Thermalium Wellness & Spa Hotel by Vima

E-posta Gönder

 • Termal, Yalova. Haritada Gör

 • Hızlı firma 24 saat içinde cevap veriyorlar

Thermalium Wellness & Spa Hotel by Vima Genel Özellikler

 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)

  150-200 TL

 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)

  200-400 TL

 • Kapasite

  300-400

 • Aksesuar Kiralama

Thermalium Wellness & Spa Hotel by Vima Sıkça Sorulan Sorular

 • Thermalium Wellness & Spa Hotel by Vima kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

  Thermalium Welness Park Hotel kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı Minimum 30-50 TL aralığından başlamaktadır.Thermalium Welness Park Hotel kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 50 TL'den az aralığından başlamaktadır.


 • Thermalium Wellness & Spa Hotel by Vima kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

  Thermalium Welness Park Hotel kına ve bekarlığa veda için maksimum 500-750 kişilik kapasiteye sahiptir.


 • Sağladığınız Hizmet İçeriği

  Kına ekibi, Kına müziği, Kına süslemesi

Thermalium Wellness & Spa Hotel by Vima Hakkında

Kına ve bekârlığa veda partinizi göl ve doğa manzarası eşliğinde muhteşem bir organizasyonla taçlandırmaya ne dersiniz?

Thermalium Welness Park Hotel Yalova olarak pozitif enerjimiz ve profesyonel ekibimizle birlikte hayallerinizdeki organizasyonu gerçeğe dönüştürüyoruz. Yalova’nın Termal ilçesinde yeşilin bütün rengine hâkim olan ormanın içinde faaliyet gösteriyoruz. Şehrin gürültüsünden uzakta, doğanın tam da kalbinde konaklamak hem de şifalı termal su ile sağlıklarına katkıda bulunak isteyen misafirlerimizin tercih ettiği adreslerden biriyiz.

-Organizasyonlarınızı gerçekleştirebileceğiniz şık dekor edilmiş ihtişamlı balo salonumuz ve göl manzarasına hâkim havuz başında bulunan alanımızı size özel olarak istediğiniz konseptte hazırlayabiliyoruz. Davet alanlarımız oldukça geniş olduğundan dolayı kalabalık organizasyonlarınızı da bizim ev sahipliğimizde gerçekleştirebileceksiniz.

-Davetli sayınıza ve organizasyon gerçekleştireceğiniz mevsime uygun olarak istediğiniz davet alanını seçebiliyorsunuz. Masa ve sandalye seçeneklerimizde alternatifler sunuyor, yuvarlak ve dikdörtgen masalarla alanımızı hazırlıyoruz.

-Hayallerinizi sınırlandırmanıza izin vermiyoruz. Nasıl bir kına organizasyonu gerçekleştirmek istiyorsanız, temanıza uygun olarak davet alanlarımızı süsleyebiliyoruz. Masa ve sandalye giydirmesinde, kına tahtı, kına süslemeleri, mekân girişine konulan misafir karşılama panosu gibi ekipmanları temin edebiliyoruz.

-Yemekli bir organizasyon gerçekleştirmek istiyorsanız otelimizin profesyonel ve deneyimli aşçıları aracılığıyla size özel menüler oluşturuyoruz. Otelimizde en önem verdiğimiz detaylardan biri de yemeklerde ve içeceklerde kaliteli ürünler kullanmaktır.

-Eğlenceli şarkılar eşliğinde keyifli bir organizasyon gerçekleştirebilmeniz adına deneyimli müzisyen ve orkestrayla anlaşıyoruz. Kına gecelerinin ve özel organizasyonlarının en önem verilmesi gereklerden biridir müzik seçimi. Biz de sevdiğiniz ve eğlenceli şarkılar eşliğinde oynamaya doyamayacağınız bir gün geçirmenizi sağlıyoruz.

Thermalium Welness Park Hotel Yalova iletişim bilgisine sayfa üzerinden ulaşarak hizmetlerimiz hakkında daha kapsamlı bilgiye sahip olabileceksiniz. Sayfanın üst kısmında bulunan iletişim formunu eksiksiz doldurup ‘’Ücretsiz teklif al’’ butonuna tıklayarak bizimle kolaylıkla iletişime geçebileceksiniz.

Ekiple Tanışın

İletişim

 • Adres:

  Dr. Asuman Bey Cad. No:84/A Termal / Yalova

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Thermalium Wellness & Spa Hotel by Vima Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.