Tekirdağ Kulüpler ve Davet Alanları

Tekirdağ'ın en iyi kulüp ve davet mekanları için doğru adres Düğün.com! Bir kaç tıkla davet mekanlarını inceleyebilir, açık ve kapalı alanlarına göz atabilir, fiyatları ile ilgili bilgi edinebilirsin.

Esnek sözleşme Asmalı Konak Davet ve Balo Salonu

Süleymanpaşa

Asmalı Konak Davet ve Balo Salonu

15 yılı aşkın süredir davet sektörünün organizasyon ve planlama alanlarında faaliyet gösteriyoruz. Bunca yıl içerisinde kazandığımız tecrübeler ve edindiğimiz bilgi birikimi sayesinde ustalaştık ve...

1 yorum

Kapasite

Min. Yemekli

35 1 1
İncele
Mostarpark

Çorlu

Mostarpark

Mostarpark’a hoş geldiniz! Çorlu’da düğün hazırlıklarına başladığınızda aklınıza ilk gelenler arasındayız, değil mi? Çünkü uzun yıllardır en özel davetlere ev sahipliği yapıyoruz. Üstelik bunu...

Kapasite

Min. Yemekli

%50 indirim 25 4
İncele

Diğer Firmalar

Firmanız Burada Yer Alsın.

Her yıl 300.000 çift, Düğün.com'da buldukları firmalarla anlaşıyor, siz de hemen firmanızı ekleyin, çiftlere firmanızı tanıtın!

Firmanı Ekle
Tüm İlçeler Kulüp ve Davet Alanları

Kokteyl Şeklinde Düğün ve Nikah Organizasyonu

Kalabalık bir düğüne sahipseniz ya da düğün yerine yalnızca bir nikah ve sonrasında küçük bir kutlama organize etmek istiyorsanız kokteyl seçeneğini değerlendirebilirsiniz. Çok kalabalık bir düğün için kokteyl organize etmek hem bütçeniz hem de servis hızı açısından oldukça önemlidir. Nikah kokteyli seçeneği ise, büyük bir düğün organizasyonu fikrinden kaçan çiftler için adeta biçilmiş kaftan. Kokteyl mekanları olarak nikahınızın gerçekleştiği yerin balo salonunu veya nikah salonuna yakın restoran ya da otelleri tercih edebilirsiniz. Kokteyl seçeneğini snack atıştırmalıklarla sınırlandırabileceğiniz gibi kokteyl prolange seçeneğiyle de çeşitlendirebilirsiniz. Özellikle açık büfe menü seçeneği konuklarınızı oldukça memnun edebilir.

Tekirdağ’da Davet Mekanları İçin Düğün Fikirleri

Eğer yaz düğünü planlıyorsanız Tekirdağ davet alanları arasından deniz kenarında bulunan mekanları tercih edebilirsiniz. Deniz kenarı düğün organizasyonu temanızı denizyıldızlarından, deniz kabuklarından ve renkli taşlardan oluşturabilirsiniz. Ayrıca kokteyl daveti düşünüyorsanız atıştırmalıklarınızı deniz ürünlerinden seçebilir, masalara da balık fanusları koyarak misafirlerinizi şaşırtabilirsiniz. Düğün davetiyenizi deniz mavisi ve denizyıldızı figürlü yaptırarak, misafirlerinize onları nasıl bir düğünün beklediği konusunda küçük bir tüyo verebilirsiniz. Kış düğünü organize ediyorsanız da tarihi mekanlarda, restoranlarda, otellerde ya da balo salonlarında bir davet verebilirsiniz.

Çorlu’da davet mekanları ararken mevsim koşullarını, kriterlerinizi ve davet tercihinizi göz önünde bulundurarak seçim yapmayı unutmayın. Ayrıca firmalardan ücretsiz fiyat teklifi alarak da mekan seçiminizi daraltabilirsiniz.