Çamlıca Kır Düğün Salonu

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Çamlıca Kır Düğün Salonu
Açık ve Kapalı Alan
Yemekli
Min. 100 - Maks. 625
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 625

Çamlıca Kır Düğün Salonu Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
100 TL'den Az
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
100 TL'den Az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
100 TL'den az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
100 TL'den az

Çamlıca Kır Düğün Salonu Özellikler

Mekan Özellikleri
Bahçe Çim alan Havuz başı Orman içinde Şehir merkezinde
Manzara
Boğaz manzaralı Deniz manzaralı Kale manzaralı Panoramik manzara Park manzaralı Şehir manzaralı Orman manzaralı Kır manzaralı Bahçe manzaralı Doğa manzaralı Tarihi yerler
Yemek Servisi
Evet
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Catering Firması Getirme
Evet
Engelli Girişi
Evet
Fotoğrafçı Getirme
Evet
After Party Alanı
Evet
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Menü Tadımı
Evet
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menüde Değişiklik
Evet
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Vale hizmeti var mı?
Hayır

Çamlıca Kır Düğün Salonu Sık Sorulan Sorular

Çamlıca Kır Düğün Salonu düğün fiyatları ne kadar?

Çamlıca Kır Düğün Salonu düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 100 TL'den Az, hafta içi kokteylli ise kişi başı 100 TL'den az aralığından başlamaktadır.Çamlıca Kır Düğün Salonu düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 100 TL'den Az, hafta sonu kokteylli ise kişi başı 100 TL'den az aralığından başlamaktadır.


Çamlıca Kır Düğün Salonu kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Çamlıca Kır Düğün Salonu 100 kişiden 625 kişiye kadar yemekli hizmet, 100 kişiden 625 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.


Çamlıca Kır Düğün Salonu düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Çamlıca Kır Düğün Salonu düğününüz için fotoğrafçı getirme i̇mkanı, yemek servisi, catering firması getirme i̇mkanı ve menüde değişiklik i̇mkanı sunmaktadır.


Çamlıca Kır Düğün Salonu düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Çamlıca Kır Düğün Salonu düğün dışında nişan, parti, kurumsal etkinlikler, davet ve resepsiyon, kına, doğum günü, mezuniyet törenleri, sünnet düğünü, bayi toplantısı, piknik ve açılışlar hizmeti vermektedir.

Tüm Sorular

Çamlıca Kır Düğün Salonu Hakkında

Görenlerin âşık olduğu Çanakkale Boğazı’nın eşsiz manzarası eşliğinde kır düğünü organize etmeye ne dersiniz? Siz de heyecanlandınız değil mi? Öyleyse Çamlıca Kır Düğün Salonu Kepez’deki adresimize davetlisiniz!

Bir ân önce hazırlıklara başlamak isterseniz, düğün öncesi planlamalar için görüşmeler düzenleyebiliriz. Anlaşmamızı yaparak modern ve şık bir gece tasarlamaya başlayabiliriz. Elbette görüşmeler son derece büyük önem arz ediyor. Hayalini kurduğunuz düğünün tüm detaylarını konuşuyor; konsept, renk tercihi, davetli sayısı, menüler ve müzik hakkında karar alıyoruz. Böylelikle hazırlıklara başladığımızda olumsuz bir sürprizle karşılaşmayacağınız bir atmosfer yaratıyoruz.

Kır bahçemizde yuvarlak ve dikdörtgen masalarla konuklarınızı ağırladığımız ziyafet alanını düzenlemeye başlıyoruz. 500 kişilik kır bahçemizde; çim alanda büyük bir dans pisti, sahne ve gelin yolu için de yeterli bulunuyor. Beyazın zarafeti ve konsept renklerinizle şık bir gece dizayn ediyoruz. Davet masalarını ve nikâh masasını aksesuar ve çiçeklerle donatıyoruz! Bir de butik davetleriniz için kapalı salonumuzda tüm bu düzenlemeleri yaparak 150 kişiyi ağırlayabiliyoruz.

Eşsiz tatları soracak olursanız, geleneksel lezzetlerle Çamlıca mutfağında sunumlar yapıyoruz. Yöresel lezzetleri özellikle şehir dışından gelen konuklarınız çok beğenecek. Unutulmaz bir gece için hazır olun. Çünkü kaliteli ses, ışık ve sahne ekipmanlarıyla eğleneceğiniz bir gece sizi bekliyor.

Sağladığımız hizmetlerin yanında bizi tercih etmenizi sağlayan diğer şeyler; doğayla iç içe olduğunuz ve eşsiz manzarayla büyülendiğiniz gecede aynı zamanda şehre uzak olmayışınız, kolay ulaşım ve otopark rahatlığı. Çocuklar için oyun parkı bulunması ve şık havuzbaşı kır düğünü konseptinin şıklığı oluyor…

Siz de Çamlıca Kır Düğün Salonu Çanakkale’de kır düğünü tasarlamak isterseniz, acele edin! İletişim bilgilerimiz ve form sayfanın üst kısmında. Bizimle irtibat sağlayarak fiyat teklifi ve randevu almak artık çok kolay.

Ekiple Tanışın

 • Firma Yetkilisi

İletişim

 • Adres:

  Cumhuriyet mah. Şehit oktay güngördü cad. No:22 Kepez Çanakkale

 • Nasıl gelinir?

  Çanakkale Sosyal güvenlik kurumu ve çanakkale huzur evi arası. Kepez Belediyesi musaddin kapucu koruluğu sosyal tesisleri.

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Çamlıca Kır Düğün Salonu Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.