Çiftlik Restaurant*

Çiftlik Restaurant
İzmir'in yeşiliyle ve doğasıyla meşhur ilçesi urlada 15.000 m2 alana kurulu tamamen göletin, ağaçların hakim olduğu muhteşem bir yer...

Çiftlik Restaurant olarak 700 ve 1000 kişilik 2 ayrı bahçemiz 1 kapalı salonumuz ve 500 araçlık otoparkımız ile siz değerli misafirlerimize hizmet veriyoruz...

En önemlisi konuklarımızın kendilerini özel hissedecekleri her şeyi düşünerek onlara en iyi hizmeti sunuyoruz.En önemli kararınızın ilk adımında, Çiftlik Restaurant sizi yalnız bırakmıyor ve o anın tadını çıkartabilmeniz için organizasyonun bizzat hazırlanmasından organizasyon tarihine kadar gereken her türlü detayla birebir ilgileniyor.

Düğününüzde şahidiniz kuşlar ve yemyeşil bir doğa olacak.

*Aradığın firmanın detayları bulunmamaktadır.

BENZER FİRMALAR


YORUMLAR (2)

+ Yorum Yaz
N&M Nilbert & mehmet Düğün Tarihi: 21/12/2015

Dugunumuzu burda yaptigimiz icin cok memnunuz.Bekledigimizden daha guzeldi hersey.Hatta fotograflardaki cuval konsepti bizim dugunumuzden.Cok guzel bir dugun yasadik,kesinlikle tavsiye ederim.

Sinem Düğün Tarihi: 26/06/2015

Mekan, kır alanı tercih edenler için çok güzel bir mekan, ağaçlarıda vardı bahçenin, masa düzenleri görsellik olarakta simetrik duruyordu. 400 kişilik bir düğün yaptım ve büyük organizasyonlara da hizmet edebilir, yemekli düğünümde yemekleri gelen konuklarım çok beğendiler, ulaşım sorunu yok otoparka da sahip açık havada, mekan çalısanların ilgileri ve yaklaşımları çok iyiydi, biz memnun kaldık ve keyifli bir düğün gerçekleştirdik.

.
Evleneceklere Destek Hareketi
Çiftlik Restaurant ile çalışmak isteyen çiftler için yorumların çok önemli

Lütfen onların doğru seçim yapmasını kolaylaştırmak için Çiftlik Restaurant hakkında yorumlarını paylaş.

Yorum Yap