Sera Park & Cafe

E-posta Gönder

  • Merkez, Çanakkale.

Kapasite Bilgileri

Sera Park & Cafe
Açık ve Kapalı Alan
Yemekli
Min. 100 - Maks. 625
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 625

Sera Park & Cafe Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
100 - 200 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
100 - 200 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
100 TL'den az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
100 TL'den az

Sera Park & Cafe Özellikler

Mekan Özellikleri
Çim alan Deniz kenarında Şehir merkezinde
Manzara
Deniz manzaralı Şehir manzaralı Kır manzaralı
Yemek Servisi
Evet
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Catering Firması Getirme
Evet
Engelli Girişi
Evet
Fotoğrafçı Getirme
Evet
After party alanı var mı?
Hayır
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Düğün öncesi menü tadımı var mı?
Hayır
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menülerde değişiklik yapabilir miyiz?
Hayır
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Vale hizmeti var mı?
Hayır

Sera Park & Cafe Sık Sorulan Sorular

Sera Park & Cafe düğün fiyatları ne kadar?

Sera Park & Cafe düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 100 - 200 TL, hafta içi kokteylli ise kişi başı 100 TL'den az aralığından başlamaktadır.Sera Park & Cafe düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 100 - 200 TL, hafta sonu kokteylli ise kişi başı 100 TL'den az aralığından başlamaktadır.


Sera Park & Cafe kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Sera Park & Cafe 100 kişiden 625 kişiye kadar yemekli hizmet, 100 kişiden 625 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.


Sera Park & Cafe düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Sera Park & Cafe düğününüz için yemek servisi, fotoğrafçı getirme i̇mkanı ve catering firması getirme i̇mkanı sunmaktadır.


Sera Park & Cafe düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Sera Park & Cafe düğün dışında parti, açılışlar, mezuniyet törenleri, doğum günü, davet ve resepsiyon, bayi toplantısı, nişan, baby shower ve kurumsal etkinlikler hizmeti vermektedir.

Tüm Sorular

Sera Park & Cafe Hakkında

Hayatınızın en özel anlarını, muhteşem bir organizasyon ile sonsuzluğa taşımak ister misiniz? Denize sıfır konumumuz, birbirinden özel hizmetlerimiz ve tecrübeli ekimiz ile size hayallerinizdeki düğünü yaşatmak için buradayız.

Şimdi düşünün; deniz kenarında, çim zeminli muhteşem bir etkinlik alanı. Masa ve sandalye düzeninden süslemeye kadar her detay sizin istekleriniz dikkate alarak hazırlanmış. Yanı başınızda en sevdikleriniz ve harika anılar biriktireceğiniz kusursuz bir eğlence. Merak etmeyin söylediğimiz her şeye Sera Park Cafe Çanakkale ayrıcalığıyla sahip olacaksınız!

Düğün gününüzün sizin için ne kadar önemli olduğunu biliyoruz ve bu süreçte çok yorulduğunuzun da farkındayız. Bu yüzden ihtiyaçlarınızla yakından ilgileniyor, yaratıcı çözümler üretiyor ve organizasyonunuzu stresiz bir şekilde geçirmeniz için elinizdeki tüm imkânları kullanmaktan çekinmiyoruz. 750 kişiye kadar misafirinizi rahatlıkla ağırlayabileceğimiz kır bahçemiz dışında 350 kişilik kapalı alanımız da bulunuyor. Her iki etkinlik alanımızda da dilediğiniz konseptte süslemeler yapabiliyoruz. Üstelik isterseniz gelin buketinizi de belirlediğimiz konseptte göre hazırlayabiliriz.

‘’Peki ya müzik?’’ dediğinizi duyar gibiyiz! Merak etmeyin, sizin için unutulmayacak kadar güzel bir eğlence hazırladık! Hem de son teknolojiyle üretilmiş ışık ve ses sistemleri kullanarak. Özel olarak hazırladığımız pist alanının da yeterli büyüklükte olduğunu rahatlıkla söyleyebiliriz. Burada sevdiklerinizle birlikte doyasıya dans edebilir, bu eşsiz gecenin tadını sonuna kadar çıkarabilirsiniz.

Zarif detaylar kullanılarak hazırlayacağımız açık veya kapalı alanlarımız, özel lezzetleri sunacağımız yemek menülerimiz ve profesyonel ekibimizin sihirli ellerinden çıkan kusursuz bir organizasyon. Bu hizmetlere sahip olmak için daha neyi bekliyorsunuz?

Sera Park Cafe Çanakkale Merkez/Çanakkale hakkında daha fazla bilgi almak ve fiyatlarımızı öğrenmek için sayfanın üst kısmında bulunan ‘’Ücretsiz fiyat teklifi al!’’ formunu doldurabilirsiniz. Form dışında sayfadaki telefon numarası üzerinden ve mail yoluyla da bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Ekiple Tanışın

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.