Ücretsiz Fiyat Teklifi Al
  • E-mail adresiniz üçüncü kişilerle paylaşılmaz!
FİYAT TEKLİFİ AL

Mesajınız doğrudan firmaya gönderilir. İztik Cafe Restaurant sizinle en kısa sürede iletişime geçecektir.

FİRMA DETAYLARI

  • Açık ve kapalı alan
  • Şehir manzaralı, Kır manzaralı, Bahçe manzaralı

KAPASİTE

  • 500-750
  • 750-1.000

HAKKINDA

Yeni bir hayatın ilk adımını attığınız o mutlu gün unutulmaz güzellikte olmalı. Biz bunun için varız.

En mutlu gününüzü unutulmaz kılmak artık elinizde. Düğününüz hem sizin hem de sevdiklerinizin hayatı boyunca aklında yer edecek güzellikte, mutlu bir rüya gibi olmalı, İztik Kır Düğünü havuz başı ve kır düğünü imkânıyla size aradığınız her şeyi sunuyor.

Masmavi sularıyla büyülü bir rüyanın parçası olan havuz kıyısında, yemyeşil doğanın ortasında, şehrin merkezinde, ama şehirden çok uzaklarda hissetmenizi sağlayacak bir mekan hayal edin. Yaz sıcağının bunaltıcı havasında bile serin havuz başı sizleri ferahlatacak, geniş dans pisti, yemyeşil ağaçların esintisiyle sizi sarıp mutlu edecek. Hayaliniz çok uzakta değil. Çiğli Kipa arkası, otoban çıkışının hemen yakınında gözlerinize inanamayacağınız bir mekan sizleri bekliyor. İztik Kır Düğünü. Kır düğünü yapmak için uzaklara gitmenize gerek yok. Karşıyaka, Çiğli, Bayraklı halkına en yakın kır düğünü İztik'de. Ayrıca tüm İzmir halkına otoban ulaşımı sayesinde ulaşımı en kolay mekan İztik.

Trafik sorunu yaşamadan, park yeri kaygısı duymadan, evinize yakın ama şehrin keşmekeşinden uzak, bu kadar güzel ve doğal bir alanı sadece rüyalarınızda görmekle yetinmeyin. İztik Kır Düğünü 1990’dan günümüze 22 yılın verdiği tecrübe ve deneyim ile sizlere emsalsiz hizmet sunar.

İzmir’in en çok tercih edilen, aranan mekanı İztik kusursuz organizasyonlarını gururla sunar. Beş yıldızlı mutfağıyla, aynı zamanda Tenis Kulübü'nün nezih ortamında kusursuz hizmet anlayışı temel ilkemizdir.

600 kişilik havuz başı kır düğünü organizasyonu ve 150 kişilik kapalı alanı ile düğün, nişan, sünnet, doğumgünü ve benzeri özel günlerinizin toplu organizasyonlarında doğru adres İztik Kır Düğünü.

İLETİŞİM

  • Yetkili Kişi
  • Erkut Candan, Bülent Aydoğdu, Bulent Aydogdu, Erkut Candan
  • Adres
  • İstasyonaltı Mah 8273 Sok. No:3-1 Çiğli / İzmir
İztik Cafe Restaurant ile çalışmak isteyen çiftler için yorumların çok önemli
Lütfen onların doğru seçim yapmasını kolaylaştırmak için İztik Cafe Restaurant hakkında yorumlarını paylaş.
YORUM YAP

Kiminle iletişime geçmek istiyorsun?