilirsin: Geniş Katılımlı Davetler İçin Adana Düğün Salonları ve Fiyatları

Dream Day

Dream Day de Adana'da açık hava düğünleri için ideal seçeneklerden biri olmasının yanı sıra çiftlere sunduğu düğün koçluğu hizmetiyle de öne çıkıyor. Gelinlikten, mekan süslemesi, menü seçimi, müzik gibi detaylarla firmanın profesyonel ekibi senin yerine ilgilenebiliyor.

Dream Day

Düğün bütçeni planlarken şu yazımız da işine yarayabilir: Adana'da Düğün Fotoğrafçısı Fiyatları

Atosev

500-750 kişilik kır alana sahip Atosev'de, 350 kişilik kapalı salon seçeneği de bulunuyor. Şık bir açık hava mekanında düğün yapmak isteyen çiftlere uygun Atosev, konsept çalışmaları, mutfağı ve hizmet kalitesi konusunda oldukça iddialı!

atosev

Adana'da doğayla iç içe bir düğün için çiftlerin tercih edebileceği mekanları derledik. Ancak seçeneklerin bunlarla sınırlı değil. Sen kapsamlı bir araştırma yapmak istiyorsan Adana düğün mekanlarını sana uygun özelliklere göre listeleyebilir, ilgini çeken firmalardan fiyat teklifi alabilirsin.

Kır Düğünü Mekanları

Her bütçeye uygun en şık düğün mekanları burada!

Her 3 çiftten 2'si aradığı firmaları Düğün.com’da buluyor. Sen de onlar arasına katıl!

Mekanını bul

Sıradaki Makaleler

Kır Düğünü kategorisindeki diğer yazılara ulaşmak için tıkla!

Vitrindeki Kır Düğünü Firmaları

Kır Düğünü kategorisinde öne çıkan firmalara buradan ulaş!

0 yorum