Atlantis Havuz & Cafe Bar

E-posta Gönder

Atlantis Havuz & Cafe Bar Genel Özellikler

 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)

  50 TL'den az

 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)

  30-50 TL

 • Kapasite

  400-500

 • Aksesuar Kiralama

Atlantis Havuz & Cafe Bar Sıkça Sorulan Sorular

 • Atlantis Havuz & Cafe Bar kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

  Atlantis Havuz & Cafe Bar kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı Minimum 30-50 TL aralığından başlamaktadır.Atlantis Havuz & Cafe Bar kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 50 TL'den az aralığından başlamaktadır.


 • Atlantis Havuz & Cafe Bar kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

  Atlantis Havuz & Cafe Bar kına ve bekarlığa veda için maksimum 400-500 kişilik kapasiteye sahiptir.


 • Sağladığınız Hizmet İçeriği

  Davul show, Dilek feneri, Hint kınası, Kına ekibi, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni

Atlantis Havuz & Cafe Bar Hakkında

Kına ve bekârlığa veda partinizi konsept bir eğlenceyle kutlamak istiyorsanız sizi Atlantis Havuz Çınarcık Yalova’ya davet ediyoruz. Yıllar geçse de unutamayacağınız bir organizasyonla, kültürümüzün en güzel yansıması olan kına gecenizi eğlenceli bir şekilde kutlayabileceksiniz. Profesyonel ve deneyimli ekibimizle birlikte özel günlerinizde kusursuz bir hizmet anlamanız için disiplinli bir şekilde çalışıyoruz.

Havuz başında bahar ve yaz mevsimlerinde keyifli bir kutlama yapabileceksiniz. Davet alanımız oldukça geniştir ve bu yüzden kalabalık organizasyonlar için tercih edilen adreslerden biri olma özelliği taşıyoruz. Havuz başınızı size tahsis ediyor, kına geceniz özenle süslüyoruz.

Hizmetlerimizden detaylı olarak bahsedelim size.

-Kına gecenizde belirlediğini konseptle uyum içerisinde olan süslemelerle havuz başını baştan yaratıyoruz.
-Öncelikle masa ve sandalye giydirmelerinde renk alternatifleri sunuyoruz. Kına gecelerinde en çok tercih edilen kırmızı rengini tercih edebilirsiniz. Masa üstlerine şamdan ve mumluklar yerleştirerek şık bir görünüme kavuşturuyoruz.
-Kına gecelerinin en güzel dekoru olarak adlandırdığımız kına tahtını havuzun kenarında bulunan çim alanımıza yerleştiriyor, üstünü tül cibinik ve etrafını da minderlerle süslüyoruz.
-Geniş repertuvara sahip müzisyen ve orkestrayla anlaşıyor, Eğlenceli kına müzikleriyle unutulmaz bir gün geçireceksiniz. Farklı bir eğlence geçirmek istiyorsanız size özel dans gösterileri sergileyen kına ekibiyle de anlaşabiliyoruz. Ayrıca davul şov hizmeti vererek eğlencenizi ikiye katlıyoruz.
-Kına ve bekârlığa veda partilerinden farklı olarak düğün, nişan kutlamaları, kurumsal etkinlik ve eğlencelerine de ev sahipliği yapıyor, kusursuz bir gün geçirmenizi sağlıyoruz

Yalova Atlantis Havuz olarak siz de bu özel eğlenceyi açık alanda, havuz başında şölen tadında bir organizasyonla gerçekleştirmek istiyorsanız hizmet detaylarımız için sayfanın üst kısmında bulunan iletişim formunu eksiksiz doldurup ‘’Ücretsiz teklif al’’ butonuna tıklayarak bizimle kolaylıkla iletişime geçebileceksiniz.

Ekiple Tanışın

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.