Onlar Alabalık Restaurant

E-posta Gönder

Onlar Alabalık Restaurant Genel Özellikler

 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)

  50-100 TL

 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)

  50-80 TL

 • Kapasite

  200-300

 • Aksesuar Kiralama

Onlar Alabalık Restaurant Sıkça Sorulan Sorular

 • Onlar Alabalık Restaurant kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

  Onlar Alabalık Restaurant kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı Minimum 50-80 TL aralığından başlamaktadır.Onlar Alabalık Restaurant kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 50-100 TL aralığından başlamaktadır.


 • Onlar Alabalık Restaurant kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

  Onlar Alabalık Restaurant kına ve bekarlığa veda için maksimum 200-300 kişilik kapasiteye sahiptir.


 • Sağladığınız Hizmet İçeriği

  Bindallı / Kaftan, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi

Onlar Alabalık Restaurant Hakkında

Yıllar boyunca hafızalarda yer edecek bir gecede eğlenceyi doruklarda yaşayacağınız kına gecesi organizasyonu için Onlar Alabalık Restaurant’a davetlisiniz!

Düğününüz öncesinde kültürümüzün en önemli geleneklerinden biri olan kına gecesi organizasyonunuz için tüm isteklerinizi yerine getiriyoruz. Uzun yıllardır kına gecesi, düğün, nişan ve doğum günü organizasyonları düzenliyoruz. Bu tecrübemiz ile en güzel geceleri düzenleme konusunda kendimize güveniyoruz. Her türlü konforunuzu düşündüğümüz doğa ile iç içe bir ortamda geçireceğiniz vakitten keyif alacağınıza eminiz! Yeşil bahçemizde kuş cıvıltıları eşliğinde başlayan gecede oldukça eğlenceli ve duygusal anlar sizi bekliyor.

Kına geceniz öncesinde rezervasyon yaptırmak için organizasyon sorumlumuz ile iletişime geçebilirsiniz. Bu süreçte rezervasyonunuzu yaptıktan sonra kına gecenizde hâkim olmasını istediğiniz atmosfere en uygun dekor ve süslemeleri bir araya getiriyoruz. Bildiğiniz gibi kına geceleri pek çok farklı konseptte düzenlenebilen organizasyonlar. Bu konseptler arasından hangisini tercih ederseniz bu ortamı yaratmak adına hazırlıklarımızı yapıyoruz. Örneğin prenses konseptinde bir kına gecesi düzenlemek istiyorsanız kına tahtı ve cibinliği, kına minderleri ve bindallı gibi kına gecelerinin en önemli dekorlarında pembe ve tonlarını kullanıyoruz. Böylece yeşillikler arasında pembe bir masalı andıran bir geceye sahip oluyorsunuz. Yalova kına gecesi mekanları içinde bizi ön plana çıkaran en önemli özelliklerimizden biri de bu konseptleri en iyi şekilde uyguluyor olmamız. Kısacası davetinize dair hayal ettiğiniz tüm detayların hayata geçtiği bir gece için bizi tercih edebilirsiniz.

Mutlu gecenizde unutulmaz bir eğlence yaşamak için Onlar Alabalık Restaurant’ı tercih ediyorsanız ve Yalova kına gecesi organizasyon fiyatları arasında en uygun olanları öğrenmek istiyorsanız yapmanız gereken basit. Sayfanın üst kısmında bulunan iletişim formunu eksiksiz olarak doldurarak ‘’Ücretsiz teklif al’’ butonu yardımıyla bize ulaşabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi

İletişim

 • Adres:

  Soğucak Kalıcı Konutlar Altı. Yalova

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Onlar Alabalık Restaurant Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.