Denizkuşu Kır Düğünü

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Denizkuşu Kır Düğünü
Açık Alan
Yemekli
Min. 200 - Maks. 875
Kokteyl
Min. 200 - Maks. 875

Denizkuşu Kır Düğünü Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
100 TL'den Az
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
100 TL'den Az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
100 TL'den az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
100 TL'den az

Denizkuşu Kır Düğünü Özellikler

Mekan Özellikleri
Çim alan
Manzara
Kır manzaralı
Yemek Servisi
Evet
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Catering Firması Getirme
Evet
Engelli Girişi
Evet
Fotoğrafçı Getirme
Evet
After party alanı var mı?
Hayır
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Menü Tadımı
Evet
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menüde Değişiklik
Evet
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Vale hizmeti var mı?
Hayır

Denizkuşu Kır Düğünü Sıkça Sorulan Sorular

Denizkuşu Kır Düğünü düğün fiyatları ne kadar?

Denizkuşu Kır Düğünü düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 100 TL'den Az, hafta içi kokteylli ise kişi başı 100 TL'den az aralığından başlamaktadır.Denizkuşu Kır Düğünü düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 100 TL'den Az, hafta sonu kokteylli ise kişi başı 100 TL'den az aralığından başlamaktadır.


Denizkuşu Kır Düğünü kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Denizkuşu Kır Düğünü 200 kişiden 875 kişiye kadar yemekli hizmet, 200 kişiden 875 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.


Denizkuşu Kır Düğünü düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Denizkuşu Kır Düğünü düğününüz için menüde değişiklik i̇mkanı, catering firması getirme i̇mkanı, yemek servisi ve fotoğrafçı getirme i̇mkanı sunmaktadır.


Denizkuşu Kır Düğünü düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Denizkuşu Kır Düğünü düğün dışında davet ve resepsiyon, sünnet düğünü, açılışlar, nişan, mezuniyet törenleri, baby shower, doğum günü, kurumsal etkinlikler, kına, bayi toplantısı ve parti hizmeti vermektedir.

Tüm Sorular

Denizkuşu Kır Düğünü Hakkında

Gelibolu eşsiz tarihi dokusu ve benzersiz doğasıyla sizi kucaklıyor! Biz de doğadan uzaklaşmayacağınız bir gece tasarlamak için Denizkuşu Kır Düğünü ailesi olarak sizi bekliyoruz. 2017 yılından beri düzenlediğimiz şık kır düğünleriyle adımızdan söz ettiriyor, her çiftimizin masalının başlangıç noktası olmaktan gurur duyuyoruz!

En güzel başlangıcınıza adım atacağınız gelin yolunu düzenleyerek başladığımız kır bahçesi hazırlıklarında; kapıdan adım attığınız anda mutlu olmanızı hedefliyoruz. Bunun için alanında uzman ekibimiz ve organizasyon firmalarıyla birlikte çalışıyor, kaliteden ödün vermeden kusursuz bir gece geçirmenizi sağlıyoruz. Nasıl mı? Gelin yolu sütunları, konseptinize uygun renk renk mevsim çiçekleri ve takların altından geçtiğiniz geçit töreniyle gecenizi başlatıyoruz… Gökyüzünün altındaki bu gece için özel aydınlatmalar tercih ediyor, davet alanındaki şıklığa da özen gösteriyoruz. Napolyon sandalyelerle çevrili 10 kişilik yuvarlak masalarda otantik dokunuşlar yapıyor, konuklarınızın rahat edecekleri şık bir davet alanı tasarlıyoruz. Birbirinden şık aksesuarlar, beyaz masa örtüleriyle uyumlu duracak runner ve dekorlarla süslemeleri tamamlıyoruz. Gecenin yıldızı olarak adım attığınız kır bahçemizde, dans pisti ve nikah töreni platformunda da aynı tarza hitap eden zarif detaylarla son dokunuşları yapıyoruz. Biz hazırız…

Bu arada; Denizkuşu Kır Düğün Salonu Gelibolu’daki adresimizde gecenizi taçlandıran davet menüleri oluyor! Her şeyin tam da istediğiniz gibi olduğu düğün töreninizde davet menülerini de damak tadınıza uygun olacak şekilde seçmelisiniz. Hatta düzenlediğimiz menü tadımları ve mutfak ekibimizin hazırladığı örnek menüler size yol gösterici olacaktır. Yemekli, kokteyl ve pastalı ikram menüleri arasından dilediğinizi seçebilirsiniz. Müzik ve eğlencenin hiç bitmeyeceği gece için müzisyenlerimiz de sahnede yerlerini aldılar, sizi bekliyoruz.

Bilmenizi isteriz ki, en güzel davetlere ev sahipliği yaparken sunduğumuz bazı ekstra hizmetler de var. Mesela; yetenekli ses sanatçıları, orkestra ve canlı performanslar için karar verdiğinizde çözüm ortaklarımız yanınızda olacak. Animatör, palyaço ve dans gruplarıyla eğlencenize fark katmak da elimizde.

Kusursuz geceniz için Gelibolu kır düğünü mekanları arasından Denizkuşu’nu tercih ettiyseniz, pişman olmayacaksınız. Hatta profesyonellerle çalışmak yüzünüzdeki tebessümün anahtarı olacak. Tek yapmanız gereken ise sayfanın üst kısmında yer alan formu doldurmak.

Ekiple Tanışın

İletişim

  • Adres:

    Alaeddin Mah. Kore Kahramanlar Cad. No:125 Gelibolu Çanakkale

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Denizkuşu Kır Düğünü Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.