Görkemli Gelinlikler

Gösterişli gelinlik modelleriyle düğününde tüm bakışları üzerinde toplayabilirsin!

E-23004

Model

: E-23004

Özellikler

: Görkemli, Modern, V yaka

16.000 TL - 21.000 TL

Eslem Moda 1

Model

: Eslem Moda 1

Özellikler

: Romantik, Görkemli, İllüzyon yaka

5.000 TL - 7.000 TL

SRM 2

Model

: SRM 2

Özellikler

: Romantik, Görkemli, V yaka

3.000 TL - 5.000 TL

EVS 3

Model

: EVS 3

Özellikler

: Romantik, Görkemli, Düşük omuz

12.000 TL - 17.000 TL

Kare Yaka Prense Model Gelinlik

Model

: Kare Yaka Prense Model Gelinlik

Özellikler

: Görkemli, Kare yaka

18.000 TL - 25.000 TL

Navy Blue

Model

: Navy Blue

Özellikler

: Görkemli, Romantik, V yaka

7.000 TL - 10.000 TL

Pileli Prenses

Model

: Pileli Prenses

Özellikler

: Görkemli, V yaka

25.000 TL - 30.000 TL

Beatris

Model

: Beatris

Özellikler

: Görkemli, Klasik, Kayık yaka

12.500 TL - 25.000 TL

Cloe

Model

: Cloe

Özellikler

: Görkemli, Cesur, Düşük omuz

8.500 TL - 15.000 TL

NES 5

Model

: NES 5

Özellikler

: Romantik, Klasik, Görkemli, Straplez

6.000 TL - 8.000 TL

EVS 8

Model

: EVS 8

Özellikler

: Romantik, Görkemli, Düşük omuz

12.000 TL - 17.000 TL

Brave

Model

: Brave

Özellikler

: Görkemli, Vintage, Hakim yaka

15.000 TL - 20.000 TL

Model 3

Model

: Model 3

Özellikler

: Görkemli, Kışlık, Vintage, V yaka

8.000 TL - 9.000 TL

WHM 55

Model

: WHM 55

Özellikler

: Görkemli, Bisiklet yaka

7.000 TL - 10.000 TL

Buğlem

Model

: Buğlem

Özellikler

: Görkemli, Romantik, Klasik, V yaka

7.000 TL - 10.000 TL

UGB184S21

Model

: UGB184S21

Özellikler

: Modern, Görkemli, V yaka

5.000 TL - 7.000 TL

Prenses Gelinlik

Model

: Prenses Gelinlik

Özellikler

: Görkemli, Kayık yaka

20.000 TL - 28.000 TL

Filiz

Model

: Filiz

Özellikler

: Görkemli, Romantik, Kayık yaka

7.000 TL - 10.000 TL

SMR 34

Model

: SMR 34

Özellikler

: Görkemli, Vintage, Kışlık, Hakim yaka

5.000 TL - 7.000 TL

Balon Kollu Beyaz Alice Gelinlik

Model

: Balon Kollu Beyaz Alice Gelinlik

Özellikler

: Görkemli, Vintage, Romantik, Uzun gösteren, V yaka

13.600 TL

YSE 5

Model

: YSE 5

Özellikler

: Romantik, Görkemli, V yaka

5.000 TL - 7.000 TL

Flora

Model

: Flora

Özellikler

: Görkemli, Vintage, Romantik, V yaka

14.650 TL

SRM 7

Model

: SRM 7

Özellikler

: Görkemli, Gotik, Romantik, V yaka

3.000 TL - 5.000 TL

NSM 7

Model

: NSM 7

Özellikler

: Romantik, Görkemli, V yaka

5.000 TL - 7.000 TL

Sayfa 1 / 46
Firmanız Burada Yer Alsın.

Firmanız Burada Yer Alsın.

Binlerce Yeni Çifte Ulaşın!

Her yıl evlenen 3 çiftten 2'si, Düğün.com'da 50.000'in üzerinde firmayla tanışıyor. Siz de burada yerinizi alın, çiftlerle anlaşmaya başlayın!

İhtişamlı Gelinlik Nasıl Olur?

Düğününde göz alıcı bir görünüm isteyen gelin adaylarının tercihi ihtişamlı gelinlik modelleri oluyor. Bu tasarımlar gösterişli düğün mekanlarının ambiyansıyla uyumlu bir görünüm yaratmak için tercih ediliyor. İhtişamlı tarzdaki gelinlik modelleri arasında kabarık etekli gelinlikler, ışıltılı detaylarla hareketlendirilmiş tasarımlar ve güçlü pelerinlerle tamamlanan düğün elbiselerini sayabiliriz.

Kabarık Gösterişli Gelinlik Modelleri

Kabarık etekli gelinlikler gösterişli tasarımların başında geliyor. Prenses kesim gelinlikler başta olmak üzere A kesim ve kaburga gelinlikler de hacimli etek tasarımıyla kabarık gelinlikler arasında yer alıyor. Son yılların en trend modelleri arasında yer alan kabarık katlardan oluşan katlı etekli gelinlikler de gösterişli gelinlikler arasında yer buluyor. Yalnızca A ve prenses gibi tasarımlar değil, balık etekli, diz altı kabarık gelinlikler de gösterişli gelinlik modelleri arasında sayabileceğimiz modellerden.

Işıltılı Gösterişli Gelinlik Modelleri

Işıltılı detaylara sahip taşlı, pullu, simli gelinlikler de görkemli modeller arasında. Düğününde tüm bakışları üzerinde toplamak isteyen gelinler parlayan detaylarla süslenmiş bu tasarımları tercih ediyor. Eteği kabarık, ışıltılı işlemeleri bulunan gelinlikler ise hem hacimli hem göz alıcı tasarıma sahip oldukları için en görkemli gelinlik modellerinden diyebiliriz.

Dubai Gelinlik Modelleri

İhtişamlı gelinliklerden bahsederken Dubai gelinliklere de değinmemek olmaz. En iddialı modeller arasında yer alan bu tasarımları genel olarak ışıltılı işlemeleri olan, kaburga benzeri etek kesimine sahip gelinlikler olarak tanımlayabiliriz. Özellikle tarihi bir mekanda ya da şık bir otelin davet salonunda yapılacak gösterişli düğünlere bu modellerin çok yakıştığını da söyleyelim.Pelerinli Görkemli Gelinlik Modelleri

Son yılların en trend aksesuarlarından olan pelerinler, güçlü bir silüet yaratmak için gelinlikle en çok tercih edilen aksesuarlardan. İster sade ister taş, tüy gibi detaylarla hareketlendirilmiş pelerinlerden tarzınıza en uygun olanla görkemli bir görünümünüzü tamamlayabilirsiniz. Pelerinli gelinliklerle karmaşık bir görüntü oluşmasını önlemek için duvak kullanmamanızda da fayda var.

Kuyruklu İhtişamlı Gelinlik Modelleri

Görkemli bir gelinlik istemeniz, illa ışıltılı ya da kabarık modeller seçmenizi gerektirmiyor. Gelinliğin etek, omuz ya da bel kısmından eklenebilen uzun kuyruklar da istediğiniz ihtişamı yaratmanıza yardımcı olabilir. Gelinliğinizle aynı kumaştan sade ya da işlemeli kuyrukla tamamlanmış tasarımlar arasından tarzınıza ve düğün mekanınıza uygun bir seçim yapabilirsiniz.

Görkemli Gelinlik Seçerken Dikkat Etmeniz Gerekenler

Görkemli gelinlik modelleri arasından size uygun olanları seçmenize yardımcı olacak ipuçlarına da değinelim. İlk dikkat etmeniz gereken konu vücut tipiniz. Örneğin; kum saati vücut tipine sahipseniz orantılı hatlarınızı öne çıkaracak balık kesim gelinlikleri tercih edebilirsiniz. Armut vücut tipine sahip gelinlere ise geniş basenlerini kamufle etmelerine yardımcı olacak prenses ve A kesim gelinlikleri öneriyoruz.

Düğün mekanınız da dikkat etmeniz gerekenlerden biri. Eğer tarihi mekan ya da otel gibi ihtişamlı bir mekanda düğün yapacaksanız kabarık ve kuyruklu modelleri tercih edebilirsiniz. Restoran ya da kulüp ve davet alanları gibi mekanlarda ise pelerinli düz kesim gelinlikler ideal seçim olacaktır. Düğün mevsiminize uzun ya da kısa kollu görkemli gelinlikler arasından seçim yapabilirsiniz.

Görkemli gelinlikler arasından bütçenize göre seçim yapabilmeniz için fiyatları etkileyen faktörleri de bilmelisiniz. Bu konudaki en önemli kriterlerden biri gelinliğin kumaşıdır. İpek oranı yüksek kumaşların kullanıldığı gelinlik modelleri, kumaşı daha çok sentetik ağırlıklı olanlara göre daha pahalıdır. Gelinliğinizin markası da fiyatları etkileyen etkenler arasında.

Dünyaca ünlü gelinlik markalarının görkemli gelinlikleri, yerel markaların tasarımlarına göre daha yüksek fiyatlıdır. Özel olarak diktireceğiniz gelinliğin de markaların hazır modellerine göre daha maliyetli olacağını bilmelisiniz. Aradığınız görkemli gelinliği bulunduğunuz sayfada yer alan birbirinden şık tasarımlar arasında bulabilirsiniz. İlginizi çeken tasarımlar için firmalarla iletişime geçebileceğinizi de unutmayın.