Kına ve Bekarlığa Veda Mekan Yalova

Turuncu Cafe & Bistro

 • Kapasite
  100 - 450 Kişi

 • Min. Fiyat
  250 TL'den az
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir kına mekanı istediğini anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına mekanından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Turuncu Cafe & Bistro Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
250 TL'den az
Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)
250 TL'den az

Turuncu Cafe & Bistro Kapasite

Yemekli
Min. 100 - Maks. 450
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 450

Turuncu Cafe & Bistro Özellikler

Aksesuar Kiralama
Evet

Turuncu Cafe & Bistro Sıkça Sorulan Sorular

Turuncu Cafe & Bistro kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Turuncu Cafe & Bistro kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı minimum 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.Turuncu Cafe & Bistro kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.

Turuncu Cafe & Bistro kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Turuncu Cafe & Bistro kına ve bekarlığa veda için maksimum 400-500 kişilik kapasiteye sahiptir.

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Davul show

Turuncu Cafe & Bistro Hakkında

Eğlenceli bir organizasyonla kına gecenizi kır bahçesinde gerçekleştirmek ne dersiniz? O zaman sizi Turuncu Cafe ve Bistro’ya davet ediyoruz. Kültürümüzün en güzel yansıması olan kına gecelerine düğün kadar değer veriyoruz. Son zamanlarda konsept olarak kutlanan hem hüznü hem de mutluluğu bir arada yaşayacağınız bu özel günde size kır bahçemizi tahsis ediyoruz. Günlük olarak restoran işletmeciliği yapıyor misafirlerimize farklı bir lezzet deneyimi yaşatıyoruz. Bunun dışında yemyeşil kır alan ve kapalı alanımızda düğün, kına, nişan, doğum günü ve baby shower gibi organizasyonlara ev sahipliği yapıyoruz.

Kına gecesi organizasyonunuzu nasıl mı planlıyoruz?

-Organizasyon gerçekleştireceğiniz mevsime uygun olarak kır bahçemizi tercih edebilir, açık alanda rüzgârın esintisine karşı ferah bir kutlama gerçekleştirebilirsiniz. Nasıl bir kutlama gerçekleştirmek istediğini öğreniyor bu anlamda tecrübeli olduğumuzdan dolayı size danışmanlık yapıyoruz.
-Davetli sayınıza uygun olarak masa ve sandalyelerin yerleşim planını oluşturuyoruz. Oyun pistine geniş bir alan yaratarak kalabalık olsanız dahi rahat bir şekilde eğlenebilmenizi sağlıyoruz.
-Kına gecenizi konsept bir organizasyonla geçirmek istiyorsanız, organizasyon firmalarından kaftan ve bindallınıza uygun renk tonlarında kına tahtı temin ediyor, konsepte uygun dekorlarla alanımızı hazır hale getiriyoruz.
-Masa ve sandalye giydirmelerinde renk alternatifleri sunuyor en çok tercih edilen pembe, mor ve kırmızı renk tonlarında süslemeler yapıyoruz.
-Geniş repertuvara sahip müzisyen ve orkestrayla çalışıyor kutlamanızın eğlenceli geçmesini sağlıyoruz. Dilerseniz davul şov gösterisiyle de eğlencenize eğlence katabiliyoruz.

Yalova kına gecesi mekânları arasında çiftler tarafından tercih edilen bir adresiz. Konum itibarı ile şehir merkezinde bulunduğumuzdan dolayı size ve davetlilerinize ulaşım kolaylığı sağlıyoruz. Siz de hizmetlerimiz hakkında daha kapsamlı bilgiye ulaşmak istiyorsanız sayfanın üst kısmında bulunan iletişim formunu eksiksiz doldurup ‘’Ücretsiz teklif al’’ butonuna tıklayarak bizime kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Ekiple Tanışın


İletişim

 • Adres:

  M. Alparslan Karabulut Bulvarı Kaytazdere, Yalova,

 • Haritadaki Konumu

  Turuncu Cafe & Bistro Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.