Mandalin Garden Kır Düğünü*

Mandalin Garden Kır Düğünü
İzmir ili İnciraltı Sahil evleri bölgesinde 2001 yılından beri Mandalin Kır Düğün Salonu adıyla faaliyet göstermekteyiz. Bahçe kapasitemiz 600 misafir ağırlayabilir. Tesisimiz kendi mutfağına sahiptir. 600 misafirimize yemekli, koktely ve yemeksiz olmak üzere , profosyönel personelimizle düğün yapabilme kabiliyetine sahip mutfak ekipman ve techizata sahip bir gıda üreticisi firmayız. Bahçemiz kiralık olmayıp mülkü tamamen bize aittir.Bahçe civarımızda iskan problemi yoktur. Güvenilir bir şekilde hizmet vermekteyiz. Bahçemize ait ücretsiz otoparkımız mevcuttur. Sahnemizde Çok iyi bir ses sitemi ile sizlere hizmet vermekteyiz. Mükemmel bir orkestra ile en mutlu anlarınızın tadına doyasıya varmanız için ne gerekiyorsa tarafımızdan düşünülmüş siz misafirlerimizin hizmetine sunulmuştur. Adından da anlaşılacağı gibi tamamen doğal mandalin bahçelerinin arasında, doğal çimlerin üzerinde özenle giydirmesini yapmış olduğumuz 10'ar kişilik yuvarlak masa-sandalyeleriyle, geniş sahne ve bahçesiyle İzmirde eşi bulunmaz bir mekandır.Tesisimizi gezmeniz, sizlere sunacağımız imkanları tanımanız ve tüm bunların karşılığında ödeyeceğiniz miktarı görmeniz tamamen sizin menfaatinize olacaktır.

*Aradığın firmanın detayları bulunmamaktadır.

BENZER FİRMALAR


YORUMLAR (5)

+ Yorum Yaz
S&B Selin & Bora Düğün Tarihi: 24/08/2017

24 ağustos 2017. Dün kına gecemiz için Mandalin'deydik. Kına değil adeta düğün öncesi bir düğün provası gibiydi. Müzikleri, hizmetleri, çalışan ve sahiplerinin adeta akrabaymışçasına yakınlıklarıyla harika bir ortam oluştu. Sizi ve misafirlerinizi her zaman güzel yüzle karşılayıp, her isteğinizi yerine getirmek için çalışıyorlar. Bizim için unutulmaz bir kına gecesi oldu. Keşke düğünümüz için de anlaşmış olsaydık dedik. Özellikle Levent abimize ve Mustafa abimize, ve tüm Mandalin ailesine herşey için teşekkür ederiz. Herkese ama herkese tavsiye ederiz. Bundan sonra eğlencelerine, fasıllarına ve çaylarını içmeye her zaman gideceğimiz bir yerimiz var artık.

İP İpek Düğün Tarihi: 08/07/2017

Inanilmaz ilgilendiler kafami cevirdigimde hep yanibasimdaydilar. Konuklari cok guzel agirladilar. Daha önce hic bu kadar profesyonel çalışan bir yer daha görmedim samimiler ictenler burdan tekrar sonsuz teşekkür ediyorum onlara

DE deniz Düğün Tarihi: 12/08/2015

kır düğünü konseptinde olan düğünümüzde 300 konuk ağırladık ikramlı bir organizasyondu tadı sunumu görselliği güzeldi. konuklarımız memnun ayrıldılat-r düğünden. yetkili ve çalışanlardan ve özellikle mekan sahibinden cok memnun kaldım. ses sistemi müzik sistemi ve orkestra gayet iyiydi. otoparkı mevcuttu. genel olarak cok eğlendik ve memnun kaldık tavsiye ederim.

ŞU şule Düğün Tarihi: 12/09/2014

Kır düğünü oldu ve çok güzeldi. Biz kokteyl şeklinde gerçekleştirdik. Çok memnun ayrıldık personelin hizmetinden ve yetkililerin ilgisinden. Düğünümüz çok güzel geçti herşey vaad edildiği gibi gerçekleşti. Fiyatı da çok uygun.

ÖZ özlem Düğün Tarihi: 07/07/2013

Yakınında baska bir yerin olmamasi baska dugunlerle ses karisikligini önlüyor.Bu acidan avantaj ama dügün yerini bulmakta zorlananlar cok oldu daha fazla tabela koysalar iyi olur.suslemeler iyiydi yalniz pist cok ozensiz bulundu bazi kisilerce.

.
Evleneceklere Destek Hareketi
Mandalin Garden Kır Düğünü ile çalışmak isteyen çiftler için yorumların çok önemli

Lütfen onların doğru seçim yapmasını kolaylaştırmak için Mandalin Garden Kır Düğünü hakkında yorumlarını paylaş.

Yorum Yap