Kır Düğünü Çanakkale

Çetinkaya Fabrika Garden Kır Düğünü

 • Kapasite
  200 - 4500 Kişi

 • Kişi Başı
  250 - 500 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir mekan aradığını anlat, ücretsiz düğün danışmanımız isteklerine uygun 5 düğün mekanıyla seni iletişime geçirsin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Çetinkaya Fabrika Garden Kır Düğünü Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
250 - 500 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
250 TL'den az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
250 - 500 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
250 TL'den az

Çetinkaya Fabrika Garden Kır Düğünü Kapasite

Yemekli
Min. 200 - Maks. 2500
Kokteyl
Min. 200 - Maks. 4500

Çetinkaya Fabrika Garden Kır Düğünü Özellikler

Olanaklar
Yemek servisi Menü tadımı Menüde değişiklik Organizasyon sorumlusu Işık, ses ve sahne hizmeti Organizasyon firması getirme Hazırlık odası
Fiziksel Özellikler
Bahçe Çim alan Kolonsuz salon Orman içinde Şehir merkezinde After Party alanı Olumsuz hava koşullarına karşı önlem
Manzara
Panoramik manzaralı Şehir manzaralı Orman manzaralı Doğa manzaralı

Çetinkaya Fabrika Garden Kır Düğünü Sıkça Sorulan Sorular

Çetinkaya Fabrika Garden Kır Düğünü düğün fiyatları ne kadar?

Çetinkaya Fabrika Garden Kır Düğünü düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 250 TL'den az, hafta içi kokteylli ise kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.Çetinkaya Fabrika Garden Kır Düğünü düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 250 - 500 TL, hafta sonu kokteylli ise kişi başı 250 - 500 TL aralığından başlamaktadır.

Çetinkaya Fabrika Garden Kır Düğünü kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Çetinkaya Fabrika Garden Kır Düğünü 200 kişiden 2500 kişiye kadar yemekli hizmet, 200 kişiden 4500 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.

Çetinkaya Fabrika Garden Kır Düğünü düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Çetinkaya Fabrika Garden Kır Düğünü düğününüz için vale hizmeti, yemek servisi ve menüde değişiklik i̇mkanı sunmaktadır.

Çetinkaya Fabrika Garden Kır Düğünü düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Çetinkaya Fabrika Garden Kır Düğünü düğün dışında nişan, açılışlar, sünnet düğünü, davet ve resepsiyon, kurumsal etkinlikler, piknik, mezuniyet törenleri, baby shower, doğum günü, parti, bayi toplantısı ve kına hizmeti vermektedir.

Otopark araç kapasitesi ne kadar?

250-500

Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?

Hayır

Engelli girişi var mı?

Evet

Vale hizmeti var mı?

Evet

Servis saat kaçta sona eriyor?

24:00

Müzik saat kaçta sona eriyor?

01:00

Özel menü seçenekleriniz neler?

Çocuklara özel

Çetinkaya Fabrika Garden Kır Düğünü Hakkında

Çetinkaya Fabrika Garden Çanakkale’de orman içerisinde şahane bir kır bahçesi sunuyor. Kır düğünleri için özel bir peyzaj tasarımına sahip olan bahçemiz, Dardanos bölgesinde yer alıyor. Tüm sevdiklerinizi rahatça ağırlayabilen yüksek konuk kapasiteli bahçemizde, sektördeki en iyi çözüm ortakları ile iş birliği içerisinde çalışarak kalitemizi yansıtan, kusursuz kır düğünlerine imza atıyoruz.

Davet Alanları

Yeşillikler ve upuzun ağaçlar ile çevrili çim alanımızda, 2000 ila 3000 kişiye en iyi şekilde hizmet veriyoruz. Muhteşem bir doğa manzarasına sahip açık davet alanımızla birlikte bir de düğününü kış aylarında gerçekleştirmek isteyen çiftlerimiz için kapalı salonumuz bulunuyor. Kolonsuz yapıdaki salonumuzun geniş alanında 750 ila 1000 kişilik konuk listelerini ağırlıyoruz.

Dekorasyon

Zarif dekorasyonlara yer verdiğimiz kır bahçemizde, çoğunlukla beyaz rengi kullanıyoruz. Masa ve sandalye süslemelerinde uyumlu bir tasarım yaratmak için aynı çiçeklerden yararlanıyor, Tiffany sandalyelerin sırtlarını tüllerle, yuvarlak masaları cam vazolar, aynalı suplalar, ahşap dekorlarla süsleyerek şık bir hava katıyoruz. Oyma detaylarına sahip nikah masasını pembe çiçeklerle süslü çardağın altına yerleştiriyoruz.

Hizmetler

Çetinkaya Fabrika Garden Dardanos olarak çiftlerimize portföyümüzden giydirme ve süsleme seçenekleri sunuyoruz. Hem video hem fotoğraf çekimlerini profesyonel ekibimizle üstleniyoruz. En iyi sahne ve ses sistemlerini kullanıyor, tercihini canlı müzikten yana kullanan çiftlerimiz için en iyi grupları getiriyoruz. Gelin damat odası, mescit, bebek bakım odası ve geniş otoparkımızı kullanımınıza sunuyoruz.

Çanakkale kır düğünü mekanları arasında bir tercih yapacaksanız, şehir merkezinden çok uzaklaşmadan size doğal güzellikler içerisinde yemyeşil bir bahçe, huzur dolu bir atmosfer ve kır düğünü için tüm gereklilikleri içeren hizmetler sunan mekanımızı mutlaka değerlendirmelisiniz. Bize ulaşmak için sayfada yer alan iletişim bilgilerimizi kullanabilir ya da yandaki bilgi formunu doldurabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

 • Genel Koordinatör

İletişim

 • Adres::

  Dardanos Mah. Dardanos Cad. No:11, Çanakkale

 • Haritadaki Konumu

  Çetinkaya Fabrika Garden Kır Düğünü Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.