Yıldız Düğün Salonu

E-posta Gönder

Kına ve Bekarlığa Veda Mekan

Kategori

300-400

Kapasite

50 TL'den az

Min. Fiyat

Çorlu, Tekirdağ

Lokasyon

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Nasıl bir kına mekanı istediğini anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına mekanından fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu) 50 TL'den az
  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi) 10-30 TL
  • Kapasite 300-400
  • Aksesuar Kiralama

Sorular

  • Sağladığınız Hizmet İçeriği Kına müziği, Kına süslemesi, Kına töreni

Önerilen Firmalar

Park Düğün Salonu
12

Çorlu

Park Düğün Salonu

500-750
50 TL'den az
Yeniçağ Düğün Salonu
12

Çorlu

Yeniçağ Düğün Salonu

400-500
50 TL'den az
Kayalar Düğün Salonu
8

Çorlu

Kayalar Düğün Salonu

500-750
50 TL'den az

Hakkında

Yıllardır sayısız çiftin hayallerini gerçekleştiren Yıldız Düğün Salonu Tekirdağ adresinde organizasyonlarınızı düzelemeye devam ediyor…

Her çiftimiz özeldir ve organizasyonları da benzersiz olmalı diye düşünerek farklı konseptler yarattığımız salonumuzda gecenizin her anı özel olacak!

Nasıl mı?

Size özel tasarlanacak olan gecenize adeta bir misafir gibi gelmeniz için bütün detaylar sizin için düşünülerek tasarlanacak.

Beyaz üzerine desenli giydirmeler ile düzenlenen dikdörtgen şeklindeki masalarımız konuklarınızın sayısına göre düzenleniyor. Ardından ise altın sarısı aksesuarlar ile şık bir şekilde dekore ediliyor. Görsel bir şölen yaratmak adına organizasyon sorumlumuz salonumuzu tasarlıyor.

Çiftimizin konseptine uygun olacak aksesuar ve renk tercihleri ile de salonumuz özelleştiriliyor. Salonumuzda gerçekleştirdiğimiz düğün, nişan, nikah törenleri ve kına gecesi organizasyonlarından her biri için farklı alternatiflerimiz bulunuyor. Ayrıca çiftlerimize ve bütçelerine uygun olabilecek düğün ve kına paketlerimiz de bulunuyor!

Yemekli ve yemeksiz organizasyonlar düzenleme şansınız da oluyor. Çiftimizin damak tadına göre seçtikleri özel lezzetler konuklarına şık sunumlar ile servis ediliyor. Tabii ki yemeksiz organizasyonlarınız için ikram ve atıştırmalıklar da hazırlıyoruz. Kutlama törenleriniz için pasta kesiminizi de gerçekleştiriyoruz. Kına törenleriniz de ise konuklarınıza kuru kına dağıtabiliyoruz.

Eşsiz bir kına gecesini her gelinin hayal ettiğini de bildiğimiz için çiftimize özel bir kına köşesi de tasarlıyoruz. Gelin hanım için özel bir kına tahtı ve kına cibinliği ile salonumuzun baş köşesine konumlandırıyoruz!

Ek hizmetler ve kına malzemeleri için çözüm ortaklarımızdan destek alıyoruz! Kına resitalinizin vazgeçilmezinin geleneksel kına gecesi müziklerinden fazlası olduğunu da biliyoruz. Bu yüzden müzik grubumuz gecenize renk katacak geniş bir repertuar ile sizlere eşlik ediyor.

Sizin de Yıldız Düğün Salonu ayrıcalıkları ile özel organizasyonlarınızı düzenlemek bizi mutlu eder! Tercihinizi yapmak için bir de formu doldurarak bizimle iletişime geçebilirsiniz…

İletişim

Beyti Velioglu-güner bey

Güner Velioğlu

  • Adres: Şeyhsinan mah. Ruşenler Sok. N:32/C Tekirdağ/Çorlu

Yıldız Düğün Salonu Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!