Helenapolis Otel

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Helenapolis Otel - Kına ve Bekarlığa Veda Mekan
Yemekli
Min. 100 - Maks. 250
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 250

Helenapolis Otel Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
100 TL'den Az
Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)
100 TL'den Az

Helenapolis Otel Genel Özellikler

Aksesuar Kiralama
Evet

Helenapolis Otel Sıkça Sorulan Sorular

Helenapolis Otel kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Helenapolis Otel kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı minimum 100 TL'den Az aralığından başlamaktadır.Helenapolis Otel kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 100 TL'den Az aralığından başlamaktadır.


Helenapolis Otel kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Helenapolis Otel kına ve bekarlığa veda için maksimum 200-300 kişilik kapasiteye sahiptir.


Sağladığınız Hizmet İçeriği

Davul show, Hint kınası, Kına ekibi, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni

Helenapolis Otel Hakkında

Pozitif enerjimiz ile kına gecesi organizasyonunuza neşe katmaya hazırız. Helenapolis Otel Altınova olarak profesyonel ve deneyimli kadromuzla birlikte Yalova’da faaliyet gösteriyoruz. Türk misafirperverliğine özgü sıcak ev sahipliğini, huzur ve konforu bulabileceğiniz bir adresiz. Günlük hizmet akışımızda konaklama üzerine faaliyet gösteriyor, bunun dışında birbirinden farklı tarz ve kapasitede olan davet alanlarımızda özel organizasyonlar düzenliyoruz. Ev sahipliği yaptığımız organizasyonlardan bahsedecek olursak; düğün, kına ve bekârlığa veda partisi, nikâh töreni sonrası ailenizle birlikte kutlama yemeği organizasyonu, nişan kutlaması, doğum günü, kurumsal etkinlik ve eğlenceler başta olmak üzere bütün toplu organizasyonlarınızı eğlenceli bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Modern ve şık tasarımı ile göz kamaştıran davet alanlarımızdan bahsedelim size. 100 kişilik butik bir kutlama gerçekleştirmek istiyorsanız yıldızların altında, rüzgârın esintisini hissedebileceğiniz etrafı açılır kapanız cam sistemiyle çevrili teras katımıza kutlama yapabilirsiniz. Ya da 300 kişi kapasiteli modern tasarımı ile dikkatinizi çekecek Helenapolis Balo Salonunda özel davetlerinizi keyifli bir şekilde gerçekleştirebileceksiniz.

Kına ve bekârlığa veda partisi organizasyonlarınızı konsept bir şekilde kutlamak istiyorsanız davet alanını ışıl ışıl dekor ve aksesuarlarla süslüyoruz. Anlaşmalı olduğumuz ya da sizin anlaşacağınız organizasyon firmalarından kına tahtı, kına tepsisi ve merasiminde kullanılan aksesuarlarını temin ediyoruz.

Yemekli bir organizasyon gerçekleştirmek istiyorsanız otelimizin profesyonel aşçıları tarafından yönlendirilerek her damak zevkine uygun yemeklerle davetinizi gerçekleştirebileceksiniz. Davet öncesi 3 kişilik test yemeği imkânı tanıyor, böylelikle lezzetlerin tadına bakabilecek, beğenmezseniz değiştirebileceksiniz.

Helenapolis Otel Altınova iletişim numarasına sayfa üzerinden ulaşarak organizasyonlarda verdiğimiz diğer hizmetler hakkında kapsamlı bilgiye sahip olabilirsiniz. Yapmanız gerekenler oldukça basit. Sayfanın üst kısmında bulunan iletişim formunu eksiksiz doldurup ‘’Ücretsiz teklif al’’ butonuna tıklayarak bizimle kolaylıkla iletişime geçebileceksiniz.

Ekiple Tanışın

  • Genel Müdür

İletişim

  • Adres:

    Cumhuriyet Mah. Merkez Işıklar Yanı No:33 Altınova / YALOVA

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Helenapolis Otel Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.