Kına ve Bekarlığa Veda Mekan Yalova

Thermalium Wellness & Spa Hotel by Vima

 • Kapasite
  100 - 350 Kişi

 • Min. Fiyat
  750 - 1.000 TL
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Nasıl bir kına mekanı istediğini anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına mekanından fiyat teklifi göndersin!

Thermalium Wellness & Spa Hotel by Vima Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
750 - 1.000 TL
Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)
1.500 - 2.000 TL

Thermalium Wellness & Spa Hotel by Vima Kapasite

Yemekli
Min. 100 - Maks. 350
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 350

Thermalium Wellness & Spa Hotel by Vima Özellikler

Aksesuar Kiralama
Evet

Thermalium Wellness & Spa Hotel by Vima Sıkça Sorulan Sorular

Thermalium Wellness & Spa Hotel by Vima kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Thermalium Wellness & Spa Hotel by Vima kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı minimum 1.500 - 2.000 TL aralığından başlamaktadır.Thermalium Wellness & Spa Hotel by Vima kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 750 - 1.000 TL aralığından başlamaktadır.

Thermalium Wellness & Spa Hotel by Vima kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Thermalium Welness Park Hotel kına ve bekarlığa veda için maksimum 500-750 kişilik kapasiteye sahiptir.

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Kına ekibi, Kına müziği, Kına süslemesi

Thermalium Wellness & Spa Hotel by Vima Hakkında

Kına ve bekârlığa veda partinizi göl ve doğa manzarası eşliğinde muhteşem bir organizasyonla taçlandırmaya ne dersiniz?

Thermalium Welness Park Hotel Yalova olarak pozitif enerjimiz ve profesyonel ekibimizle birlikte hayallerinizdeki organizasyonu gerçeğe dönüştürüyoruz. Yalova’nın Termal ilçesinde yeşilin bütün rengine hâkim olan ormanın içinde faaliyet gösteriyoruz. Şehrin gürültüsünden uzakta, doğanın tam da kalbinde konaklamak hem de şifalı termal su ile sağlıklarına katkıda bulunak isteyen misafirlerimizin tercih ettiği adreslerden biriyiz.

-Organizasyonlarınızı gerçekleştirebileceğiniz şık dekor edilmiş ihtişamlı balo salonumuz ve göl manzarasına hâkim havuz başında bulunan alanımızı size özel olarak istediğiniz konseptte hazırlayabiliyoruz. Davet alanlarımız oldukça geniş olduğundan dolayı kalabalık organizasyonlarınızı da bizim ev sahipliğimizde gerçekleştirebileceksiniz.

-Davetli sayınıza ve organizasyon gerçekleştireceğiniz mevsime uygun olarak istediğiniz davet alanını seçebiliyorsunuz. Masa ve sandalye seçeneklerimizde alternatifler sunuyor, yuvarlak ve dikdörtgen masalarla alanımızı hazırlıyoruz.

-Hayallerinizi sınırlandırmanıza izin vermiyoruz. Nasıl bir kına organizasyonu gerçekleştirmek istiyorsanız, temanıza uygun olarak davet alanlarımızı süsleyebiliyoruz. Masa ve sandalye giydirmesinde, kına tahtı, kına süslemeleri, mekân girişine konulan misafir karşılama panosu gibi ekipmanları temin edebiliyoruz.

-Yemekli bir organizasyon gerçekleştirmek istiyorsanız otelimizin profesyonel ve deneyimli aşçıları aracılığıyla size özel menüler oluşturuyoruz. Otelimizde en önem verdiğimiz detaylardan biri de yemeklerde ve içeceklerde kaliteli ürünler kullanmaktır.

-Eğlenceli şarkılar eşliğinde keyifli bir organizasyon gerçekleştirebilmeniz adına deneyimli müzisyen ve orkestrayla anlaşıyoruz. Kına gecelerinin ve özel organizasyonlarının en önem verilmesi gereklerden biridir müzik seçimi. Biz de sevdiğiniz ve eğlenceli şarkılar eşliğinde oynamaya doyamayacağınız bir gün geçirmenizi sağlıyoruz.

Thermalium Welness Park Hotel Yalova iletişim bilgisine sayfa üzerinden ulaşarak hizmetlerimiz hakkında daha kapsamlı bilgiye sahip olabileceksiniz. Sayfanın üst kısmında bulunan iletişim formunu eksiksiz doldurup ‘’Ücretsiz teklif al’’ butonuna tıklayarak bizimle kolaylıkla iletişime geçebileceksiniz.

Ekiple Tanışın

İletişim

 • Adres:

  Dr. Asuman Bey Cad. No:84/A Termal / Yalova

 • Haritadaki Konumu

  Thermalium Wellness & Spa Hotel by Vima Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.