Tekirdağ Kulüpler ve Davet Alanları

Tekirdağ'ın en iyi kulüp ve davet mekanları için doğru adres Düğün.com! Bir kaç tıkla davet mekanlarını inceleyebilir, açık ve kapalı alanlarına göz atabilir, fiyatları ile ilgili bilgi edinebilirsin.

Firmanız Burada Yer Alsın.

Firmanız Burada Yer Alsın.

Binlerce Yeni Çifte Ulaşın!

Her yıl evlenen 3 çiftten 2'si, Düğün.com'da 50.000'in üzerinde firmayla tanışıyor. Siz de burada yerinizi alın, çiftlerle anlaşmaya başlayın!

Kokteyl Şeklinde Düğün ve Nikah Organizasyonu

Kalabalık bir düğüne sahipseniz ya da düğün yerine yalnızca bir nikah ve sonrasında küçük bir kutlama organize etmek istiyorsanız kokteyl seçeneğini değerlendirebilirsiniz. Çok kalabalık bir düğün için kokteyl organize etmek hem bütçeniz hem de servis hızı açısından oldukça önemlidir. Nikah kokteyli seçeneği ise, büyük bir düğün organizasyonu fikrinden kaçan çiftler için adeta biçilmiş kaftan. Kokteyl mekanları olarak nikahınızın gerçekleştiği yerin balo salonunu veya nikah salonuna yakın restoran ya da otelleri tercih edebilirsiniz. Kokteyl seçeneğini snack atıştırmalıklarla sınırlandırabileceğiniz gibi kokteyl prolange seçeneğiyle de çeşitlendirebilirsiniz. Özellikle açık büfe menü seçeneği konuklarınızı oldukça memnun edebilir.

Tekirdağ’da Davet Mekanları İçin Düğün Fikirleri

Eğer yaz düğünü planlıyorsanız Tekirdağ davet alanları arasından deniz kenarında bulunan mekanları tercih edebilirsiniz. Deniz kenarı düğün organizasyonu temanızı denizyıldızlarından, deniz kabuklarından ve renkli taşlardan oluşturabilirsiniz. Ayrıca kokteyl daveti düşünüyorsanız atıştırmalıklarınızı deniz ürünlerinden seçebilir, masalara da balık fanusları koyarak misafirlerinizi şaşırtabilirsiniz. Düğün davetiyenizi deniz mavisi ve denizyıldızı figürlü yaptırarak, misafirlerinize onları nasıl bir düğünün beklediği konusunda küçük bir tüyo verebilirsiniz. Kış düğünü organize ediyorsanız da tarihi mekanlarda, restoranlarda, otellerde ya da balo salonlarında bir davet verebilirsiniz.

Çorlu’da davet mekanları ararken mevsim koşullarını, kriterlerinizi ve davet tercihinizi göz önünde bulundurarak seçim yapmayı unutmayın. Ayrıca firmalardan ücretsiz fiyat teklifi alarak da mekan seçiminizi daraltabilirsiniz.

Tüm İlçeler Kulüp ve Davet Alanları

Tüm Şehirler Kulüp ve Davet Alanları

Tekirdağ Kulüpler/davet Alanları - Sıkça Sorulan Sorular