Çerkezköy Tekirdağ Düğün Salonu

200 - 875 Kişi
750 - 1.000 TL

Süleymanpaşa Barbaros Bağ Evi

50 - 150 Kişi
1.500 - 2.000 TL

Süleymanpaşa Tekirdağ Yelken Restaurant

100 - 450 Kişi
250 - 500 TL

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Her yıl 400.000 çift, Düğün.com'da buldukları firmalarla anlaşıyor. Siz de hemen firmanızı ekleyin, işinizi katlayın!

Firmanızı Ekleyin

Kokteyl Şeklinde Düğün ve Nikah Organizasyonu

Kalabalık bir düğüne sahipseniz ya da düğün yerine yalnızca bir nikah ve sonrasında küçük bir kutlama organize etmek istiyorsanız kokteyl seçeneğini değerlendirebilirsiniz. Çok kalabalık bir düğün için kokteyl organize etmek hem bütçeniz hem de servis hızı açısından oldukça önemlidir. Nikah kokteyli seçeneği ise, büyük bir düğün organizasyonu fikrinden kaçan çiftler için adeta biçilmiş kaftan. Kokteyl mekanları olarak nikahınızın gerçekleştiği yerin balo salonunu veya nikah salonuna yakın restoran ya da otelleri tercih edebilirsiniz. Kokteyl seçeneğini snack atıştırmalıklarla sınırlandırabileceğiniz gibi kokteyl prolange seçeneğiyle de çeşitlendirebilirsiniz. Özellikle açık büfe menü seçeneği konuklarınızı oldukça memnun edebilir.

Tekirdağ’da Davet Mekanları İçin Düğün Fikirleri

Eğer yaz düğünü planlıyorsanız Tekirdağ davet alanları arasından deniz kenarında bulunan mekanları tercih edebilirsiniz. Deniz kenarı düğün organizasyonu temanızı denizyıldızlarından, deniz kabuklarından ve renkli taşlardan oluşturabilirsiniz. Ayrıca kokteyl daveti düşünüyorsanız atıştırmalıklarınızı deniz ürünlerinden seçebilir, masalara da balık fanusları koyarak misafirlerinizi şaşırtabilirsiniz. Düğün davetiyenizi deniz mavisi ve denizyıldızı figürlü yaptırarak, misafirlerinize onları nasıl bir düğünün beklediği konusunda küçük bir tüyo verebilirsiniz. Kış düğünü organize ediyorsanız da tarihi mekanlarda, restoranlarda, otellerde ya da balo salonlarında bir davet verebilirsiniz.

Çorlu’da davet mekanları ararken mevsim koşullarını, kriterlerinizi ve davet tercihinizi göz önünde bulundurarak seçim yapmayı unutmayın. Ayrıca firmalardan ücretsiz fiyat teklifi alarak da mekan seçiminizi daraltabilirsiniz.

Tüm İlçeler Kulüp ve Davet Alanları

Tüm Şehirler Kulüp ve Davet Alanları

  • Tekirdağ Kulüpler/Davet Alanları Fiyatları

    İlçe Kapasite Kişi Başı Fiyat Düğün Fiyatı
    Süleymanpaşa 200 1050 TL 210.000 TL
    Çerkezköy 550 900 TL 495.000 TL