Otantik Bahçe

E-posta Gönder

Otantik Bahçe Genel Özellikler

 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)

  50-100 TL

 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)

  50-80 TL

 • Kapasite

  200-300

 • Aksesuar Kiralama

Otantik Bahçe Sıkça Sorulan Sorular

 • Otantik Bahçe kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

  Otantik Bahçe kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı Minimum 50-80 TL aralığından başlamaktadır.Otantik Bahçe kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 50-100 TL aralığından başlamaktadır.


 • Otantik Bahçe kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

  Otantik Bahçe kına ve bekarlığa veda için maksimum 200-300 kişilik kapasiteye sahiptir.


 • Sağladığınız Hizmet İçeriği

  Kına süslemesi

Otantik Bahçe Hakkında

Yalova’da sevdikleriniz ile geçireceğiniz eğlenceli bir kına gecesi kutlaması için Otantik Bahçe’ye davetlisiniz!

Uzun yıllardan beri mekânımıza gelen misafirlerimizi hep memnuniyet içinde uğurladık. Bunda en büyük pay Otantik Bahçe’nin kaliteli hizmet anlayışı ve sahip olduğumuz güler yüzlü ekibimiz. Bu ekip sayesinde Otantik Bahçe Yalova’nın en gözde mekânlarından biri haline geldi. Titiz çalışma anlayışımız sayesinde elde ettiğimiz bu itibarımızı korumayı başarıyoruz. Kına geceleri genellikle düğün salonlarında gerçekleştiriliyor. Siz sınırların dışına çıkmayı ve bahçemizde açık bir alanda bu kutlamayı gerçekleştirmek isterseniz misafirleriniz ile oldukça eğleneceğinizden şüphemiz yok!

Kına gecenizi düzenlemeden önce organizasyon sorumlumuz ile iletişime geçerek organizasyona dair tüm fikir ve isteklerinizi iletebilirsiniz. Yıllardan beri hayalini kurduğunuz gecelerin tam da istediğiniz gibi gerçekleşmesi sizin için olduğu kadar bizim için de önemli. Bu sebeple hayallerinizi en iyi şekilde hayata geçirmek adına titiz çalışmalar gerçekleştiriyoruz. İstediğiniz ortama uygun kına süslemeleri ve dekorasyonları ile mekânımızı hazırlıyoruz. Sonrasında geceye katılacak davetli sayısına göre oturma düzenini ayarlıyoruz. Bu düzeni ayarladıktan sonra masa ve sandalyeleri de gecenin konseptine uygun bir şekilde süslüyoruz. Sonrasında ise kına gecesi organizasyonlarının en önemli unsuru olan kına tahtı ve cibinliğini dizayn ederek mekânımıza getiriyoruz. Tüm bu detayları belirli bir konsept dahilinde düzenleme olanağına sahibiz. Örneğin Roman konseptinde bir gece düzenlemek isterseniz farklı renklerde tüllerle bezeli kına tahtı ve cibinliğini görünüm olarak tamamlayan dekor ve süslemeler kullanıyoruz.

Kına gecenizi bir bahçede düzenlemek istiyorsanız ve bu organizasyon için Otantik Bahçe’yi tercih ediyorsanız bize ulaşmak için yapmanız gereken şu! Sayfanın üst kısmında bulunan Otantik Bahçe Yalova iletişim formunu eksiksiz olarak doldurarak ‘’Ücretsiz fiyat teklifi al’’ butonu yardımıyla bizimle irtibata geçebilirsiniz!

Ekiple Tanışın

 • İşletme Müdürü

İletişim

 • Adres:

  otantik bahçe safran köyü Yalova

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Otantik Bahçe Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.