Yarasa Kollu Gelinlikler

Romantik ve nostaljik tasarımlardan hoşlanan gelin adaylarının ilgisini çekecek en şık yarasa kol gelinlik modelleri burada!

Romantik Vintage V yaka
ARW 19
Arus Weding

Model: ARW 19

5.000 TL - 7.000 TL

Klasik Sade Tarlatansız Kayık yaka
Vintage Yarasa Kol Gelinlik Modeli
 

Model: Vintage Yarasa Kol Gelinlik Modeli

 
Romantik V yaka
İşlemeli Tülden Yarasa Kollu Gelinlik Modeli
 

Model: İşlemeli Tülden Yarasa Kollu Gelinlik Modeli

 
Bohem V yaka
Kimono Tarzı Yarasa Kollu Gelinlik Modeli
 

Model: Kimono Tarzı Yarasa Kollu Gelinlik Modeli

 
Klasik Romantik İllüzyon yaka
İllüzyon Yakalı Yarasa Kol Gelinlik Modeli
 

Model: İllüzyon Yakalı Yarasa Kol Gelinlik Modeli

 
Romantik Klasik V yaka
Tül Yarasa Kollu Gelinlik Modeli
 

Model: Tül Yarasa Kollu Gelinlik Modeli

 
Modern Bohem Cesur Vintage V yaka
Bohem Yarasa Kol Gelinlik Modeli
 

Model: Bohem Yarasa Kol Gelinlik Modeli

 
Klasik Vintage Romantik V yaka
İşlemeli Tülden Yarasa Kollu Gelinlik Modeli
 

Model: İşlemeli Tülden Yarasa Kollu Gelinlik Modeli

 
Modern V yaka
Yarasa Kollu Balık Kesim Gelinlik Modeli
 

Model: Yarasa Kollu Balık Kesim Gelinlik Modeli

 
Klasik Sade Bisiklet yaka
Uzun Yarasa Kol Gelinlik Modeli
 

Model: Uzun Yarasa Kol Gelinlik Modeli

 
Klasik Romantik V yaka
Derin V Yakalı Yarasa Kollu Gelinlik Modeli
 

Model: Derin V Yakalı Yarasa Kollu Gelinlik Modeli

 
Sade Klasik
Saten Yarasa Kollu Gelinlik Modeli
 

Model: Saten Yarasa Kollu Gelinlik Modeli

 
Klasik Romantik İllüzyon yaka
İllüzyon Yakalı Yarasa Kollu Gelinlik Modeli
 

Model: İllüzyon Yakalı Yarasa Kollu Gelinlik Modeli

 
Vintage Bohem Tarlatansız Uzun gösteren Hakim yaka
2022 Costarellos Renkli Gelinlik
 

Model: 2022 Costarellos Renkli Gelinlik

 
Sade Modern V yaka
Balık Kesim Yarasa Kollu Gelinlik Modeli
 

Model: Balık Kesim Yarasa Kollu Gelinlik Modeli

 
Vintage Tarlatansız Modern Bisiklet yaka
Uzun Yarasa Kol Gelinlik Modeli
 

Model: Uzun Yarasa Kol Gelinlik Modeli

 
Romantik Görkemli Cesur V yaka
Derin V Yaka Prenses Model Gelinlik
 

Model: Derin V Yaka Prenses Model Gelinlik

 
Romantik Klasik Kare yaka
Omuz Dekolteli Yarasa Kollu Gelinlik Modeli
 

Model: Omuz Dekolteli Yarasa Kollu Gelinlik Modeli

 
Romantik İllüzyon yaka
Dantelli Yarasa Kollu Gelinlik Modeli
 

Model: Dantelli Yarasa Kollu Gelinlik Modeli

 
Klasik Romantik Sade V yaka
Dantel Yarasa Kollu Gelinlik Modeli
 

Model: Dantel Yarasa Kollu Gelinlik Modeli

 

Firmanız Burada Yer Alsın.

Her yıl evlenen 3 çiftten 2'si, Düğün.com'da 50.000'in üzerinde firmayla tanışıyor. Siz de burada yerinizi alın, çiftlerle anlaşmaya başlayın!

Firmanı Ekle
Tüm modeller

Yarasa Kol Gelinlik Nasıl Olur?

Yarasa kol gelinlik modelleri, özellikle romantik, nostaljik ve bohem tasarımlardan hoşlanan gelin adaylarının tercihi oluyor. Diğer gelinlik kol tiplerinden farklı, omuzdan değil, gövdeden eklenmesi olan bu kol tipinin uzun ve kısa seçeneklerini bulabilirsiniz. Yarasa kol tipinin, kol bölgesindeki fazlalıklarını kamufle etmek isteyen gelin adayları için kurtarıcı özelliğe sahip olduğunu da ekleyelim.

Etek Kesimine Göre Yarasa Kollu Gelinlik Modelleri

Yarasa kollarla hareketlendirilen, her gelin adayının kolay kolay giyemeyeceği, orantılı ve fit bir vücut gerektiren balık kesim gelinlik modellerini kum saati vücut tipine sahip gelin adaylarına öneriyoruz. Yarasa kolların üst bedeni olduğundan ince göstermesi özelliğini de dikkate alırsak elma ve ters üçgen vücut tipindeki gelin adaylarının da bu etek kesimindeki yarasa kollu modellerle fit bir görünüm yakalayacağını söyleyebiliriz.

Yarasa kol gövdeden gelen kumaşın kollara doğru uzanmasıyla oluşur. Yani bu kol kesiminde gövde vücudu sarmaz. Bu nedenle yarasa kol tipinin kabarık A ve prenses kesim etekler ile uygun olmadığını söylemek mümkün. Eğer kat kat etekler hoşunuza gidiyorsa, fazla kabarık olmayan A kesim yarasa kol gelinlikleri düşünebilirsiniz. Bu tasarımları, geniş basenli, armut vücut tipindeki gelin adaylarına öneriyoruz.

Düz etek kesimi yarasa kol tipi ile en çok yakıştırdığımız etek modellerinden. Özellikle dikdörtgen vücut tipine sahip gelin adaylarının kıvrımsız hatlarını kamufle etmek için kullanabileceği bu kol ve etek kesimi, fit bir görünüm için ideal.

Yaka Tipine Göre Yarasa Kollu Gelinlikler

Yarasa kolların gövdeden kola uzanan tasarımı gelinliğinizin yaka tipini de etkileyecektir. Bu nedenle, yarasa kol tipi ile uyumlu yaka tiplerini bilmeniz size en uygun gelinlik seçiminde yardımcı olacaktır.

Bu kol tipinin kapalı yakalar ile çok yakıştığını belirtelim. Eğer ince ve uzun bir boynunuz varsa hakim yakalı yarasa kol gelinlik modellerini düşünebilirsiniz. Kayık yaka da yarasa kol ile en çok kullanılan yaka tiplerinden. Bu yaka tipini omuzlarını geniş göstermek isteyen gelin adaylarına öneriyoruz.

Kapalı yakalardan hoşlanan gelinler yarasa kolun bisiklet yakalarla da uyumlu olduğunu bilmeli. Özellikle ince üst bedeniniz varsa ve zarif bir görünüm ortaya çıkarmak istiyorsanız bisiklet yakalı yarasa kol gelinlikleri tercih edebilirsiniz.

Yarasa kol gelinliklerin hareketli gövde tasarımı ve kapalı yakalarla kullanılması saç modelinizi de etkiler. Bu gelinliklerle boğucu bir görünüm oluşmaması için topuz, atkuyruğu gibi toplu gelin saçı modellerinden yaptırmanızda fayda var.

Tarza Göre Yarasa Kol Gelinlik Modelleri

Yarasa kollu gelinlik modellerinin neredeyse her tarza hitap eden seçenekleri bulunuyor. Örneğin; romantik modeller ilginizi çekiyorsa dantel ve güpür detaylı yarasa kol gelinlikler sizin için uygun olabilir. Bu noktada bilmeniz gereken dantellerin kullanıldığı bölgeyi olduğundan kalın gösterdiğidir. Yani fazlalıklarınızı kamufle etmek istediğiniz bölgede sade, dikkat çekmek istediğiniz alan için ise dantelli kumaşları kullanabilirsiniz.

Bohem bir tarzınız varsa yarasa kol gelinliklerin salaş tasarımı tam size göre. Bol gövde ve kollar, özellikle düz etek kesimi ile birleştiğinde bohem bir görünüm yaratıyor. Özellikle örgü gelinlikler gibi seçeneklerinin kır, kumsal gibi hem bohem tarzın yakıştığı hem de rahatlığın önemli olduğu düğün mekanlarına çok yakıştırdığımızı da ekleyelim.

İhtişamlı tasarımlar ilginizi çekiyorsa balık etek kesimli yarasa kol gelinlikleri düşünebilirsiniz. Dantelli, taşlı, simli kumaşları kullanarak göz alıcı bir görünüm yaratmanız da mümkün.

Yarasa kol gelinlik modellerine ilişkin detaylardan bahsettik. Size en uygun gelinliği bulunduğunuz sayfadaki ürünleri, istediğiniz özelliklere göre filtreleyerek bulabilirsiniz. İlginizi çeken tasarımlar için firmaları ile iletişime geçmeyi de unutmayın!