Yıldız Düğün Salonu

E-posta Gönder

Yıldız Düğün Salonu Fiyatlandırma

 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)

  100 TL'den Az

Yıldız Düğün Salonu Kapasite

 • Kapasite

  300-400

Yıldız Düğün Salonu Genel Özellikler

 • Aksesuar Kiralama

Yıldız Düğün Salonu Sıkça Sorulan Sorular

 • Yıldız Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

  Yıldız Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 100 TL'den Az aralığından başlamaktadır.


 • Yıldız Düğün Salonu kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

  Yıldız Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda için maksimum 300-400 kişilik kapasiteye sahiptir.


 • Sağladığınız Hizmet İçeriği

  Kına müziği, Kına süslemesi, Kına töreni

Yıldız Düğün Salonu Hakkında

Yıllardır sayısız çiftin hayallerini gerçekleştiren Yıldız Düğün Salonu Tekirdağ adresinde organizasyonlarınızı düzelemeye devam ediyor…

Her çiftimiz özeldir ve organizasyonları da benzersiz olmalı diye düşünerek farklı konseptler yarattığımız salonumuzda gecenizin her anı özel olacak!

Nasıl mı?

Size özel tasarlanacak olan gecenize adeta bir misafir gibi gelmeniz için bütün detaylar sizin için düşünülerek tasarlanacak.

Beyaz üzerine desenli giydirmeler ile düzenlenen dikdörtgen şeklindeki masalarımız konuklarınızın sayısına göre düzenleniyor. Ardından ise altın sarısı aksesuarlar ile şık bir şekilde dekore ediliyor. Görsel bir şölen yaratmak adına organizasyon sorumlumuz salonumuzu tasarlıyor.

Çiftimizin konseptine uygun olacak aksesuar ve renk tercihleri ile de salonumuz özelleştiriliyor. Salonumuzda gerçekleştirdiğimiz düğün, nişan, nikah törenleri ve kına gecesi organizasyonlarından her biri için farklı alternatiflerimiz bulunuyor. Ayrıca çiftlerimize ve bütçelerine uygun olabilecek düğün ve kına paketlerimiz de bulunuyor!

Yemekli ve yemeksiz organizasyonlar düzenleme şansınız da oluyor. Çiftimizin damak tadına göre seçtikleri özel lezzetler konuklarına şık sunumlar ile servis ediliyor. Tabii ki yemeksiz organizasyonlarınız için ikram ve atıştırmalıklar da hazırlıyoruz. Kutlama törenleriniz için pasta kesiminizi de gerçekleştiriyoruz. Kına törenleriniz de ise konuklarınıza kuru kına dağıtabiliyoruz.

Eşsiz bir kına gecesini her gelinin hayal ettiğini de bildiğimiz için çiftimize özel bir kına köşesi de tasarlıyoruz. Gelin hanım için özel bir kına tahtı ve kına cibinliği ile salonumuzun baş köşesine konumlandırıyoruz!

Ek hizmetler ve kına malzemeleri için çözüm ortaklarımızdan destek alıyoruz! Kına resitalinizin vazgeçilmezinin geleneksel kına gecesi müziklerinden fazlası olduğunu da biliyoruz. Bu yüzden müzik grubumuz gecenize renk katacak geniş bir repertuar ile sizlere eşlik ediyor.

Sizin de Yıldız Düğün Salonu ayrıcalıkları ile özel organizasyonlarınızı düzenlemek bizi mutlu eder! Tercihinizi yapmak için bir de formu doldurarak bizimle iletişime geçebilirsiniz…

Ekiple Tanışın

 • İşletme Müdürü

İletişim

 • Adres:

  Şeyhsinan mah. Ruşenler Sok. N:32/C Tekirdağ/Çorlu

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Yıldız Düğün Salonu Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.